Grāmatzīmes

Dzelzceļa Nation

Citi nosaukumi: Dzelzceļa Nation

Spēle Dzelzceļa Nation - ir bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta spēle, kurā jūs nonākat maza miegains pilsēta ar dzelzceļa stacijas. Sāciet savu braucienu ar vadītājs mazo uzņēmumu dzelzceļiem. Dzelzceļa Nation online mērķis ir " Izstrādāt un pieaugs ! "Un veikt daudz dažādu darbavietu ražot produkta vai tehnoloģiskie materiāli uzlabotu transportu!

Pirms jūs spēlēt spēli Dzelzceļa Nation , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: biežums procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Dzelzceļa Nation reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu « Reģistrācija tagad »;

2. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

3. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

5. Izvēlētos « Reģistrācija ».
Dzelzceļa Nation online būs jūs iepazīstināt ar nelielu dzelzceļa pilsētu. Travian Games ir izveidota pirmā kursa stratēģijas spēle Dzelzceļa Nation online , kas sākas ar romantisku vecumā dzelzceļu.
Spēlētājs sāk vadītāja nelielu dzelzceļa kompānijām transportēt preces, izmantojot lokomotīves "Steam", " Dizel " un "Electric". Spēlēt Dzelzceļa Nation ir diezgan interesanti, jo , tas ir kurss spēles mehānika. No spēles uzvarētājs Dzelzceļa Nation būs viens spēlētājs , kas radīs prestižākajām dzelzceļu! Kārta Spēle beidzas aptuveni četrus mēnešus, kas ietver dažādas izmaiņas pārlūka spēle Dzelzceļa Nation online .
In Dzelzceļa Nation spēlē, jums nav garlaicīgi, jo nākt uzvaru, jums būs nepieciešams, lai pabeigtu dažādus uzdevumus. Pirmkārt, jūsu maz tvaika vilcienu var pārvadāt preces no vienas pilsētas uz otru Dzelzceļa Nation online . Katrai pilsētai ir nepieciešams izejvielas attīstīties un augt. Netālu augi ražo vai pārstrādā materiālus. Piemēram, vilcieni uz spēli Dzelzceļa Nation jāveic koka galdniecības, un tad jūs veicat dēļiem, kas nodrošina pilsētai. Un kāpēc ne veikt slodzi ogles no raktuvēm pa ceļam atpakaļ spēles Dzelzceļa Nation ?
In Dzelzceļa Nation vienmēr ir prieks spēlēt, jo spēle ir grafikas ir augstākajā līmenī! Spēle Dzelzceļa Nation ir arī izaicinājums un jautri biznesa simulācijas. Jūsu augošo autoparka jāsaglabā, paplašināta un modernizēta. Jauni produkti ir vajadzīgi dažādi ražošanas ķēdes; tehnoloģijas jāizpēta un jāpiemēro rentabli Dzelzceļa Nation online . Katrai darbībai ir savas sekas: spēlētāji iegūtu vairāk maršrutus, vairāk laika nišas lokomotīvi vai uzlabotas iespējas ienākumus.
Bet ne vienmēr jums būs attīstīt raiti Rail Nation online : ogļu cenu pieaugums kara laikā, streiki sakarā ar zaudējumu produktivitātes, un bojātas lokomotīves. Bet ir daži patīkami pārsteigumi spēlē Dzelzceļa Nation , piemēram, izsolēm, īpašajiem piedāvājumiem un konkursiem. Tas noved pie mijiedarbību ar citiem spēlētājiem - kas padara spēli Dzelzceļa Nation online vairāk aizraujošu.
Radītājs spēles Travian Games piešķir īpašu nozīmi vairāku funkciju Dzelzceļa Nation online [_2_ ]. Citi spēlētāji ir pastāvīgi ietekmē būtiskas izmaiņas spēli ekonomikā. Jums ir jākonkurē par resursiem, un tas ir ļoti svarīgi, ka jums izvēlēties gudri apvienības, kas spēlē Dzelzceļa Nation , jo partnerība var sniegt svarīgu prēmijas. Dalībnieki var arī strādāt kopā, lai optimizētu ražošanas ķēdes, vai izmantot naudas ieguldījumus, lai kontrolētu augiem spēlē Dzelzceļa Nation . Dzelzceļa Nation internetā - tas aizraujošas jaunas spēles pasaulē, pievienoties mums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more