Grāmatzīmes

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Citi nosaukumi: Prince of Persia: The Forgotten Sands

Spēle Prince of Persia: The Forgotten Sands - ir 3D slasher, kas izveidota ar Monreālas «Ubisoft Montreal» vidū 2010. Kaut arī šī spēle ir sava veida turpinājums Prince of Persia: Sands of Time, tai ir savs stāsts un spēle. Spēlē Prince of Persia: aizmirst smiltis varonis ir pārvietoties pa dažādiem spēles līmeņiem, lai pārvarētu vai izvairīties no lamatām un mīklas minēt, jo bez tā, cīņa ienaidniekiem. Viss, ka mūsu varonis nevar veikt akrobātiku pateicību un valdījuma noteiktas spējas. Bez varonis attīsta savas prasmes un dažādus parametrus un ražot pieredzes punktus.

Ja jūs sākat Prince of Persia: The Forgotten Sands spēlēt, tad pārliecinieties, ka galvenais varonis pamazām kļūst daudz dažādām spējām. Piemēram, atbalstītājs Prince Razia iemāca viņam tā sauktie pamatskolas spēku.

Visi Prince of Persia aizmirst smiltis spējas atbilst 4 galvenajiem elementiem. Tas ir, izmantojot šīs spējas var piedalīties kaujās, izmantojiet akrobātika un risināt puzles. Kas ir šī spēja

• Gaisa spēku - ar gaisa virpulis veidojas ap princis, jūs varat atbrīvoties pretiniekiem. Izmantojot paātrinājuma lēkt, Prince var ievērojami tuvāk ienaidniekam no attāluma.

• Force ūdeni - lietojot ledus sprādzienu visā iegūt smagus bojājumus. Freezing ūdens tiek izmantots akrobātiskajās kustību.

• Sauszemes spēki - izmantojot rock bruņas kādu laiku, jūs varat saņemt aizsardzību pret ienaidnieku uzbrukumiem. Atmiņas zeme uz laiku atjaunot objektus, kas nav jau klāt.

• Force uguns - izmantojot ugunīgs taka princis var bojāt ienaidniekiem. Fiery vilnis var nolaist no ienaidnieka varonis.

Ir spēle, un tas losjons kā "atritināt laiku." Pieņemama spēlētājs jebkura kļūda (varoņa nāvi, krīt no augstuma, un tā ) Vai atpakaļ pulksteni, lai saņemtu uz drošu punktu šajā spēlē, vai atsākt spēli no pēdējā glābt.

Ja jūs pat nevarat izlemt, vai lejupielādēt Prince of Persia: The Forgotten Sands, tad jūs varētu izmantot internetu, lai pieprasītu video Prince of Persia: The Forgotten Sands. Redzēt dažādas piekabes un promo video, jūs varat noteikt sev, vai tas ir tāda pati spēle, par kuru jūs vēlaties pavadīt vairāk nekā vienu stundu spēlēt. Tas, protams, veicina lielisku grafiku.

Daudzi video rāda, cik brīnišķīgi spīd pie horizonta, starojuma sauli. Un jūs redzēsiet, skaisti izstrādāts sekas sprādzienu no šaušanas pistoles un peld pagātnē jums un Plunges pie jums liesmu bultām. Tas viss ir vienkārši mesmerizing, jo īpaši, ja tā saistīta ar lielu spēļu skaņu.

Ja jūs esat gamer, kam patīk dinamiskas spēles, kurās piedalīties dažādu kaujas lēkmes, kā arī, lai atrisinātu dažādas mīklas un izkļūt no slazdiem izvietotas visā spēles Prince of Persia aizmirst smiltis ir pārliecināts iepriecināt. Spēlē, jūs varat atpūsties un tajā pašā laikā, pārbaudiet jūsu refleksus un spēju izmantot ne tikai ieročus, bet arī akrobātiskos elementus un dažādas Iegūtās prasmes.

Nāciet uz spēles oficiālajā mājas lapā, pasūtīt disku vai lejupielādēt elektronisko versiju spēli un pievienoties faniem Prince of Persia aizmirst smiltis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more