Grāmatzīmes

Red Dead Redemption 2

Citi nosaukumi: RDR2

Red Dead Redemption 2 (RDR2): savvaļas rietumu dzīve.

Es nespēju tikt galā ar putekļiem pēc piedzīvojumiem Red Dead Redemption, kad Red Dead Redemption 2 nāk uz papēžiem. Bet, lai gan attīstītājs, saskaroties ar kompāniju Rockstar Studios, rūpīgi uzglabā informāciju, kas attiecas uz zemes gabalu un citiem spēļu smalkumiem, spēlētājiem un žurnālistiem dažkārt izdevies savākt to mazliet. Pateicoties pētījumam, kļuva zināms, ka rietumu cilvēks no ārpuses ir prelūdija, vai kā saka Red Dead Redemption prequel. Šāds secinājums tika izdarīts, kad autori minēja, ka viņi strādā pie Džona Marstona kustību mehānikas, kas, kā mēs zinām, atpūšas ar pasauli.

Echo pagātne

Ja jūs atceraties, ka pēdējā daļā Jānis atteicās no savas karjeras kā slepkava un pārgāja uz likuma pusi. Drīzāk viņš bija spiests to darīt. Lai ko jūs varētu teikt, ģimene ir spēcīgs spiediena instruments, ja kvalificēts roku turētājs to pārņem. Lai atgrieztos normālā dzīvē, viņa sieva un dēls, varonim ir jāpalīdz sabiedriskajiem dienestiem noķert savus bijušos līdzdalībniekus. Lai noķertu Bill Williamson, Javier Esquella un “holandieti”, Marstons steidzas pāri Rietumiem un šķērso robežu ar Meksiku un pat nonāk Abraham Reyes komandā, palīdzot nemierniekiem.

But pat tad, ja bijušie draugi ir biroja aģentu rokās, kur varonis tagad bija iekļauts, viņam netika dota apsolītā brīvība. Vēl joprojām ir visbīstamākais „Golandets”. Kad Jānis viņu aizbrauca kalnos, bet viņš tikko izlēca, izdarīja pašnāvību un tajā pašā laikā sniedzot savu vajāšanas brīvību. Atgriežoties pie ģimenes, Marstons ilgi ilga idillu. Kad saimniecību uzbruka biroja aģentu armija, un varonim atkal bija jācīnās. Viņa sieva un dēls brīnumainā kārtā spēja aizbēgt un slēpt no raideriem, bet Jānis pats mirst, jo bija pārāk daudz uzbrucēju.

. Šie notikumi tika atklāti 1911. gadā, un nākamais rāmis 1914. gadā transportēja spēlētāju, kad Džona pieaugušais dēls Džeks, vecāku kapā, solīja atriebties par savu nāvi. Tātad ir jauns raksturs, kas seko Edgara Rossa pēdās, lai apsteigtu viņu Meksikā un nogalinātu dueli. Tagad viņš ir arī nelikumīgs, un būtu pareizi pieņemt, ka Red Dead Redemption 2 tagad ir jāaizstāv viņa vārdā, bet nē. Ja John Marston atkal parādīsies rāmī, tas nozīmē, ka šī rotaļlieta stāsta, kur varonis ir ne tikai dzīvs un labi, bet vēl nav bijis laika mainīt savas prioritātes. Tātad, ja lejupielādējat Red Dead Redemption 2, jums ar viņu jāiesaistās viņa gangsteru piedzīvojumos, līdz vēstures taka novedīs pie liktenīga brīža.

Ko vēl ir zināms

spēlētāji varēs izvēlēties režīmus:

  • Download
  • Multiplayer

A arī platformas:

  • PlayStation 4
  • Xbox One

Who paredzams šajā sarakstā PC būs vīlušies. Pat iepriekšējā spēlē šī funkcija netika īstenota. Lai gan spēlētāji pastāvīgi pieprasa iespēju spēlēt datorā Red Dead Redemption 2, izstrādātāji godīgi saka, ka viņiem ir maz interese par to, ko citi vēlas no viņiem.

Nav šaubu, ka Red Dead Redemption 2 (RDR2) lietotājiem būs bagātīga ieroču izvēle, nevis zemāka par iepriekšējo arsenālu, kas sadalīts grupās. Būs laso, naži, revolveri, dažāda veida šautenes, bises, lāpas. Nav neviena kursa, shootouts, duels un misijas kopīgai vai atsevišķai izpildei jebkurā vietā. Atverot milzīgu atvērtu pasauli, tā izpētīs. Jūs tiksies ar jaunām un pazīstamām sejām, saņemsiet trofejas, aizpildot aizraujošus viesus. Savvaļas rietumos tas joprojām ir bīstams, tāpēc skatīties!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more