Grāmatzīmes

Rayman. Traks Truši 2

Citi nosaukumi: Rayman. Traks Truši 2

Sistēmas prasības:

Procesors: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

Operatīvā atmiņa: 256 MB

Video: 64 MB atmiņas

Disk Space: 500 MB

Rayman. Traks Truši 2 - otrā daļa filiāles tautas arcade spēle sērijā, kur galvenie traucētājiem bija, zaudēja paliekas visa veida iemesla dēļ trušiem. Mad truši 2 atkal sākas ar dīvainu noplūdes biomateriāla jā malām piepildīta ar tīru neprātu. Viņi necenšas kādu konkrētu mērķi, negribu sagrābt varu, nevēlas iznīcināt kaut ko, viņi tikai vēlas bojāt. Un spēle Reservoir Truši 2 dod mums iespēju pievienoties pūļa traks Purva. Turpināja arcade ārprāts dod iespēju izpētīt iekšpusē noslēpumaino dzīves trušiem, dzīvē, ka mēs esam iemācījušies ļoti maz no pirmās spēles. Mēs liecinieks ikdienas dzīvi trušiem, nopelnīt iztiku, strādājot aizlikts birojā, mēs uzzinām, ka truši kā milzīgs daudzlīmeņu sviestmaizes. Gada Rayman. Traks Truši 2 zinās, ka galvenie varoņi spēle ir ļoti mīl ēst krāsains, krāsains tauriņi, un, lai gan medības, lai tie thrash sāncenšiem net. Trušiem, īpašas gatavošanas prasmes, jo tas izrādās cept vistas, ēst dažas karstā pipari, un pēc tam elpa gaļas gabals.

Spēle

Kā pirmā daļa no spēles, turpinājums ar nosaukumu Rayman. Traks Truši 2 veido daudzveidīgu kopumu mini-spēles, kur galvenie varoņi, traki truši būs darīt neticami lietas tikai un vienīgi savā repertuārā. Vairāk nekā trīsdesmit dažādu spēļu izstrādātājiem Reiman. Traks Truši 2 mēģināju likt pilnu potenciālu savas visvairāk perversu idejas. Priekšmets kampaņa atšķaida smieklīgi un briesmīgi smieklīgi video varoņi atkal veikt traks trušus. 2 apskatīt savas muļķības un pat ļoti drūms un skumjš cilvēks reiz tik smaida. Spēle 2 Reservoir Truši mums piedāvā pilnīgi nenormāla tādas darbības kā mazgāšana biksīšu destilāciju, nosūtot sms teātrī, veicot milzīgas piramīdas sviestmaizes ātrumu, sacīkšu gliemežus, dīvaini amerikāņu futbolu un darīt daudz ko citu.

Izskats

Locations spēle pasaulē, ir ļoti daudzveidīga, un tur ir viss - tropos, biezi meži, purvi, sniegu klātā tuksnesis, tumšas alas, jumti pilsētas savrupmājas, ķīmijas laboratorijas, saimniecības telpa restorāni. Daži no vietām spēles līmeņiem lieliski parodēts slaveno svīta. Piemēram, šeit jūs varat atrast rotājumi ir līdzīgi tiem, ko mēs esam redzējuši Indiana Jones filmas un daudz ko citu. Grafiskais displejs ir veikta trīsdimensiju karikatūra stila, piepildīta ar spilgtas krāsas un jautri formas objektu. Tikai izlaidums, kas ļāva izstrādātājiem ir tas, ka viņi bija galvenais varonis visā sērijā lomu statistiķis. Ja pirmajā spēlē ar trakiem trušiem, Reiman bija tieši iesaistīts, jo turpinot visu lauriem un gandrīz viss ir daļa no spēles telpu piešķirts smieklīgi un ārprātīgs trušiem, taču, ļoti dažādas humora un parodijas izlīdzina un šo nepatīkamo brīdi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more