Grāmatzīmes

Veidi Stāsti

Citi nosaukumi: Veidi Stāsti

Veidi Stāsti internetā - šajā kolektīvā multiplayer reālā laika stratēģija, saņēma 2011 balvu par "Best Newcomer". Veidi Stāsti online spēle sākas ar to, ka jūs akmens laikmetā tiek dota nelielu ciematu, jums ir nepieciešams attīstīt, veicot būvniecību, zinātnes attīstību un tehnoloģijas.

Veidi stāsti Online spēle nerada nekādas īpašas prasības attiecībā uz datoru atskaņotājs, galvenā prasība - interneta pieslēgums.

Pievienoties spēlē Way stāsti prasa ievadīt nosaukumu, ar kuru jums parādīsies kā spēles, e-pastu un paroli, kā arī norādi par savu dzimumu. Ja jums ir bonusa kodu par spēli, un jums ir nepieciešams, lai to ievadītu. Ja jūs jau esat iepazinušies ar pamatiem spēli, jūs varat gaitā vēstures tiešsaistes reģistrācijas un noteikt vērtības papildu iestatījumus, piemēram, izvēloties rasi, kontinenta un klimata pilsētas laikā.

Laikā, kad jūs spēlēt vēstures gaitā, jūs varat izvēlēties, kādā veidā jūs galvu attīstību - būs varens karavīrs, iekarotājs zemes, vai slaveni zinātnieki padarot atklājumu vai vērīgs politiķis karo vārdu, vai, visbeidzot, komersants, kas pīti visu pasaules tīmeklī tirdzniecības ceļiem. Veids Warrior aizņem visvairāk laika, ka jūs pavadīt katru dienu, spēlējot šo spēli, jo jūsu kaimiņi var ātri apdzīt jums par attīstību un skaitu karavīru.

Vispirms jums būs pieejami visu triju veidu resursi:

- Zināšanas

- Pārtikas

- Wood.

Vispār, ja jūs spēlēt spēli Way stāsti tiešsaistē, jums būs milzīgs dažādus resursus

- Basic (zināšanas, pārtika, koks, metāls, nauda)

- Stratēģiskā (granīts, iepakojums dzīvnieki, urāns, sērs, degviela, alumīnijs),

- Izaugsmes resursi (augļi, dažādi graudi, gaļa, zivis),

- Kultūras (vīns, rotaslietas, apģērbs, mūzika, filmas).

Veidi stāsti online spēle ir ļoti attīstītas tirdzniecības attiecības starp dalībniekiem, lai visi resursi, izņemot zināšanas, jūs varat veiksmīgi tirgoties.

Lai atskaņotu Ceļš vēstures, jums ir nepieciešams izlemt, par kuru rase tu spēlē. Visas spēles trim rasēm: eiropieši, aziātiem, indieši. Katra rase ir savas īpatnības, kā arī ieročus un karavīrus.

Bez tam, spēle ir paredzēts pilnveidot dažādu ainavu, kas ir savas specifiskas ražošanas un resursu noguldījumus. Šajā spēlē ir 4 veidu ainavas:

- Pļavas,

- Stepes

- Desert

- Sniegs.

Arī jūsu ciems var atrasties vai nu uz kontinenta vai piekrastes zonā. Par katru no serveriem ir pieejami piecos kontinentos, katrs ar savu unikālu ainavu.

Warriors tradicionāli atrodas pļavās, ir daudz ērtāk, lai saglabātu cīņām. Zinātnieki apmesties tuksnesī, tā vienlaicīgi aizsargā tos viņš uzbrūk kaimiņiem, kā arī nodrošina nepieciešamos resursus, lai attīstītu zinātni. Jebkurā gadījumā pieredzējušie spēlētāji ieteikt ir draudzīgas attiecības ar kaimiņu-karavīrs par abpusēji izdevīgu sadarbību.

Jūs varat spēlēt spēli online Veidi stāsti un nav jābaidās, ka tas būtu iespējams liels aizspriedumiem par labu jebkurā sfērā vai kaimiņiem pēkšņi notikt izrāviens. Visi zinātniskās zināšanas un tehnoloģiskais progress ir ļoti cieši saistītas, turklāt, spēle nav skaidrs dalījums laikmetos. Visi spēlē aptuveni 150 dažādām zinātnes nozarēm.

Viņa ciems var apvienot ar citiem, lai saņemtu no valsts. Šādā gadījumā atpalikušos spēlētāji automātiski panākt līdz līmenim zinātnes un tehnoloģiju attīstībā. Mērķis ir veidot kosmosa.

Šajā brīdī spēle ir trīs serveri - Lielā testu pasaules, Zeme un Apocalypse. Reģistrēties veidi Stāsti nonāk pasaules 12 "Apocalypse".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more