Grāmatzīmes

Nesaskaņa

Citi nosaukumi: Razdor

Online pārlūka spēle Nesaskaņas bezmaksas un tādēļ ir pieejams ikvienam, kurš mīl fantāzijas stāstus un lielu grafika. Tajā pašā laikā nav nekādas īpašas sistēmas prasības: pats galvenais, ir interneta pieslēgums un modernu pārlūkprogrammu. Izvērtēt sev visas vietas, jums ir doties uz spēles oficiālajā tīmekļa vietnē. Nesaskaņas Online reģistrācija ir jāaizpilda šādi lauki:

1) nosaukums spēli.

2) Password (burti mijas ar skaitļiem - labākais variants).

3) derīga e-pasta adrese.

4) Ievadiet kodu parādīts attēlā.

Turklāt ir vēlams izlasīt spēles noteikumus un lietotāja līgumu, kā nospiežot "Reģistrēties" jūs uzņemties pienākumu ievērot visu, kas bija norādīts dokumentos tagad. Ja jūs visi sakārtoti, un jūs noklikšķiniet uz saites lolojama - Nesaskaņas Online reģistrācija var uzskatīt par pabeigtu. Tūlīt pēc tam, jūs varat izveidot pat 1-4 (! ) rakstzīmes (ja nepieciešams), no kuriem katrs var būt unikāls izskats, palielinājies ar jums. Un rakstu zīmēm, un interfeiss, un pasaules Nesaskaņas Online spēles parasti ir vienkārši lielisks!

Tātad, tiklīdz tie pabeigti reģistrācijas posmu spēles nesaskaņām un noteiktu skaitu un galvenos raksturlielumus rakstzīmes, jūs atradīsiet sev mazā mājīgā ciematā, atstājot jūs, un nirt īstu piedzīvojumu un cīņām. Pasākumi spēle attīstās diezgan strauji, tik daudz būs atkarīgs no jūsu reakcijas ātrumu un attīstības līmeņa pamata īpašības savu raksturu. Un tie ir šādi:

• Power - ietekmē kaitējuma apjomu jūsu fizisko kaitējumu veselībai ar ienaidnieku.

• Agility - palīdz izvairīties ienaidnieka uzbrukumiem.

• Izturība - ietekmē summu hit punktiem savu raksturu un absorbcijas ienākošā kaitējumu tiem.

• Luck - ietekmē visu ļoti pozitīvā veidā.

• Spirit - Samazina burvju bojājumus un ietekmē summu mana.

• Intelligence - izraisa jums burvju bojājumu un mana punktiem.

Rādītājus, palielinās līdz ar pāreju uz nākamo līmeni. Lai veiksmīgi spēlēt spēli online Nesaskaņas, ka jāuzlabo visu četru veidu nodarbojas bojājumus

1) fiziskā - piemēro aukstu ieroci tuvcīņa;

2) remote - kājnieku no attāluma;

3) tieša - piemēro priesteris viļņus;

4) burvju bojājumus - piemēro, izmantojot viļņus burvis.

Nesaskaņas online spēle sistēma ir šādas klases:

• Warrior - uzbrukuma un aizsardzības, izmantojot īpašas spējas (ātri trieciens, lēni vaimanāt, īpašs plaukts, gaudot dusmas, utt )

• burvis - uzbrukuma un aizsardzības, izmantojot īpašu viļņus lietošanu (Fireball, gredzens uguns, burvju barjeru, teleportācijas, uc )

• priesteris - svētī, dziedina un aizsargā;

• Hunter - izmanto dažādus slazdu, lamatas palēninās, maskēšana, un tāpēc dažādas šāvienu

Neskatoties uz iespaidu spēlēt nesaskaņām jums nebūs nepieciešams tikai piedaloties kaujās, pateicoties augsti attīstīta sistēma profesiju: ​​

1. Vākšana mežstrādnieks un zvejnieks.

2. Apstrāde: drēbnieks, Tanner, krekings, galdnieks, kalējs.

3. Kopumā - vārīšanas.

Citiem vārdiem sakot, Nesaskaņas online spēle ļauj jums baudīt un mierīgu dzīves veidu, veiksmīgai attīstībai, kuras tiek aprēķināts, cik nepieciešams, lai rakstzīmju attīstības pieredzi. Daudzveidība un gleznainu vietējās monstriem cienīgs apbrīnas. Apgalvojums spēlēt ar jums būs ķirzakas, kas spēj pārvērst rakstzīmi akmens, un undead ar savu vistuvākie un mežacūkas, varonis skraida mežs, un, protams, vilku, kas paliek pēc koduma kaitinošas asiņošanu.

Neskatoties uz to, ka cīņas notiek reālajā režīmā, spēlēt spēli online nesaskaņām jūs varat viegli un ar lēnu internetu - savienojumu. Galu galā, raksturs modeļi ir iekrautas tieši kaujas, gandrīz bez kaitinošas spēlētāju no aizraujošu pasākumu. Nedomāju, ka man? Redzēt sevi tieši tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more