Grāmatzīmes

RAID: Ēnu leģendas datorā

Citi nosaukumi: Spēle Raid, Raid ēnu leģendas

RAID: Shadow Legends ir Dungeons Dragons stila MMORPG ar 500+ unikāliem varoņiem un kaujas taktiku.

Sākot spēlēt RAID: Shadow Legends datorā, jūs iegrimsit vienas komandas vēsturē. Četri bezbailīgi varoņi cīnās kā viens, lai iznīcinātu pūķi un atņemtu viņam bagātību. Varoņi Galeks, Ethels, Kaels un Eilens. Viņiem visiem ir dažādas spējas – mags, karotājs, šāvējs un šķēpnieks, taču viņi lieliski papildina viens otru un atbalsta. Tiesa, galvenais priekšnieks izrādās pārāk spēcīgs. Neatkarīgi no tā, kā viņi centās, pūķis paceļas gaisā un izspiež liesmu no rīkles ... Neviens neizdzīvoja.

Šeit beidzas aizvēsture, un jūsu priekšā parādās šķīrējtiesnesis, spēļu pasaules sargs. Viņš uzrunā jūs: "Telerijas karaliste mirst no kara un nesaskaņām. Nesvētie Sairoth atbalstītāji izplatījaTumsu no austrumiem uz pārējo teritoriju. Kā Telerijas sargātājs esmu darījis visu, kas manos spēkos, taču spēki izsīkst. Tagad jūs turpināsiet manu darbu. Es atjaunošu vienu no pazudušajiem varoņiem. Vairāk man spēka nepietiks. No šī brīža viņš būs tev pakļauts. Izvēlieties, kuru vēlaties atjaunot. "

Jūsu spēle sākas šajā posmā. Šeit ir iespēja izvēlēties vienu no četrām:

  • Eilen (Elhain) - augsts elfs, strēlnieks, prasmes: precīzs šāviens (uzbrukums ienaidniekam. Ja uzbrukums bija kritisks, tas dod vēl vienu sitienu), debesu bulta (uzbrūk vienam mērķim, tad visiem ienaidniekiem). Ja mērķis nomirst, tas uzliek kritiskās iespējas bonusu 30 procentu apmērā par 3 apgriezieniem, Nāves ieleju (uzbrūk visiem ienaidniekiem 2 r.) un aura, kas dod bonusu sabiedrotajiem.
  • Kael (Kael) - tumšais elfs, burvis, prasmes: tumsas trieciens (uzbrukums ienaidniekam. Ar varbūtību 80 procenti, tas uzliek indes 2,5 procentus uz 2 apgriezieniem, skābo lietu (uzbrukums visiem ienaidniekiem). Katram nogalinātajam ienaidniekam tas aizpilda savu pagrieziena skalu par 25 procentiem, sabrūk (uzbrūk nejaušiem mērķiem 4 r. Ar varbūtību 40 procenti, tas uzliek indes 5 procentus uz 2 pagriezieniem) un auru, kas dod bonusu sabiedrotajiem.
  • Galek - orks, karotājs, prasmes: šķērsgriezums (uzbrūk ienaidniekam 2 p.), Hellraiser (uzbrukums visiem ienaidniekiem. Uzliek sev 30% ātruma bonusu par 2 apgriezieniem), nolādēts cirvis (4 reizes uzbrūk nejaušiem mērķiem. Ir 30% iespēja uzlikt 30% aizsardzības sodu par 2 pagriezieniem. Ja uz mērķi ir vairāk nekā divi sodi, ar 30 procentu varbūtību tas uzliek 60 procentu aizsardzības sodu par 2 pagriezieniem) un auru, kas dod bonusu sabiedrotajiem.
  • Ethel (Athel) - svētais ordenis, šķēpmetējs, prasmes: sitiens uz vietas (trīs reizes uzbrūk ienaidniekam. Par pēdējo sitienu ar varbūtību 75 prts. uzliek vājumu 25 procenti par 2 apgriezieniem), dievu asmeņus (uzbrukums visiem ienaidniekiem, kritiskā sitiena iespēja + 15 procenti), apgaismību (uzliek sev uzbrukuma bonusu 25 procenti par 2 apgriezieniem). Ja veselība nokrītas zem 50 procentiem, tas uzliek sev 30 procentu aizsardzības prēmiju par 2 apgriezieniem. Tad iet) un aura dodot bonusu sabiedrotajiem.

Šķīrējtiesnesis turpina savu stāstu un sniedz jums jaunāko informāciju. Pirms jums ir jūsu bastions. Šeit jūs varat izsaukt un uzlabot varoņus, kuri cīnīsies ar tumsas spēkiem. Jūs jau esat izvēlējies pirmo varoni, bet, lai pabeigtu misijas, jums būs nepieciešamas vēl četru varoņu spējas. Izmantojiet Noslēpumainās skaidiņas, lai izsauktu varoņus uz portālu. Tiklīdz jūs izsaucat pirmo varoni, Arbiter nosūta jums piedzīvojumā, proti, pilienu izpildē, pa ceļam stāstot stāstu par Telerijas pasauli. Pirmajā kampaņas atzarā jums ir jāuzvar Banneret karalis, jāatrod viņš un jānoskaidro patiesība: vai lielais karalis Taiba ir devies uz Tumsas pusi.

Izejot akcijas pa posmiem, jūs uzzināsiet pasaules vēsturi un attīrīsiet to no netīrumiem. Tas nav tik vienkārši, kā varētu šķist pēc jūsu pirmās uzvaras. Turklāt ienaidnieki būs tikai stiprāki, un tumsa būs tikai dusmīgāka. Tāpēc esiet gatavs izsaukt spēcīgus jaunus varoņus un izmantot tos cīņā. Mēs izmantojam shards, lai izsauktu:

  • noslēpumaini izsaukšanas lauskas - vienkāršākās, no kurām var izsaukt pārsvarā zaļus varoņus, reizēm zilus;
  • seni izsaukšanas fragmenti - no seniem fragmentiem ar lielu iespēju izsaukt zilos varoņus, arī ļoti niecīga iespēja izsaukt violetos un oranžos varoņus;
  • tumšas izsaukšanas skaidiņas - palielināja iespēju izsaukt purpursarkanos un oranžos varoņus, kā arī lielu iespēju iegūt tumsas varoņus;
  • Sacred Summoning Shards - var izsaukt ar lielu varbūtību purpursarkanā un oranžā krāsā. Labākās lauskas retāko varoņu izsaukšanai.

Kurš ir labākais varonis Raid Shadow Legends?

Šis ir filozofisks jautājums. Spēlē ir liels skaits dažādu varoņu dažādām vajadzībām ar dažādām prasmēm, spējām un īpašībām. Es teikšu vairāk, daži varoņi parāda savas stiprās puses tikai tad, ja tiek savienoti pārī ar citu varoni. To jūs sāksit saprast tikai pēc noteikta laika spēlē.

Tātad jautājums ir, kuru varoni ir vērts lejupielādēt un kuru nav? Viens no veidiem, kā to noskaidrot, ir atvērt pašu varoni un noklikšķināt uz ikonas ar vērtējumiem viņa portreta apakšā.

Šie ir pašu spēlētāju aprēķini par šo varoni. Viņi to novērtēja katram no iespējamajiem cietumu un kauju veidiem. Vērtējumu var atstāt tikai pēc tam, kad esat to palielinājis līdz 6 zvaigznēm. Tātad šis vērtējums ir diezgan precīzs. Taču ņemiet vērā, ka tas ir ļoti atkarīgs no artefaktiem, ko varonis valkā. Diemžēl šo informāciju šeit nevar apskatīt. Spēļu izstrādātāji rāda tikai pamata komplektus.

Vēl viens veids ir spēlētāju kopiena. Tur bieži var atrast vērtējumus un labāko varoņu sarakstus. Un šeit viņi vienmēr dalīsies ar artefaktu komplektiem, kurus ir vērts kolekcionēt. Bet šajā gadījumā šādi vērtējumi ir ļoti subjektīvi. Galu galā lēmums ir jūsu.

Jauni aktīvie reklāmas kodi:

s1mple - no 01. 12. 2021

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vienas dienas laikā varat ievadīt ne vairāk kā vienu aktīvu reklāmas kodu.

Sistēmas prasības

Minimālais
OS: Windows 7 vai jaunāka versija (tikai 64 bitu), macOS High Sierra vai jaunāka versija
Procesors: Intel Core i3
Grafikas ierīce: Intel / AMD Radeon / Nvidia GeForce
Atmiņa: 4 GB RAM
DirectX: versija 11
Diska vieta: 5 GB
Ieteicamais
OS: Windows 7 vai jaunāka versija (tikai 64 bitu), macOS High Sierra vai jaunāka versija
Procesors: Intel Core i5
Grafikas ierīce: Intel / AMD Radeon / Nvidia GeForce
Atmiņa: 8 GB RAM
DirectX: versija 11
Diska vieta: 8GB

Kā lejupielādēt Raid Shadow Legends datorā/klēpjdatorā?

Nospiediet pogu nedaudz augstāk un izpildiet norādījumus. Jums būs jālejupielādē Plarium Play instalācijas fails. Atveriet to un instalējiet to savā datorā. Noteikti izveidojiet kontu. Tas būs nepieciešams, lai sāktu spēli un saglabātu rezultātu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šodien jūs nevarat sākt spēlēt bez Plarium Play palaidēja.

Notikumi

Jauns jautrs pasākums "Chase for s1mple". Pasākuma laikā septiņas dienas jāpiedalās spēlē un jāsavāc dāvanas. 7. dienā jūs saņemsiet leģendāro Augsto elfu rases varoni Aleksandru Strēlnieku. Tas tika izveidots pēc leģendārā spēlētāja Aleksandra s1mple Kostylev tēla, kurš kļuva par labāko CS: GO spēlētāju. Šis nav universāls varonis un var būt noderīgs tikai noteiktās cīņās pret ogrēniem. Bet arī to iegūt būs jauki. Pasākums norisināsies līdz 2021. gada 28. janvārim.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more