Grāmatzīmes

Questland

Citi nosaukumi: Questland

Spēle Questland - zobeni un drosme

Šeit ir uz gājieniem balstīta lomu spēle no studijas Gamesture. Tāpat kā jebkurā RPG, ir viens galvenais varonis, ar kuru kopā jūs staigāsit pa kaujas laukiem. Blakus varoņi vadīs jūs cauri spēles pasaules vēsturei, kļūs par jūsu draugiem vai ienaidniekiem, laiks rādīs. Tavs mērķis no vienkārša ciema sapņotāja ir kļūt par īstu varoni, ļauno un ļauno garu čempionu. Izpētiet "saindētās" pasaules stūrus un attīriet tos no ļaunuma.

Questland ir vienkāršas spēļu mehānikas piemērs, kas ietīts krāsainā apvalkā. Šeit visi varoņi ir unikāli, tāpat kā jūsu varonis. Augsts galvenā varoņa pielāgošanas līmenis ļaus jums izveidot gandrīz ekskluzīvu cīnītāju (ārēji ekskluzīvu). Un, ņemot vērā lielo aprīkojuma daudzumu, būs ļoti grūti atrast līdzīgu. Galu galā jebkurš apģērbts aprīkojums tiek nekavējoties parādīts uz jums. Ar visu šo spēles interfeiss ir vienkāršs un skaidrs. Jebkurš spēlētājs dažu sekunžu laikā izdomās, ko un kā darīt, un sākotnējais palīgs pastāstīs stāstu un visus iespējamos uzlabojumus. Ekrāna apakšā jūs atradīsiet visas galvenās cilnes:

  • Māja — pārejot uz šo cilni, jūs nokļūsit savā dzimtajā pilsētā Valijā. Šeit var remontēt ekipējumu vai kalt jaunu, iebraukt pilsētā un izstaigāt gadatirgu un veikalus, iekāpt arēnā un cīnīties ar citiem spēlētājiem, ostā vienmēr var atrast uzdevumu un papildus ienākumus. Noteikti apskatiet dirižabli — tur pulcējas visi unikālie notikumi ar majestātiskām atlīdzībām.
  • Varonis - šajā cilnē rūpējieties par sava varoņa aprīkošanu, aprīkojuma, sfēru uzlabošanu, galveno talantu izvēli un izsūknēšanu. Paskaties savā somā, varbūt tur guļ kaut kas interesants. Atklājiet sava labākā aprīkojuma kolekciju un saņemiet bonusa statistiku. Pirms došanās prom, neaizmirstiet apbrīnot savu cīnītāju, varbūt jums vajadzētu savākt zirnekļa artefaktu komplektu, lai jūs baidītos?
  • Kampaņa - sadaļa ar galvenajām kaujas vietām, kur cīnīsies ar monstru viļņiem un visa veida bosiem. Un viņu tiešām ir daudz, katrā no kampaņām ir trīs priekšnieki un savs stāsts ar tēliem, daži mums ies līdzi visu ceļu. Par trīs zvaigžņu nokārtošanu katrs no posmiem saņems jūsu likumīgo atlīdzību - rubīnus.
  • Uzdevumi - cilne ar atlīdzību par sasniegumiem, noteiktu uzdevumu izpildi, kampaņas pabeigšanu utt. Jūs varat ritināt tos visus uzreiz, lai saprastu, kurā virzienā vispirms virzīties un attīstīties.
  • Veikals - visredzamākā cilne :) Šeit var iegādāties atslēgas lādēm ar aprīkojumu vai lodēm, iegādāties spēļu komplektus par īstu naudu (tie tiešām ir tā vērti), vai vienkārši iegādāties rubīnus nākotnes izdevumiem.

Vai ir vērts spēlēt Questland, spēles plusi un mīnusi

Kopumā spēle atstāj pozitīvu iespaidu. Lai kaut ko sasniegtu, jums nav jātērē reāla nauda. Jums nav jāiet katru dienu un jāsēž stundām spēlējoties. Tas ir, šī ir uz gājieniem balstīta lomu spēle brīvību mīlošajiem žanra faniem. Katru dienu varat pieteikties pusstundu, vienlaikus kļūstot par servera leģendu mēneša beigās.

Sākumā tikai par 99 centiem spēle piedāvā iegādāties leģendārus ieročus un atslēgas episkām lādēm. Kas sākotnēji daudzkārt stiprinās jūsu varoni. Tad viss ir atkarīgs no jums. Periodiski Questland ģenerē unikālus komplektus un kombinācijas, kuras iegādājoties, jūs nekavējoties palielināsit spēku un spēku. Bet atkal tas viss nav nepieciešams, bez pirkumiem jūs varat droši spēlēt un izpētīt pasauli, vienlaikus pumpējot savu raksturu.

Questland bezmaksas lejupielāde uz PC ir diezgan vienkārša. Izmantojiet jebkuru pieejamo emulatoru, un dažu minūšu laikā jūs izveidosit savu varoni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more