Grāmatzīmes

RAGE: Kampaņas Edition

Citi nosaukumi: RAGE: Kampaņas Edition

Procesors: Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2 GHz

RAM: 2GB

Video karte: GeForce 8800/Radeon HD 4200

Disk Space: 25 GB

Rage: Kampaņa Edition - īpaša pastiprinātai izdevums tautas datorspēle, kas apvieno elementus vairāku populāru spēļu žanru. Spēle Wrage ir svārstīgs sajaukums pirmās personas šāvēja, brašs sacīkšu automašīnas un izlīdzināšanas sistēmas labākajās tradīcijās klasisko lomu spēlē spēles. Unikālu dinamiska atmosfēra spēle veiks mūs Reydzh pasaule piedzīvoja globālās katastrofas, kur galvenais mērķis jebkuru tās iedzīvotāju - palikt dzīvs. Par spēles pasaulē Pamats tika pieņemts visums post-apocalyptic pasaulē aprakstīts populārās Holivudas filmas "Mad Max", kur viss ir nolēmusi ieroču spēku un ātrumu atliekvielu savākto daļas transportlīdzekļiem.

Uzzīmē

Rage, spēles, parādot visas šausmas post-apocalyptic pasaulē, izdzīvoja briesmīga globālu katastrofu. 2004.gadā zinātnieki atklāja apjomam meteorīts traucas pilnā ātrumā uz planētas Zeme, un sadursme ar to neizbēgama. Valdībām visās pasaules valstīs vieno kopīgā projekta "Ark", kad daudzi un pazemes glabāšanas noteikumi, munīcijas un ekipējuma, tur ir arī iegrimis kapsulas ar cilvēkiem iegremdēti apturēta animāciju. Viņiem būs atjaunot civilizāciju pēc katastrofas. 2029, asteroīds ir ietriecies planētas virsmas un lielākā daļa pasaules iedzīvotāju ir nogalināti, iznīcina veselas pilsētas. Izvirzīja pēc tam, kad asteroīds ietekme putekļi aptver debesis un pasaule sāk "kodolieroču ziemu." Vairākus gadus vēlāk, putekļi nosēžas un Arkdwellers izvēlēts uz virsmas, lai atkārtoti veidot pasaules civilizācija. Tikai mīļotā cilvēka ieradums, pat saskaroties ar kopēju briesmas ir grūti apvienot tos un pārstāvji no dažādām patversmēm sākt asiņainu karu, lai varu uz planētas labi. Tas bija šajā brīdī spēli Reydzh atver mums kā galvenais varonis stāsts.

Stalkers

Rage, spēle, kur trash vākšana ganību viens no visvairāk jautru un nepieciešamo apmācību. Attiecībā uz lielāko daļu, viss, kas jums atrast būs banāls muļķības, ko pēc tam var pārdot par maz naudas, bet reizēm jūs saskaraties un noderīgas lietas vai to daļas no šiem noderīgas lietas. Vēsture pasaulē kopš katastrofas un laika tiešā stāstījuma atspoguļo ļoti slikti, un pat atrast grāmatu, jums nebūs pat noķert uzsitiens cauri, tie iederēsies tikpat banāls makulatūru, kas parasti tiek izmantots Reydzh iekurs aukstā tuksneša naktis.

Palīgstrādnieki

Rage Šobrīd maza crafting sistēma, un, kad jums būs diezgan garlaicīgi ar nebeidzamu pastaigas aspektā, un neapstājas šaušanu ar milzīgu asinskārs ienaidnieku, tad jūs varat sēdēt kādā klusā stūrī un darīt kaut ko no jūsu trash paņēma. Tātad jūs varat veikt nelielu kaujas robots vai ar mašīnu lielgabals tornītis, kas var būt liels atbalsts, lai risinātu ar ienaidniekiem, lai gan šajā gadījumā, Jūsu dalība šaušanu var nebūt vajadzīga. Rage: Kampaņas Edition - versija populāro spēli platformu, kas īpaši paredzēti Mac OS, kur papildus klasiskās vienspēlētāja kampaņa tika pievienoti divi papildu paketi papildinājumus, tostarp «Anarchy Edition» un «kanalizācijā».

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more