Grāmatzīmes

Rančo simulators

Citi nosaukumi:

Ranch Simulator ir ļoti progresīvs rančo simulators. Grafika ir neticami reālistiska, un pati spēle, lai gan dažos brīžos ir vienkāršota, kopumā ir ļoti tuva realitātei.

Kad pirmo reizi sākat spēlēt Ranch Simulator, jūs tiksit novirzīts uz uzlaboto rakstzīmju redaktoru. Izvēlieties galvenā varoņa dzimumu, pēc tam viņa ķermeņa uzbūvi, izskatu un apģērbu. Tas viss vairāk atgādina varoņa radīšanu kaut kādā šāvējā. Lauksaimniecības spēlēs šāds reālisms ir reti sastopams.

Gamts nav pārāk neparasts, tu no radinieka manto pussabrukušu fermu un dodies tur apskatīt savu īpašumu. Lieta neaprobežojas ar vienu apskati, tu tur paliec un mēģini sakārtot ēkas un atjaunot šo brīnišķīgo vietu.

Māja, tāpat kā visas saimniecības ēkas, ir bēdīgā stāvoklī. Tāpēc sākumā nakšņosiet teltī.

Vispirms jāatrisina jautājums par transportu, bez kura nav iespējams no tuvējās pilsētas piegādāt remontam nepieciešamo. Šajā jautājumā jums ir paveicies, garāžā tiek atrasta izjaukta kravas automašīna. Visas tā montāžai nepieciešamās detaļas atradīsiet savas saimniecības teritorijā.

Ir jāsagatavo pietiekami daudz koksnes un citu materiālu un tad jāturpina demontēt veco māju, kurā dzīvot ir vienkārši bīstami. Ar to tikt galā nebūs grūti, taču jauna būvniecība prasīs kādu laiku. Jums būs manuāli jāpiestiprina visas sijas un citi konstrukcijas elementi. Kad esat pabeidzis darbu, jūs varat aizmirst par visām neērtībām, kas saistītas ar dzīvi teltī.

Tālāk jūs atradīsit sarežģītu ceļu, lai izveidotu mājsaimniecību:

  • Audzēt mājputnus un dzīvniekus
  • Atjaunot pārējās ēkas
  • .gabalā
  • Medības, lai izveidotu gaļas piedāvājumu
  • Apsējiet laukus
To visu palīdzēs organizēt

Veikali tuvākajā pilsētā, kur atradīsiet sēklas, inventāru un citas nepieciešamās lietas.

Tur var arī pārdot saimniecības saražoto produkciju.

Kad būsiet sakrājis pietiekami daudz līdzekļu, varēsiet uzlabot transportu vai iegādāties jaunu. Un tā var būt gan kravas automašīna, gan traktors, gan ģimenes sedans.

Spēle ļoti detalizēti parāda visu ražošanas procesu. Piemēram, lai novāktu koku, jums būs jānocērt piemēroti koki un tikai pēc tam tie jāsagriež dēļos. Bet būvmateriālu skaits tiek parādīts ļoti nosacīti, lai tas viss nebūtu mēnešiem ilgi jānēsā mazā kravas automašīnā.

Dzīvnieku barība ir regulāri jānes pašam, jo tā maģiski nerodas pati no sevis, un pašam visu saražot nav iespējams.

Viegli spēlēt, bet interesanti. Pamazām jūs pārvērtīsit nolietotu, noplicinātu fermu par plaukstošu uzņēmumu. Un, ja jums apnīk rūpes par mājsaimniecību, vienkārši paņemiet ieroci vai makšķeres, dodieties makšķerēt vai medībās.

Ranch Simulator bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai uzzinātu visas lauksaimniecības smalkumus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more