Grāmatzīmes

Raziels: Dungeon Arena

Citi nosaukumi: Raziels

Raziel: Dungeon Arena — vienmēr populāra žanra klasika

Raziel mobilā spēle, kas izlaista 2021. gadā. Kritiķi to novērtēja kā ļoti iepriecinošu projektu. Mēģināsim izdomāt, kāpēc. Galu galā lomu spēļu žanrs ir zināms jau sen, un šeit ir gandrīz neiespējami izdomāt kaut ko jaunu. Daļēji tev būs taisnība, bet kurš gan atcēla kvalitatīvu RPG spēli ar detalizētām faktūrām, interesantu leģendu un dažādiem varoņu būvējumiem. Raziels: Dungeon Arena ir tikai šāds gadījums. Ņemiet vērā, ka šeit nav automātiskas kustības. Viss ir kā vecajos labajos laikos – mēs kontrolējam kursorsviru.

Galvenā kampaņa un nāvējoši priekšnieki

Neiedziļinoties detaļās, leģenda nav jauna. Pasaule ir apdraudēta, velna pēcnācēji cenšas to izlauzties un iznīcināt. Jums kā galvenajam varonim tiem ir jāpretojas. Papildus briesmoņu bariem, jums ir jāiznīcina sānu priekšnieki ceļā uz galveno galveno ļaunumu. Kopumā spēlei ir 10 nodaļas un katra no tām sastāv no 7-8 daļām, kuras jāiziet cauri. Katra no daļām ir kā mini kazemāts - maza karte ar monstriem (parastiem, retajiem un leģendārajiem), kuru galā ir mini boss ar atlīdzību. Pēdējās daļās jūs satiksit galvenos priekšniekus un "gardos" artefaktus.

Sākotnējie spēles posmi var šķist vienkārši, taču tas tiek darīts, lai ātri iepazītos ar spēli, un jautrība sākas nedaudz vēlāk. Jums būs uzticams kompanjons, kuru varēs sūknēt un tas dos jums papildu parametrus. Būs jaunas prasmes, kuras var izmantot atsevišķiem mērķiem vai masīviem mērķiem. Atvērsies galds ar plašu talantu izvēli, un no tiem būs atkarīga jūsu tālākā attīstība.

Raziels: Talantu koks. Kā izvēlēties?

Tieši talanti atšķir mūsu lomu spēli no pārējām. Tieši talanti cīņām piešķir stingrību un dinamiku. Tie ietekmē arī jūsu cīņas stilu. Līdz 30. līmenim jūs varat bez maksas atiestatīt saņemtos talantu punktus, lai izvēlētos sava varoņa attīstības virzienu. Katram no varoņiem ir vairākas attīstības nozares, un tās visas ir unikālas. Izmēģiniet katru un izvēlieties pats. Piemēram, jūs spēlējat kā strēlnieks, jums ir iespēja izvēlēties:

  • Assassin Ranger — izvēlieties, ja vēlaties nodarīt lielus bojājumus fantoma formā; garantē augstu izvairīšanās līmeni; Labi sader ar Toxic pārnesumu komplektu.
  • Phantom Ranger - nodarbojas ar lielu bojājumu ar biežu uzbrukumu palīdzību; ir spēja izsaukt fantomus; kombinējams ar Soul komplektu.
  • Dead Ranger - izšauj papildu bultas ar normālu uzbrukuma ātrumu, atjauno dzīvību; Apvienojams ar Lost Shadow komplektu.

Uzmanīgi izlasiet aprakstu, un jums būs vieglāk to saprast. Varat izvēlēties automātiski piešķirt talantu punktus, un spēle izvēlēsies to, kas jums nepieciešams. Un ja tev ir labs garastāvoklis, tad eksperimentē un varbūt izdosies izveidot, piemēram, jaunu power ranger. Tas viss ir atkarīgs no jūsu iztēles un vēlmes.

Kā bez maksas lejupielādēt Raziel: Dungeon Arena? Spēlei ir shareware – tas nozīmē, ka par lejupielādi nav jāmaksā. Bet pašai spēlei ir maksas saturs. Piemēram, jūs varat iegādāties unikālu sava varoņa izskatu vai spēles valūtu ātrai izlīdzināšanai, vai saņemt prēmiju par ikdienas balvām.

Pēdējais padoms

Kad esat iznīcinājis priekšnieku līmenī, nesteidzieties nospiest pogu "Pamest Dungeon". Izpēti to, lādes var paslēpt kartē:

  • bronza
  • sudrabs
  • zelts

Kā jau varēja nojaust, katrā no tiem ir dārgumi. Jo augstāks retums, jo vērtīgāka ir atlīdzība. Tāpēc neesiet slinki un izejiet cauri visiem stūriem. Kas meklē, tas vienmēr atradīs. Jūs iepriecinās balvas labākajās lādēs.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more