Grāmatzīmes

Atlikušās Knights

Citi nosaukumi: Atlikušās Knights

Spēļu Atlikušās Knights - ir aizraujoša spēle, anime stilā, kas tika izveidota žanrā MMO.

Atlikušās Knights ir bezmaksas spēle, kurā notikumi attīstījās izmērīt Skalari. Cilvēce tika bloķēta šajā dimensijā, bet varbūt iespēja, ka atver portālu, un cilvēki būs bezmaksas.

Jo Atlikušās Knights reģistrācija ir nepieciešama katram spēlētājam, kurš vēlas spēlēt spēli Atlikušās Knights. Reģistrēties šajā spēlē, jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka to šādi:

1. Atrast vēlamo spēli internetā, bet gan oficiālā mājas lapa spēli Atlikušās Knights.

2. Noklikšķiniet uz zaļās burvju bumbu, kas saka «Play».

3. Tālāk jums būs nepieciešams konsekventi ievērot trīs soļus.

4. Lejupielādēt spēli klientu. Šķiet, jums tūlīt pēc tam, kad nospiežat «Play».

5. Tad instalēt spēli klientu.

6. Un pēc tam jums tiks dota iespēja aizpildīt reģistrācijas veidlapu.

Play palieka Bruņinieki var katrs spēlētājs, kurš ir nokārtojis visus trīs posmus reģistrācijas un kam viņa dators ir jauda nogulumi, kā iepriekš:

Intel Pentium 4 2. 0 GHz - procesors

1 GB - RAM.

Gefore 5600 128 MB (vai 128 MB Radeon 9500, Intel GMA 950) - grafika.

Window XP - OS.

2 GB - Cietais disks (HDD).

DirektX 9. 0C - DirekttX.

Jo palieka bruņinieku spēlē jums ir iespēja šādas klases

1. Uzbrucēji - šajā klasē specializējas augstas uzbrukuma ātrumu un augstu kritisko streiku, padarot to ātrāku nekā gandrīz jebkuru ienaidnieku. Uzbrucēji ir zems aizstāvībai.

2. Dual Gunner var doties uz gaišāku uguns uzbrukumu, lai saņemtu priekšā saviem ienaidniekiem. Ar lielu uzbrukuma ātrumu un augstu kritisku streiku iespējamību, Dual Gunner ir neuzvarams spēks, kas ir jāievēro visiem.

3. Smagie Palaišanas tika izveidoti, lai iznīcinātu. Ar savu lielo masīvs ieroču un uzbrukums lielā attālumā, tie var nopietni savainot lielu attālumu viņu pretiniekiem.

4. Iebrucējiem ir tvertnē kaujas, paver durvis postošas ​​sekas ar savu cienīgu uzbrukumu varas. Viņi ir ļoti augsts aizsardzības līmenis. Viņu mērķis - izdzīvot to.

5. Elementalists - vai tas ir klases grupā ar kādu, vai tikai, tie ir augsta līmeņa burvju uzbrukumu dažādus elementus. Neskatoties uz to, ka nav aizsardzības varas, viņi veido to ar burvju pūļa vadības prasmes un statusa ietekmi.

6. Priesteri - ir sadzīšana klases spēle Atlikušās Knights, cēlusies no Magic Circle. Viņi vēlas, lai palīdzētu un atbalstītu sabiedrotos ar sadzīšanu un reģenerāciju, kas nogalināti kaujā. Priesteris ir augstāka HP, salīdzinot ar saviem kolēģiem.

Bet Atlikušās Knights Online Jūs varat veikt ceļu vienu no šīm klasēm tikai desmito līmeni. Un pirms tam, jums būs atvērti trīs galvenās klases spēles.

Atlikušās Knights bezmaksas sniegt jums dažas iespējas, bet dažas no spēles daļas, jums var nākties maksāt.

Jo palieka bruņinieku saņemt laimīgs, lai sasniegtu aug spēli un ieņemt vadošo pozīciju. Jūs esat pārliecināts, ka, lai sasniegtu šo mērķi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more