Grāmatzīmes

Valstība Mad Dieva

Citi nosaukumi: Valstība Mad Dieva

Ja jums patīk spēles žanrā, "Fantāzija", šis projekts ir par jums. Spēle Realm no Mad Dievu - to, kas jums ir nepieciešams atpūsties savā brīvajā laikā, un tērēt to jautri un interesanti. Tā ir multiplayer online spēle, kas neprasa jums instalēt papildu programmatūru vai klientiem. Tā, ka jūs varat spēlēt tieši no jūsu mīļākie pārlūku. Galvenā pazīme spēle - komiksu žanra, kur tas tiek izpildīts. Līdz šim, spēle lepojas armija fanu, kas tiek papildināts katru dienu ar jauniem un jauniem dalībniekiem.

Kā redzams no nosaukuma, Realm Mad Dieva Online - spēle, kas notiek valstībā, kas valdīja mad god. Tas, protams, ietekmē visus pārējos iedzīvotājus valstībā. Šajā spēlē jūs sagaida milzīgs līmeņu skaitu, no kuriem katrs jums būs jāgaida dreaded monster. Tā kā šis ir multiplayer spēle, tradīcijas jūs varat pievienoties ar citiem spēlētājiem un mēģināt uzvarēt kolektīvos centienus visiem ienaidnieka spēkiem. Interfeiss projekts atbilst viņas garastāvokli - pozitīvs, labsirdīgs, comedic.

Tā kā mēs runājam par tiešsaistes spēli, ir jāatzīmē, ka sākumā spēle karaļvalsts Mad Dieva reģistrācija ir nepieciešama. Šajā brīdī projektā pielāgošanu Krievijas spēlētājiem, bet par to, vai tas ir tulkots krievu tuvākajā nākotnē, mēs neuzņemas teikt. Tomēr šis fakts nedrīkst sajaukt jums. Kā pieredzējis spēlētājs, jums būs iespēja tikt galā ar visu, par to pašu, un pat bez vārdnīcas - intuitīvi. Pirms gada, spēle bija saistīts ar Steam.

Lai sāktu reģistrācijas procesu, jums ir iet uz atbilstošās saites «Reģistrēties», kas atrodas augšējā labajā stūrī spēles ekrāna.

Jūs redzēsiet reģistrācijas veidlapu, aizpildot jūs varat sākt valstība Mad Dieva spēlēt. Uzmanīgi izlasiet visu mājienu sistēmu, tāpēc tas būs vieglāk aizpildīt veidlapas laukus. Jums būs nepieciešams ievadīt savu pieteikšanās paroli un nodrošina sistēmas administrēšana savu e-pasta adresi.

Galvenais mērķis spēle, kā minēts iepriekš, - nogalināt monstriem. Lai to izdarītu, katrs spēlētājs tiks dota ieročus. Vairums kontrole nozīmē kolektīvu spēli. Par katru sasniegums visiem sekmīgi pabeidza misiju un uzdevumus projekta dalībniekiem spēlētāji saņem pieredzes punktus, kas vajadzīgi, lai pretendētu uz nākamo līmeni. Tad spēlēt spēli Realm of Mad Dievs ir vēl interesantāk, jo labāku spēju raksturu un izskatu jaunu monstriem. Kolektīvi nopelnīt punktus daudz ātrāk un vienkāršāk.

Līdz šim, spēle ir pieejama visās 14 lielākajās klasēs rakstzīmes:

Zagļiem.

Archers.

Priesteri.

Wizards.

Knights.

Assassin.

Paladins.

Mystics.

Necromancers.

Warriors.

Hunter.

Tryukachi.

Warlocks.

Ninja.

Visi šie varoņi var būt Realm no Mad Dievs ir bez maksas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more