Grāmatzīmes

Varoņa ceļš

Citi nosaukumi: Varoņa ceļš

Ig varoņa ceļš: episks un stilīgs.

World of fantasy ar viņa pūķi, elfi, dēmoni un citi fantastiski radījumi kļuva pazīstami un pazīstami. Šī žanra cienītāji ir nokārtojuši tūkstošiem ceļu, ko ieskauj vienradži un fejas, un tāpēc ir diezgan grūti tos pārsteigt. Tomēr laiku pa laikam izstrādātāji dawns uz lielisku ideju, un tagad, pirms spēlētājiem, šķiet, ir pazīstama pasaule, bet ar jaunu brīnumu savstarpēju sasaisti.

K šāds jautri pārlūkprogrammas multiplayer spēle Path of hero. Tajā ir visas minētās radības, arī burvība nav aizgājusi, bet ir parādījies slepens sastāvdaļas steampunk. Tagad, papildus parastajiem ieročiem šādām ainām, ir papildus šaušanas arsenāla kategorija. Retro bise izskatās blakus divgriezīgs zobens un burvja darbinieki ir diezgan radoši. Un cik pamatots ir viņas izskats šajā valstībā, jūs sapratīsiet, kad sāksiet spēlēt varoņa ceļu. Pārējiem būs jārisina šādas lietas:

  • Create Hero
  • Fit viņu ar stilīgiem ieročiem
  • Pārvaldiet saimniecību
  • Lai piedalītos cīņās ar citiem spēlētājiem
  • Dēmonu un viņu priekšnieku aizturēšana

varoņi un viņu spējas.

Atbilstoši tradīcijām katrai rotaļlieta var izvēlēties galveno varoni:

  • Mag gudri aust burvju formulas, novirzot tās pret ienaidnieku.
  • Karsētājs ir spēcīgākais, nodara letālas brūces un ilgstoši iztur ienaidnieku uzbrukumus.
  • Hunter ar lielu aci, kas ļauj izsekot laupījumu un nodrošināt ātru, precīzu uzbrukumu mērķim.
  • Ubihitsa nežēlīgi izturas pret dēmoniem, kas atrauj pilsētu atsevišķi. Jūs to varat paļauties jebkurā gadījumā.

Kad esat izvēlējies attēlu, jūs varat spēlēt spēli Hero's Way. Attīstiet tās personas prasmes, ar kuru jūs nolēmāt doties uz Krēsla pilsētu, kuru vadīja galvenais kungs, bet nekad nevarēja aizsargāt iedzīvotājus no dumpīgo dēmonu armijas. Tagad tikai viens veids, kā mobilizēt spēkus un dot izšķirošu atriebību. Turpmākās darbības nav negaidītas. Kā vienmēr šādās situācijās ir nepieciešams uzlabot varoni. Tam ir dažādi veidi, un katrs no tiem ir svarīgs.

Kas būtu karavīri? Protams, spēcīgs, izturīgs, ātrs, veikls, apt, viltīgs. Visas šīs īpašības tiks izceltas daudzās cīņās un quests, bet vispirms atradīsiet varoņa reģistrācijas ceļu. Stiprināt ieguves vai iegūto objektu izstrādes īpašības, kas savukārt ir jāuzlabo. Jums noteikti būs nepieciešami visu veidu ieroči, spēcīgi bruņas, rūdīti asmeņi. Pat burvju štābs izjūt sava veida evolūciju, un ir dažādi veidi. Augšana un centieni vienmēr būs, kur galvenais ir aktīvi piedalīties pasākumos.

V iPlayer Varoņa ceļš nodrošina ģildes sistēmu, un, ja pievienosies vienam no tiem, jūs saņemsiet spēcīgu atbalstu no citiem spēlētājiem. Ar viņiem jūs varat apvienoties bīstamiem ceļojumiem uz dungeon. Ja jums pašiem ir izdevies tikt galā ar sīkiem dēmoniem, tad viņu priekšnieks tikai gaida iespēju saspiest atklātu vientuļnieku. Vēlas pārvarēt galveno dēmonu un iegūt noderīgus resursus, labāk ir rīkoties kopā. Jūs joprojām varat doties uz arēnu un rīkoties duelis, pierādot citiem priekšrocības.

Arī, būdama ģildē, nodarboties ar dārzkopību. Jūs visi pareizi sapratāt, ka saimniecības attīstība ir iekļauta spēlēšanas uzdevumu sarakstā. Un, ja jūs parūpēsieties par to, ka ne mazāk kā atbildība par piedalīšanos cīņā, jūs saņemsiet ļoti labas prēmijas. Nobeigumā es vēlos uzsvērt, ka spēle iznāca skaista, pārdomāta, dinamiska, ar interesantu zinātniskās fantastikas blotu kopā ar parastajiem fantāzijas elementiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more