Grāmatzīmes

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Citi nosaukumi: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy destruktīvā Rainbow Six Siege spēle.

Tom Clancy Rainbow Six Siege spēle ir taktisks šāvējs, spēlētājs, kurā darbojas galvenā persona. Tā kļuva par Rainbow Six sērijas daļu, un nesen pēc beta testiem no septembra līdz novembrim tā kļuva pieejama Tom Clancy Rainbow Six Siege lejupielādei no 1. 12 2015. gads

Nav nekādas īpašas vēstures, un galvenais mērķis misiju laikā ir iznīcināt vairāk objektu. Tas ir tas, ko spēlē spēle, bet tas, kā tas notiek, ir iespaidīgs ar reālismu. Ņemot vērā fiziskos likumus, ja jūs vienā reizē pazemojat vienu sienu vienā vietā, atgriežoties šajā saglabātajā brīdī spēlē, tas vienmēr samazināsies dažādos veidos, kā tas notiek dzīvē.

Izstrādātāja Ubisoft Montreal kontā ir daudz lielisku spēļu produktu, kas pārsteidz ar visu parametru harmonisku kombināciju. Grafika, fons un mūzika, kontroles metode un lietotājam draudzīga izvēlne nerada sūdzības. Lejupielādējiet Tom Clancy Rainbow Six Siege, turklāt tas ir iespējams ne tikai operētājsistēmai Windows, bet ir arī versijas, lai spēlētu PlayStation 4, kā arī One Xbox.

Visbiežāk saspiešanas spēles iezīmes.

Cīņa pret teroristiem ir kļuvusi par galveno problēmu, kas skar daudzas valstis. Vadošās valstis ir izveidojušas terorisma apkarošanas vienības, kas rīkojas izlēmīgi, prasmīgi, harmoniski un drosmīgi. Mēs nevaram darīt bez darbiniekiem, bet galvenās cerības tiek liktas uz vienībām, kurās ir četri cilvēki ar unikālām spējām un uzdevumiem. Ja darbinieki nav pietiekami labi aprīkoti, tad specializētajos dienestos karavīri tiek bruņoti ar unikālām ierīcēm, kas kalpo aizsardzībai un uzbrukumiem.

B elites komandā ir pārstāvji no visas pasaules:

 • Amerikāņu SWAT
 • British SAS
 • Vācu GSG9
 • franču GIGN
 • Russian Spetsnaz

. Šiem karavīriem nav vienādas iespējas atvērtā vai slēgtā telpā. Viņi iekļūst jebkurās ēkās, ir neuzvarami ciešā cīņā, tiek apmācīti uz vietas, lai koordinētu rīcību un ņemtu objektus vētra. Viņi izmanto apkārtējo teritoriju ar maksimālu labumu. Izvēloties aizsardzības lomu, pārvērst telpu par uzticamu cietoksni, izmantojot pieejamos priekšmetus, un uzbrukuma grupā pārvarēt šķēršļus. Jūtieties brīvi lauzt un sasmalcināt. Kam ir nepieciešama galvenā ieeja, kad jūs varat ielauzties viņu jebkurā vietā, lai ieietu caur sienu, grīdu vai griestiem. Dažreiz šī ir vienīgā iespēja nokļūt līdz galamērķim, tuvinot uzvaru.

Spēlējot Tom Clancy Rainbow Six Siege datorā, apvienojieties ar spēlētājiem, lai piedalītos tiešsaistes cīņās. Jūs gaida lielas PVP un PVE operācijas, un, ja izvēlaties veiksmīgu taktiku, ienaidnieku komanda tiks pārtraukta. Spēļu laukumā esošie roboti būs pat vairāk nekā reāli spēlētāji, un lai tos novērstu, izstrādājiet ideālu stratēģiju.

sistēmas prasību.

Ubisoft piedāvā Tom Clancy's Rainbow Six Siege rentablu ieteikumu iegādāties un saņemt papildus spēlei rokasgrāmatu ar detalizētu visu darbību aprakstu, unikālu ieroču, karšu un pat galveno ienaidnieku spēku krāsojumu. Tas palīdzēs jums rūpīgi izpētīt spēli, sagatavoties visiem pārsteigumiem un veiksmīgi veikt darbības.

Dab Clancy's Rainbow Six Apgaismojums tika izveidots un viegli uzsākts, mums ir nepieciešamas diezgan demokrātiskas sistēmas prasības:

 • OS: Windows 8. 1/7/8/10 (x64)
 • OP: 8 Gb
 • Procesors: Intel Core i5-2500K vai AMD FX-8120 astoņu Core (3. 3 GHz (ieteicams), 2. 6 GHz (minimums)
 • video karte: Nvidia GeForce GTX 670 vai AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X (2GB)
 • Skaņas ierīce: DirectX 9 saderība. 0c
 • Place: 10 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more