Grāmatzīmes

Rambov

Citi nosaukumi: Rambam

Lai sāktu spēlēt spēli online Rambov jāiziet Rambov reģistrāciju. Tā sastāv no vairākiem elementiem, un aizņem tikai pāris minūtes

1) izgudrot rakstzīmju nosaukumu.

2) Ievadiet paroli.

3), precizē savu e-pastu.

4), lai norādītu savu dzimumu un dzimšanas datumu.

5) atbilst noteikumiem un likumiem spēli.

Reģistrēties Rambov pabeigtu! Laipni lūdzam!

Online spēles Rambov nav īpašu modeļus rakstzīmes. Lai sasniegtu mērķi, profesijas un prasmes ir lieliski apvienot. Jūs varat kļūt

Izveicīgs meistars;

Fearless karavīrs;

Spēcīgs burvis;

Lucky pētnieks;

Dārgumu mednieks;

Godājamais komersants.

Kapteiņi ieguves un ražošanas resursiem. Tās ražo arī dažādus priekšmetus, un ir vairāk nekā divi simti amatniecības materiālus.

Karavīri iet cauri tūkstošiem vietās, kur tie gaidīs monstriem. Tie radītu vērtīgas trofejas, ko izmanto dažādās cīņās cīņas paņēmienus.

Magee būs mācīties daudz jaunu viļņus un pilnvaras apgūt visus elementus.

Pētnieki piedāvā dažādus darba meklējumos, izpētei vistālāk stūriem spēle pasaulē, kā arī meklēt jaunus minerālu resursiem.

Treasure meklētāju, lai uzzinātu par saviem piedzīvojumiem ar noslēpumaino rūnas, sk statujas pūķi. Labirintā slēptās viņi atradīs unikālas preces.

Tirgotājiem būs savi veikali, būs veidot un nomas mājās. Turklāt tirgotāji pērk un pārdod resursus, un medību trofejas.

Rambov online spēle - tā ir unikāla pasaules burvju un mehānikā. Šī sala, zaudēja okeānu nevar pilnībā iziet pat lielākajiem un visvairāk pieredzējušiem karavīrus.

Daudzās salas nav pat aizgājuši agrāk. Visi šie ielejas meži, kalni un piekrastēm, dziļi pazemes alās, kas nav kliedēt tumsu pat spožāko gaismu laternas, nav pētīta līdz galam. Neviens nezina, kā uzvarēt asinskārs monstriem un pretīgs undead - šeit jūs varat paļauties uz burvju un apkarošanas efektivitāti.

Play spēli online Rambov neticami aizraujoša. Par katru uzdevumu, jūs saņemsiet atlīdzību. Ar beigti dzīvnieki, arī ietilpst dažādus vērtīgas balvas: ādām retu dzīvnieku, rāpuļu un pretīgi ādas spalvas. Ja jums ir paveicies, jūs esat viens no svarīgākajiem trofejas ir asakains plāksnes ar iegravētu burvju rūnas.

Rambov online ir pilns ne tikai briesmas. Ja jūs spēlēt uzmanīgi Rambov, jūs atradīsiet daudz aprakti dārgumu, pilns ar noderīgu un ļoti retos priekšmetus.

Par komplektu mīnu rotaslietas, rūdas, fragmenti kristāli, koka, ārstniecības saknes un garšaugi noguldījumiem.

Sala vēl nav atklātas pazemes alu pilsētas un dziļi okeānā. Ja jums patīk izpētīt un veikt atklājumus, tad jums būs īpaši baudīt spēlē Rambov. Galu galā, sapnis par katru pētnieka ir Greyford pilsētas - daudzi cilvēki vēlas atrast savu ceļu šajā noslēpumainu vietu. Saskaņā ar baumām, Greyford - vienīgā pilsēta, kur vietējo iedzīvotāju joprojām dzīvo.

Rambov tiešsaistes spēles piedāvā plašas iespējas. Jūs varat veidot savu māju vai īri mīlēja jebkurā pilsētā vai rajonā. Nostādināšanas mājā, jūs varat atvērt veikalu, kur tā tiks apstrādāta un ekstrahē resursus, lai ražotu dažādas preces no tām. Jūs varat izveidot pats savus ieročus, bruņas, burvju eliksīru un rotājumi. Ražo lietas, jūs varat pastāvīgi uzlabot. Turklāt visi, kas esat studijā, jūs varat pārdot jūsu veikalā vai iznomāt to tirgū.

Ja neesat ieinteresēts militārām darbībām, vai arī nepatīk grūti strādāt, jūs varat baudīt veicot quests, kas dod ceļojošiem tirgotājiem. Doing šīm quests palielināt savu reputāciju. Augstāks spēks, ārkārtas vienību īpašības, kas var iegādāties no šiem tirgotājiem.

Pievienoties spēles Rambov - solis, kas dos jums tuvāk apdullināšanu piedzīvojumu gaida šo apbrīnojamo pasaulē. Šeit jūs varat kļūt par labāko no labākajiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more