Grāmatzīmes

Quake 4

Citi nosaukumi: Quake 4

Procesors: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

Operatīvā atmiņa: 512 MB

Video: 64 MB

Disk Space: 3 GB

Quake 4 - datoru sheter pirmās personas sci-fi tēma, turpinājums vienam no populārākajiem virtuālo shooters. Jāatzīmē, ka spēle Quake 4 grafikas dzinējs, ko izstrādājusi cita ilgmūžība virtuālā telpa spēles Doom 3. Modificēts sistēma ir dažas nopietnas priekšrocības. Tādējādi, Quake 4 kļuva pieejami plašāki vietas, pateicoties jaunu apgaismojuma sistēmu, apstrāde, kā arī gaismas un tumšas tekstūras. Vienā reizē spēles laikā tika pievienoti interaktīvu video, no kuriem daži spēlētājs varēs tieši piedalīties, bet lielākā daļa no tām tiks atslēgts.

Uzzīmē

Uzzīmē Quake 4, ko var spēlēt gan viena un multiplayer režīmos, turpina stāstu par cilvēku rase konfrontācija Strogg citplanētiešiem, uzsākto otrā daļa no spēles. Spēles varonis, viens no zvaigznēm īpašu vienību desantēšanai "degunradzis" nosaukts Matthew Kane, nosūtīti kā daļu no grupas pretuzbrukumā uz centrālo planētu Strogg. Tikai divas nedēļas pagāja starp noslēguma pasākumā otrās daļas sērijas un Quake 4. Būs jāuzņemas galvenokārt ienaidnieka nometnē, kur jums nosūtīja komandu Zemes Federāciju. Galvenais uzdevums vienu player kampaņas Quake 4 - iekļūt sirdī centrālās planētas un iznīcināt Strogg galvenie komunikāciju centru, kā arī top vadību. Neskatoties uz satricinājuma rindās ienaidnieku, ko rada darbības pirmās diversijas grupas, ienaidnieks ir ļoti koncentrēts un spēcīgs, un nebūs viegli nokļūt sirdī ienaidnieka planētas, kur droši nestled centrālā komunikāciju mezgla Strogg kolektīvo intelektu visu karaspēku kontrolpaketi. Viens spēlētājs kampaņa ir sadalīta trīs atsevišķās nodaļās, kas satur kopā 31 vienu spēli līmenī. Pirmā epizode Quake 4, kas spēlē uz tiks lūgts laikā piezemēšanās karaspēks uz planētas Zemes Strogg kur jūsu galvenais uzdevums būs drošu nosēšanos, kas būs nepieciešams nekavējoties iznīcināt visu planētu aizsardzības sistēmas. Otrā epizode no viens spēlētājs kampaņas spēle Quake 4 liks mums, lai segtu galvu taktisko squad nosūtīts izkāpt no centrālās komunikācijas centrs ienaidnieku. Nu, trešā epizode Quake 4, kas ir spēle, kurā mums būs bieza lietas vadīt Zemes Federācija spēkus, pēdējā liela mēroga gatavošanas sitienu, kuras mērķis būtu pilnīga iznīcināšana centrālās administrācijas un pilnīgu izvešanu no Strogg viņiem jebkura veida koordināciju.

Multiplayer

Multiplayer cīņas ļoti atgādina slaveno kaujas trešo daļu no sērijas, tikai daudz dinamiskāka un krāsains. Liels ātrums un dinamika tiešsaistes cīņas lielā mērā ir sasniegti, izmantojot vairāk kompakto izmēru kartes izmērs spēle rakstzīmes un īpašībām kustības. Lūk, izstrādātāji nolēma atkāpties no klasiskā modeļa, un modelis pieņēma visu spēlētāju pārvietošanu no trešās daļas, bet bez inovācijām netika darīts, un pievienoja papildu solis - slīdēšanas, kas reizēm pagarināja taktisko arsenālu atskaņotāju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more