Grāmatzīmes

Atdzimis Horizon

Citi nosaukumi: Atdzimis Horizon

Reborn Horizon online - bezmaksas multiplayer stratēģija pēc apokalipses tēmu. Tas jūs aizvedīs uz fantāziju pasaulē pēc briesmīga mēroga katastrofas. Šeit jūs rediģēt savu valsti, kuras uzdevums ir atjaunot mākslas tehnoloģijas un piemērojot brutālu spēku, kā arī uzkrājumus ieroču noturēties virs ūdens. Jums ir ne tikai cīnīties par izdzīvošanu, cīnoties vairākas pretiniekus, bet dara visu iespējamo, lai attīstītu savu pilsētu, iegūt atbilstošus resursus, regulāri apmācīt armijas sastāvu. Pateicoties 2,5 D diagramma visu, kas notiek dažreiz šķiet taisnība. Plunged pārsteidzīgi vērā Seething atmosfērā notikumiem projekta SlipShift GmbH , jums nav paziņojums, kā peld stundu pēc stundas. Visas militārās darbības, kuru mērķis ir pierādīt, ka jūsu civilizācija ir tiesības pastāvēt. Un daudz ir atkarīgs no pievienotajiem meklējumos. Jābūt modriem visu laiku, lai aizsargātu savu īpašumu no pēkšņiem uzbrukumiem ienaidniekiem. Pasaulē, valda anarhija, ļoti grūti turēt, bet, ja jums ir bail no grūtībām?

Reborn Horizon reģistrācija aizvedīs uz virtuālo telpu, kur globālā sasilšana un tuched Icemen ir darījuši neatgriezenisku kaitējumu. Plūdi izraisīja paniku neizmērojams pasaules iedzīvotājiem. Un vienīgais, kas apkopota viņa spēks būs izaicinājums elementus un nebaidās sadursmēs ar bandas izmisuma puiši vēlas nogalināt sīkums, galu galā ne tikai justies ērti jaunajā pasaulē, bet arī paplašināt tās pilnvaras. Izveidot kontu ir ļoti vienkārši. Spēlēt Reborn Horizon Jūs varat jau pēc aizpildīt attiecīgajos laukos šādu informāciju: vārdu spēle, login, paroli, e-pasta adresi. Starp citu, ir vērts atzīmēt, ka tiešsaistes produkts diezgan pieņemamām cenām. Sistēmas prasības nav satriekts par viņa debesīm, un spēle var saukt par vidusmēra datora iestatījumus.

Pirms Reborn Horizon spēlē, ir saprast būtību spēli. Uz pilsētas karti, jums būs veidot un uzlabot ēkas, un teritorijas karti ļauj apskatīt visu pasauli kopumā un plānotu uzbrukumu kaimiņu nometnē. Tur interfeiss vairāk noderīgas funkcijas, piemēram, Pasaules sarunā ar kuru palīdzību jūs varat sazināties ar citiem lietotājiem, un informācijas logu un ātruma Ups , kas smēla visus svarīgos paziņojumus par gaidāmajiem notikumiem. Šeit ir pieejams, lai paātrinātu būvniecības reizes vai mācību laiku.

In Reborn Horizon online Jums būs jātiek galā ar šādiem resursiem: Junk, Akmens, pārtikas, enerģētikas un iedzīvotājiem. Sekot līdzi, no sava vidus būtu vienmēr, ja Jums rodas dārga pilsēta. Bez resursiem progresa apstājas. Bet tas ir vērts atzīmēt, ka vairāk nekā jums nepieciešams pārāk nevajadzētu uzkrāt sarakstu laba. Pretējā gadījumā pārpalikums tiek izšķiesti, un kas arī gribētu būt patīkams?

Paskatīsimies, ēka ir savā pilsētā. Būvniecība ir nozīmīga loma, un jums vienkārši ir pievērst uzmanību uz dažādiem objektiem. Atdzimis Horizon spēle ietver būvniecību šādu ēku

- Control Center (pateicoties šim projektam, ko pārvalda savu pilsētu, savākt svarīgu informāciju par stāvokli armijā, skatoties kustību karaspēku un transportlīdzekļiem);

- Iepirkšanās-pasta adresi (lai varētu ne tikai cīnīties, bet arī nodarboties ar tirdzniecību)

- Radio stacijas (bāka izdzīvojušo, caur kuriem var nonākt saskarē ar ārpasauli);
- Kazarmas (biotopi karavīri vairāk kazarmas, vairākas vienības varēs algot)

- Shack (mājokļu iedzīvotājiem, kas ir vērtīgs fonds no pilsētas, jo parastie cilvēki - tas ir jūsu darbs)

- Vaļņu (nodrošinātos, palielina pretestības spēki)

- Scout Tower (kur karavīri veic skatīties, lai savlaicīgi ziņojumu par draudiem uzbrukums)

- Assembly Plant (ļauj paplašināt teritoriju īpašumu)

- Bunker (nepieciešams uzglabāšanas resursus)

- Shelter (slepena ēka, kurā vērtīgi materiāli slēpjas no ienaidniekiem).

Nu, šis jautājums ir skaidrs, un kā rīkoties ar nepieciešamo kaujas vienību? Atdzimis Horizon spēle ļauj spēlētājiem kontrolēt divu līmeņu tehnoloģiju. Tehnoloģija I : Scout, algotņu, dusmīgs pūlis, snaiperis. Tehnoloģija II : Jeep MG , Velo sargs Buldozeri Team iznīcināšanu artilērijas Perepretendent. Jums ir iemācīties visas šīs kaujas spēku veidu izmantot saprātīgi un praktiski. Centieties, lai nodrošinātu miliciju bija vienmēr pie rokas! Vienīgais veids, kā iespējami panākumi kaujas laukā.

Tātad, jums ir daudz ko darīt šajā neskaidri pasaulē. Protams, tas nav viss saraksts ar gaidāmajiem pasākumiem un labāk pašpārbaude pass visiem aizraujošu. Atcerieties, ka nākotne ir jūsu rokās! Ļaujiet saprata visus mūsu plānus, un labu veiksmi minūti negriežas prom!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more