Grāmatzīmes

Rail Rush

Citi nosaukumi:

Rail Rush ir skrējēju spēle mobilajām platformām. Grafika spēlē ir atkarīga no jūsu ierīces veiktspējas. Balss spēle ir laba un neizraisa sūdzības.

Slavenākais zelta drudzis bija ASV Kalifornijas štatā 1860. gadā. Šajā periodā daudzi meklētāji padevās peļņas alkām. Šie cilvēki devās meklēt zeltu uz Amerikas upi, un daudziem tur paveicās.

Bija arī tādi, kas ieguva zeltu, šim nolūkam rokot dziļas un ļoti lielas raktuves. Daudzās no šīm raktuvēm bija tonnas zelta un tās bija tik lielas, ka tām bija jāpārvietojas ar ratiņu palīdzību.

Spēlē jums jādzen pēc planētas iekārojamākā metāla, un šim nolūkam jūs pārvaldīsit tieši šādus ratiņus.

Būvējot raktuves zelta ieguvei, par drošību tika domāts reti, tāpēc, dodoties uz šādām vietām, labāk būt ļoti uzmanīgiem.

  • Pārvaldiet mīnu ratiņus drošā maršrutā
  • Pa ceļam savāciet zelta stieņus
  • Lēciet pāri plaisām un izvairieties no šķēršļiem
  • Izvairieties no ienaidniekiem, kas mēģina jums uzbrukt
  • Nepalaidiet garām īpašos priekšmetus, kas var īslaicīgi uzlabot minecart veiktspēju

Pirms sākat spēlēt Rail Rush, izvēlieties sev tīkamāko varoni no 18 pieejamajām iespējām. Pēc tam, kad būsiet pabeidzis īsu pamācību, kurā saņemsiet nodarbību mīnu ratiņu vadīšanā, jūs būsiet gatavs startēt uzreiz.

Vajag savākt visu, ko satiec pa lietderīgo ceļu, īpaši vērtīgi ir dārgakmeņi, kuru vērtība pat pārsniedz zelta cenu.

Pēc pietiekamas bagātības savākšanas jums būs iespēja piedalīties tiešsaistes čempionātos, kur sacentīsies ar citiem spēlētājiem par neticamām balvām.

Lai gan ģeogrāfiski slavenākais zelta drudzis notika vienā štatā, jūs neaprobežojaties tikai ar vienu spēles vietu. Spēlē jūs apmeklēsit vairāk nekā desmit pasaules ar milzīgu skaitu līmeņu. Katrā no pasaulēm jūs atradīsiet unikālus un neatkārtojamus šķēršļus, ienaidniekus un, protams, balvas.

Jums nebūs garlaicīgi ne minūti, spēle ir kā slidkalniņš atrakciju parkā, pa kuru braucot var kļūt bagāts. Bet pat tad, ja tas ir noguris, jūs varat novērst uzmanību, spēlējot kādu no papildu spēlēm.

Atgriezieties bieži, un jūs tiksiet apbalvoti ar ikdienas un iknedēļas dāvanām.

Sezonas brīvdienas priecēs ar tematiskiem konkursiem un svētku vietām.

 atjauninājumi spēlē vairāk līmeņu un jaunas, vēl neticamākas pasaules.

Spēļu veikalā varat iegādāties noderīgus bonusus, resursus un uzlabot savu transportu. Pirkumi ir iespējami gan par spēles valūtu, gan par reālu naudu. Nepalaidiet garām akcijas un izpārdošanas, apmeklējiet veikalu katru dienu. Ja vēlaties pateikt paldies izstrādātājiem, noteikti iztērējiet vismaz nelielu summu, viņi būs apmierināti.

Varat lejupielādēt

Rail Rush bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Ja jums patīk dārgakmeņi un zelta stieņi, tad, instalējot šo spēli, jūs varat kļūt par īstu bagātnieku virtuālajā pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more