Grāmatzīmes

Reičela Holmsa

Citi nosaukumi:

Reičela Holmsa: atšķirības ir puzzle spēle, kas trenē uzmanību detaļām un vizuālo atmiņu. Grafika šajās spēlēs ir pilnīgi nesvarīga to specifikas dēļ. Spēle ir labi apskaņota, mūzika izvēlēta neuzkrītoši.

Spēles laikā jūs kļūsiet par īstu detektīvu Reičela Holmsa.

Šoreiz jums ir:

  • Meklējiet atšķirības attēlos
  • Sacensties ar citiem spēlētājiem pret pulksteni
  • Palīdziet leģendārajam detektīvam misijās visā pasaulē
  • Saņemiet vērtīgas balvas un balvas

Šis nav pilnīgs saraksts ar spēlēm veicamajām darbībām, taču jūs uzzināsit, spēlējot Reičelu Holmsu: atšķirības

Spēlē ir daudz režīmu, jūs varat izvēlēties jebkuru no tiem, tie visi ir interesanti savā veidā.

Vispirms izejiet pamācību un mēģiniet kādu laiku spēlēt visparastākajā režīmā, kur jums vienkārši jāatrod atšķirības, salīdzinot divus dažādus fotoattēlus.

Kad jūtat, ka esat uzkrājis pietiekami daudz pieredzes, varat izmēģināt spēkus citos režīmos. Kādu laiku meklējiet atšķirības, jums ir nepieciešams laiks, lai visu atrastu. Konkurējieties ar citiem spēlētājiem no visas pasaules. Šis ir vissarežģītākais režīms, jo nekad nevar zināt, cik ilgā laikā pretiniekam būs jāatrod atšķirības.

Par veiksmīgu un savlaicīgu katra uzdevuma izpildi saņemsiet noteiktu daudzumu monētu. Varat izmantot šo spēles valūtu, lai iegādātos mājienus vissarežģītākajos līmeņos. Par monētām ir pieejami vairāki padomi, un vienu var atvērt, noskatoties īsu reklāmas video. Bet pirms padomu izmantošanas mēģiniet atrast atšķirības bez tiem. Tāpēc spēlēt ir daudz interesantāk nekā tad, ja ik uz soļa tiekat pamudināts.

Uzdevumu sarežģītība pieaug ar katru pabeigto līmeni. Uzvarēt jaunos līmeņos kļūs arvien grūtāk.

Palīdziet galvenajam varonim izprast dīvainos notikumus, kas notiek visā pasaulē, un uzziniet, kurš un kāpēc oriģinālās fotogrāfijas aizstāj ar kopijām, kurās trūkst dažu objektu. Aiz visiem šiem incidentiem var būt kāds liels nelietis, kurš plāno ļaunumu pret nenojaušajiem upuriem.

Nav iemesla bažām, ka spēles līmeņi beigsies un tev vairs nebūs ko darīt. Lai gan līmeņu skaits ir ierobežots, to ir daudz, un, lai sasniegtu pēdējo, jums būs nepieciešams daudz laika.

Neaizmirstiet katru dienu palīdzēt atrisināt galvenā varoņa mīklas un saņemt ikdienas un iknedēļas balvas.

Integrētajā veikalā jums būs iespēja iegādāties pastiprinātājus un spēles valūtu. Tas nav jādara, jo spēle ir absolūti bezmaksas, taču tādā veidā jūs varat atbalstīt izstrādātājus un pateikt viņiem paldies.

Gaidāmie atjauninājumi pievieno jaunus līmeņus un spēles režīmus. Spēlēšana kļūs interesantāka ar katru atjauninājumu.

Varat bez maksas lejupielādēt

Reičela Holmsa: atšķirības operētājsistēmā Android, ja sekojat saitei šajā lapā.

Ja vēlaties pārbaudīt, vai jūsu apzinātība ir pietiekami attīstīta, lai kļūtu par detektīvu, instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more