Grāmatzīmes

kvadrātveida līnija

Citi nosaukumi:

Quadline ir mīklu spēle mobilajām ierīcēm, neticami atkarību izraisoša un pavisam jauna, nekas tamlīdzīgs vēl nav izdots. Grafika ir laba, bet vienkārša, vienkāršība ir saistīta ar spēles koncepciju. Skaņas dizains ir augstas kvalitātes.

Šis projekts ir tieši tas gadījums, kad viens izstrādātājs radīja tāda līmeņa spēli, uz kuru pat lielas spēļu studijas ne vienmēr ir spējīgas!

Spēli augstu novērtēja daudzi spēlētāji un pat Google darbinieki, tāpēc spēle ir Google Indie Games festivāla 2022

uzvarētāja.

Izprast spēles mehāniku nebūs grūti, pateicoties skaidrai, bet neuzbāzīgai apmācībai. Spēle ir diezgan intuitīva un spēlei nav nepieciešami gari skaidrojumi, pietiek ar vizuālu demonstrāciju.

Tikai tāpēc, ka spēle nav pārāk sarežģīta, tas nepadara to pārāk vienkāršu. Šajā procesā jūs atradīsit daudz interesantu momentu:

  • Vairāk nekā 140 spēļu līmeņi ar dažādas grūtības pakāpes
  • Daudz spēļu mehānikas, kas jāapvieno, lai sasniegtu rezultātu
  • Minimālistisks dizains ar tumšās tēmas atbalstu
  • Vienkārša darbība ar vienu pieskārienu
  • Pilnīga teksta neesamība

Ka jūs varētu saprast no šī saraksta, spēle ir ļoti neparasta un var sniegt jums unikālu spēļu pieredzi.

Tavs uzdevums ir izvilkt līnijas cauri spēles šūnām tā, lai tās atrastos norādītajās vietās. Ne vienmēr ceļš, kas jāpārvar, būs acīmredzams. Izmantojiet savu iztēli un atrodiet risinājumu, kas izpildīs uzdevumu. Pildot uzdevumus, jāpārvieto, jāstumj, jāpārvieto un pat jāteleportē līnijas.

Spēlē nav jāpieņem steidzami lēmumi, spēles laiks nav ierobežots. Jūs varat domāt par katru mīklu tik ilgi, cik vēlaties.

Labāk ir plānot katru soli lēnām, un tas dod labāku rezultātu, nekā pieņemot nepārdomātus lēmumus.

Spēlējiet četrrindu dažas minūtes vai spēlējiet visas dienas garumā. Tas ir atkarīgs tikai no jūsu vēlmes.

Spēlē jau ir daudz līmeņu, to visu pabeigšana prasīs daudz laika, pat ja apgūsiet visu spēles mehāniku. Grūtības palielinās, progresējot, un lēmumi kļūs arvien grūtāki. Tādējādi tiek saglabāta pastāvīga interese par spēli.

Spēle attīsta domāšanu un veicina smadzeņu darbību. Papildus visam noderēs arī to atskaņot.

Izstrādātājs parūpējās par cilvēkiem, kuriem ir traucēta krāsu uztvere, tas netraucēs izbaudīt spēli.

Var spēlēt jebkurā laikā no jebkuras vietas, jo spēlei nav nepieciešams pastāvīgs savienojums ar internetu. Pat gaisa ceļojumu laikā varat izklaidēties, spēlējot šo brīnišķīgo spēli.

Spēle parādījās nesen, ar atjauninājumiem būs jauni vēl interesantāki līmeņi, būs vairāk spēļu mehānikas un cita satura.

Varat bez maksas lejupielādēt

Quadline operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli un izklaidējieties tūlīt! Neaizmirstiet atstāt atsauksmi par spēli, ja jums tā patīk, valstī, kurā dzīvo izstrādātājs, notiek karš un viņam ir ļoti svarīgs citu cilvēku atbalsts!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more