Grāmatzīmes

Dusmas Titans

Citi nosaukumi: ROT

Online spēles Rage cīņa vai vienkārši (ROT) - maisījums reālā laika stratēģija ar RPG. Izveidota slavenā Dota žanra (DotA stila spēles), Rage Titans online ļoti ātri kļuva veiksmīgs savā jomā, un jau ir izvēlēta Pasaules Cyber ​​Games (starptautiskais čempionāts kiberigram). Unikāla spēle sistēma, dažādas rakstzīmes, dažādi veidi, kā to attīstības un opozīciju visā spēlē - "Rage of the Titans" fascinē un valdzina nekavējoties. Pirms jūs sev, lai absorbētu šo fantāziju pasaulē, protams, reģistrēt dusmas Titans. Nekas sarežģīts tas nav un aizņem tikai dažas minūtes. Lai to izdarītu, izveidojiet kontu GameNet, ievadot e-pasta adresi un paroli. Starp citu, nav nepieciešams lietotāji sociālo tīklu "Vkontakte" reģistrāciju spēle Rage no Titans, vienkārši atļaut.

Līdz ar to, izvēloties, kā jūs saņemsiet Rage no Titans reģistrēšanās tiešsaistē, un sekmīgi pabeigta, sākt veidot savu raksturu. Jums tiks sniegta lielu izvēli rakstzīmes (vairāk nekā trīsdesmit duci + daži desmiti veikalā), no kuriem katrs ir apmēram 9-10 īpašībām (uzbrukuma ātrumu, izlūkošanas, un tā Counterspell kārtībā ) Un dievišķo prasmes, kas var mainīt spēles laikā, kā arī attīstīties, rūnas. Lai spēlētu spēli dusmas Titans tiešsaistē, izlemt, kuru no pretējās sacīkstēm būs pievienoties jums - svētos vai kritušo (cilvēkiem un dēmoniem). Katram no viņiem ir savs daļēji burvju ieroci - peld dunci, vairogu, debesu sveces, izšāva bultu, uc Detalizētāki iezīmes varoņiem jūs varat uzzināt, ejot cauri iespējas: - ". Heroes", "Spēle"

Ar ko saskaras tie, kas nolēmuši spēlēt dusmas Titans? Šeit ir vairāki spēles režīmi, no kuriem katrs parādīs savu "lietošanai" savu raksturu:

- Pēc kapteiņa režīmā, jūs varat veidot savu raksturu, un, uz kartes, tas būs tikai (citi spēlētāji)

- Auto režīma komandu definīcijas (pamatojoties uz izlases rakstzīmes) dos jums pieredzi citiem transporta veidiem, tā nav nopelnīt,

- Mode "visi varoņi" atklās priekšā jums visiem spēlētājiem, kas piedalās (izņemot, protams, samaksāts)

- Mode "dvīņi" ietver ekvivalents (vienlīdz pretējas) rakstzīmes,

- Un, protams, Rage Titans spēlēt ar botiem pieejamiem.

Rage Titans tiešsaistes spēli ar īpašu dinamiku. Reakcija ir ļoti svarīga (par burtiem, protams), taktiku pretinieki bieži vien nav prognozējami cīņas iet bez pārtraukumiem, kas faktiski piesaista un saglabā spriedzi. Bruņojušies ar burvju ierocis, burvju artifacts Zaim (peld paklāju, piemēram) un izvēloties sabiedrotos, jums ir jāizvēlas kaujas, un veic vienu no goda misijas (iznīcināt ienaidnieka koku, vai viņam vairākas reizes). Spēle Rage Titans Online nodrošina spēlētājam izvēlēties vienu no diviem laukiem kaujas (2 kārtis ar spēli 5 x 5) - "Valley of Heroes" un "Eye of Titan". Katrs var saņemt noteiktu daļu no prēmijas: naudu, pieredzi, zelta, uzlabot iekārtas, jaunas prasmes, iegūt īpašības.

Spēlēt spēli Rage Titans tiešsaistē, jums būs iespēja pilnībā bez naudas ieguldījumiem, veicot in-spēle valūtā. Tā var nopelnīt par uzvaru. Būdami tiem (uzvaru) pietiekamā apmērā, jūsu varonis var piedalīties izsolē un iegūt noderīgus artefaktus.

Grafiski, spēle strādāja un muzikāli iespaidīgs, un vispār tas viss pārpilnību. Tātad, es domāju, spēlēt tiešsaistes spēles dusmas Titans būs priecīgi ne tikai fani Doty.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more