Grāmatzīmes

Prototype 2

Citi nosaukumi: Prototype 2

Pirmā daļa spēļu prototips tika pieņemts Gamers uz "Cheers". Projekts ir ļoti skaidri parādīja, kā cilvēki var dzīvot, apveltīta ar īpašām spējām "vienkārši mirstīgie", brutālo mutanti un monstriem. Sabiedrības uzmanību no pirmās minūtes spēles kniedēm varonis - Alex Mercer, kurš ar savu harizmu un piespiest spēj līdzsvarot visas spēle. Starp citu, ar galveno varoni, un ir saistīts pirmo pārsteigumu sagatavojusi Prototype 2 gab. Ja jūs atkārtoti cerot, lai apmierinātu mīļāko Mercer, tad jums būs neliela vilšanās - vietā tagad būs nepieciešams, lai spēlēt agresīvu melno virsnieks, kurš zaudējis savu ģimeni, jo vyrusa esot izdevusi Alex.

Kopumā, ir vērts atzīmēt, ka spēle Prototype 2, no vienas puses, ir ļoti daudz, tāpat kā tās priekšgājēja, bet, no otras puses, šķiet, ir pilnīgi unikāls un unikāls projekts. Tas tikai degvielas sabiedrības intereses. Agresīvāki noskaņojums spiesti koncentrēties uz spēli, skatoties cieši visas darbības varoņiem un analizējot tos.

Kā minēts iepriekš, spēle Prototype 2 uz datora tiks mainīts varonis - sauc cinisks Negro James Heller. Viņš veic tikai viens mērķis - atriebties par visiem tiem, kas vienā vai otrā veidā saistīti ar radīšanu un vīrusa izplatību visā valstī. Pirmkārt, James, protams, vēlētos, lai atriebtu Alex, bet pēc tikšanās ar Mercer negatīvi ietekmē arī vīrusu. Nekavējoties jāpārvar vairāki grādi mutācijas Heller, kas atbrīvots no jebkādiem morāles standartiem, tiek nosūtīts izpildei tās misiju.

Lai sāktu spēli, jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu Prototype 2. Darīt to ātri un viegli, apmeklējot veikalu lapas Steam, ja instalācijas fails ir tikai vērts $ 30. Pēc darbības uzsākšanas projektu, jūs varat sākt spēli. Ja esat spēlējis pirmo daļu, jūs noteikti ievērosiet, viena liela atšķirība - tikai pēc tam, kad sākuma spēlēšanas varones ir maksimāli izmantot prasmes un iemaņas, kas Mercer saņēma tikai pēc tam veikt noteiktus uzdevumus. Uzņemtajam video Prototype 2 piekabi, pilnīgi skaidrs, ka James prerasno var darbināt uz sienām, lidot debesīs un mest auto kā tenisa bumbiņas. Var tikai iedomāties, ko spēks Heller būs vismaz vidū spēli!

Spēle Prototype 2 demonstrēs, kā apetīte var būt Supermens. Vai Jūs personīgi redzēt, kā James norij pārtiek visa, un tajā pašā laikā pilnībā uzņemas savu formu, šo funkciju, starp citu, ļauj mums īstenot visvairāk traks stratēģiju. Tātad, rīšanas kādu sargs secībā, varat, bruņots ar pistoli, palaist no pamatnes neievērota. Ēst monstriem izskats nemainās, bet dot iespēju savas spējas.

Aplūkojot shot spēli Prototype 2 piekabi video, nejauši pārsteidza mēroga projektu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more