Grāmatzīmes

Rappelz

Citi nosaukumi: Rappelz, spēle Rappelz, Rappelz online, Rappelz online

Rappelz online - tas ir jauns fantāzijas spēle, kas radīja Korejas ražotājs NFLAVOR . Lai izmantotu spēli nav nepieciešams maksāt, kā Rappelz Online ir jābalstās uz " bez spēlēt » principu tas ir, mēneša maksa par spēli ir pazudis.

Lai kaut kā un grata spēlē Rappelz Online , ir nepieciešams, jāatbilst šādām minimālajām sistēmas prasībām:

· OS : Windows XP / SP 2 vai [_2_ ] Windows Vista

· Procesors - AMD / Intel 2GHz

· 512 MB RAM [ _2_] Windows XP vai 1024 MB par Windows Vista [ _2_]

· 128 Mb video karte;

· DirectX: 9. 0C.

Šeit ir daži iespējamie trūkumi spēlēt bez jebkādām problēmām, veidotāji iesaka šādas prasības:

· OS: Windows XP / Vista;

· Procesors - Pentium IV 3. 0GHz vai AMD Athlon X2 5000 +;

· Jaunākās paaudzes videokartēm ar 256 MB vai lielāku;

· 1024 Mb RAM

· DirectX: 9. 0C.

Tāpat ir nepieciešams piekļūt internetam.

Lai sāktu spēli, jums ir jāveic p egistratsiya spēle Rappelz . Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

· Faktiski Reģistrēties Rappelz profilu. Šeit ir ievadiet savu e-pasta adresi (kas būs lietotājvārds spēlē), paroli, lasīt un piekrītu lietošanas nosacījumus spēles

· Nākamais, jums ir nepieciešams lejupielādēt spēli klientu, to var izdarīt tieši uz vietas. Līdz spēlē Rappelz prasa aptuveni 2. 1 GB brīvas diska vietas. Pēc Rappelz spēle tiešsaistē lejupielādēt, jums ir nepieciešams, lai palaistu failu iestatījumu . Exe mapē, kur spēle ir lejupielādēta. Šajā Rappelz Online reģistrācija beidzas, un mēs varam doties uz spēli.

Un gras Rappelz ir augsta līmeņa grafikas. Ainavas un rakstzīmes izstrādāti detalizēti, jo minutest detalizēti, tik daudz tā, ka daži priekšmeti var skatīties stundām un tikai vēlos pieskarties. Jāatzīmē, skaņu spēli. Pastāvīgi spēlējot mūziku rada noskaņu, vairāk iegremdējot spēlētāju vārtos burvju pasaulē.

Rappelz online spēle , kurā ir trīs unikālas sacensības

· Jaunava;

· Asura;

· Guy.

Guy - tas pirmdzimtais iedzīvotāji pasaku pasaule. Viņiem ir dziļas zināšanas par burvju, to var izmantot efektīvi. Viņi arī zina, kā dzīvot harmonijā ar dabu un to, kā izmantot savas dāvanas, nenodarot kaitējumu viņas laiku. Veidošanos šajā skrējienā kā civilizācija ir bijis garš un sarežģīts. Ne bez palīdzības no Deva un Asura Gaya bija kļuvis meistari savas zemes.

Asura - Dieva bērni no iznīcināšanas. Viņi lieliski zina mākslu kara - to burvji nav apžēlojies ienaidniekiem un savu uzbrukumu vienmēr atrast savu mērķi. Neskatoties uz tās izcelsmi, tie tika izveidoti, lai mācītu cilvēkus aizstāvēt savu zemi un varēs cīnīties par tām.

Svari - tas ir Guardian Gaismas, Dieva bērni Creation. Iezīme šajā skrējienā ir tas, ka viņi ir meistari dziedināšanas burvju. Bet tas nenozīmē, ka viņi nevar cīnīties! Jaunava tika sūtīts pasaulē, lai mācītu cilvēkus mīlēt un rūpēties par visām dzīvajām būtnēm, lai aizsargātu tos. No šiem cilvēkiem iemācījušies, kā izmantot burvju sadzīšana nolūkos un iedziļināties kaujas tikai atbildot uz agresiju.

In Rappelz spēlēt var būt par lielu vairākās vietās. Jūs varat spēlēt purvi, tuksneši, kalni, kalni, līdzenumi, alas, raktuves, un daudzās citās vietās. Spēle arī pārpilnība dažādu ēku - jūs varat atrast visu veidu drupas, darbības ēkām, pilīm. Tādējādi, daudz atklātas vietas, lai kaujas, un ikviens var izvēlēties daudz interesantu reljefu. Spēlē, jums vienmēr ir jābūt gataviem karam, jo ​​pasaule ir pilna ar dažādiem monstriem, dzīvniekiem un citiem maģiskajiem radījumiem.

Īpatnība spēle ir, ka jūs varat veikt palīgs formā dzīvnieka. Ikviens var atrast mīļākie ikvienam. Var lietot, piemēram, tiek vai dzīvniekam, piemēram:

· N Anter y [_19_ ]

· Putnu direktīva y

· Ork un

· Yeti

· Skelets un

· Red th elf [_21_ ] un

· Syn viņa elf [_21_ ] un

· Sirēnas y

· Wolf un

· Predator un

· Salamandras y

· Meita vētra

· Angel un

· Centaur un

· Cerberus un

· Genie un

· Baltā th Dragon [_21_ ] un

Daži mājdzīvnieki saņemt vieglāk, dažiem grūtāk, bet viņi visi ir savas īpašības, un var būt nenovērtējams bīstamā pasaulē.

Un grata tiešsaistes spēli Rappelz , var būt 5 oficiālās serveriem. Ko viena izvēlēties - tas ir atkarīgs no lietotāja.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more