Grāmatzīmes

Raska

Citi nosaukumi: Rashka

Raska internetā - bez maksas pārlūka spēle stratēģisko žanrs, kas parāda reālo situāciju finanšu apmaiņā Krievijā un visā pasaulē. Unikāls projekts Finam izstrādājusi, ir unikāla starp interneta pašreizējo spēlēm. Raska online spēle būs mācīt jūs, kā izdzīvot ar nežēlīgu pasaulē, kur veiksmes sviras ir spēks, vara un nauda. Reģistrācija dos jums biļešu Raska par īstu skolas dzīves. Iegūtas prasmes spēlē, jūs pat varat pieteikties patiesībā. Lai sāktu spēlēt Raska, jums ir jāpārliecinās, ka jūsu sistēma atbilst šādām prasībām:

1) System Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) atmiņa 128 MB

4) Savietojams ar DirectX grafikas adapteri

5) interneta pieslēgums

Reģistrējies Raska spēle ir šāda:

- Ieviests ar segvārdu

- Jūsu e-pasta adrese

- Pārdomāts paroli

Tad noklikšķiniet reģistrā pogu, tad jums vajadzētu lejupielādēt spēli klientu.

Pēc Raska online pārbaude ir pagājis, un jums bija spēlē, paskatīties, izbraukšana smalkumus darbu biržā, un uz priekšu - lai aizstāvētu savu pozīciju!

Jūs ne tikai skatīties, bet arī kļūt par pusi tādiem notikumiem kā veidošanās, kāpumu un sabrukums ietekmīgu uzņēmumu, politisko nepastāvības globālās finanšu krīzes. Jāiemācas vadīt naudu efektīvi un gudrību uzzināt akciju tirdzniecības. Paturiet prātā, ka dažkārt pat šķietami nelielas darījums var būt atkarīgs no daudz. Spēlēt Raska, viens ir strādāt, lai sekotu mērķi. Laime pavadīs drosmīgus un sīksts spēlētājiem.

Galvenie jēdzieni Raska

- Power

- Force

- Money

Power - ieguvums gudru, stipru garu, kuram izdevās uzvarēt iestādi par cilvēkiem. Labi izstrādāta rīcības pārliecināšana varētu iekarot daudz. Un kā salds dažreiz pelnījis sajūtu varu!

Power var salūzt un iekarot tos, kuri varētu būt vājāka, nekā jūs. Bailes spiesti metīsies jums. Jā, tas var palīdzēt, lai bruģētu ceļu uz kāroto vietu saulē.

Nu, kādu vietu ieņem to pašu naudu mūsu dzīvē? Raska tiešsaistes spēle dos iespēju saprast, ka ar naudu var ne tikai nopirkt autobusa biļeti vai citu pat visdārgāko pirmās nepieciešamības preces. Naudu var ietekmēt dažādus aspektus mūsu jau satraukumu dzīvi. Sakārtot summu dažreiz pēkšņi mainīt notikumu gaitu. Uzliek kapitāla, kas jums var likt kopā Raschke, burtiski var darīt brīnumus! Pat vara un autoritāte priekšgala pirms varu naudu!

Bet, lai gan galvenais uzdevums spēlē - tu aces ekonomikas jautājumos, spēlēt spēli online Raska, jums būs, un darot citas svarīgas lietas. Tiešsaistes spēli Raska ietver kaujas un sociālo aspektu. Tātad, jums ir sekot politiskajiem notikumiem. Parādīt savu stratēģisko domāšanu, izstrādājot plānu, kas jums būs panākt šādu efektu, kas var padarīt to insultu politiskajā un ekonomiskajā pasaules uzskatu.

Lai saņemtu uzskaitīti vairāk, organizēt karteļiem. Sadarbība ar citiem spēlētājiem būs tikai ieguvums jums! Daudzi no burtiem, ar kuriem tu sastapsies ir labi pazīstamas personības reālajā dzīvē, lai gan nedaudz mutācijas. Es domāju, ka jums nav pārāk pārsteigti, kā jau zināt, ka spēle dublē realitāti.

Aizraujoša PvP sistēma nodrošina iespēju cīnīties ar zombijiem, lai organizētu uzbrukumu rūpnīcai un aplaupīt Korowai vai veikalā. Jums ir iespēja laimēt ēkas un pat visu teritoriju.

Play spēli online Raska būs vieglāk, ja sākumā vārdnīcas uzzināsiet iesācējs tirgotājs, kas savāc nozīmīgas ekonomiskās terminus spēlē. Tad mēģiniet sūknis maz, lai iegūtu sākotnējo bulciņa un pēc tam pārliecinoši iekarot Raska. Spēlē ar 60 līmeņiem. Pievērsiet uzmanību, lai gan ekonomisko un politisko pusi. Lai lejupielādētu ekonomisko līmeni, pērkot un pārdodot akcijas. Un izlīdzināšanai politisko līmeni, ir nepieciešams, lai piedalītos balsojumā aptaujām un ziņām, sniegt komentārus, post ziņojumus forumos un tērzēt.

Skraste savu brīvo laiku ar jautru spēle. Izbaudiet mirdzums no spēles interfeisu un oriģinālas idejas. Pārskats uzskata, ka lietas vienmēr laimes un jūs smaids!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more