Grāmatzīmes

Primal Carnage

Citi nosaukumi: Primal Carnage

Spēle Primal Carnage ir multiplayer online spēle, ka jums ir spēlēt kā komanda. Protams, jūs varat mēģināt spēlēt olinochku bet parasti tas liek spēlētājiem nebija. Šī spēle tika izveidota stila šāvēja vai trešā puse. In Primal Carnage spēlē jums ir veikt vienu no pusēm: pusi no cilvēkiem vai dinozauri.

Šajā spēlē Primal Carnage reģistrāciju saskaņā ar jebkuras lietotājam spēka. Jo, lai reģistrētu spēli Primal Carnage Jums būs nepieciešams:

1) Norādiet savu e-pasta adresi.

2) paroles.

Play spēli Primal Carnage jums būs izvēlēties savu klasi. Spēle ir šādas ieskaites klasēs:

- Cilvēki. Ir šādas īpatnības:

1. Algotņi ir kvalificēti, bet vien viņi tiks galā.

2. Zinātnieks - viņi izmanto snaipera šauteni, apdullināt lielgabals.

3. Commando ir algotņu, kas izmanto uguns spēku. Izmanto uzbrukums šautene, granātmetēju.

4. Ranger ir rokasgrāmata, kas slēpjas džungļos. Ierocis Ranger - tas bise.

5. Trapper ir īsts mednieks. Pārtvērējs ierocis ir ierocis, kas šauj tīklu.

6. Pyro - viņa raksturs ir grūti uzturēt, tas ir ļoti ātras. Pyro ieroči - granāta.

- Dinosaurs. Tur bija tikai seši, un tie ir diezgan plēsīgās un ļoti bīstami

1. Tyrannosaurus Rex. Tas ir ļoti smags klasē. Tie var radīt milzīgu kaitējumu un padarīt visvairāk ievainojumu. Bet tās lielums neļāva viņam no cīņas, padarot to viegli mērķi. Viņa uzbrukums - tā ir bite un mīdīt.

2. Raptor. Tas ir klases, kas var nepārtraukti uzbrukt ienaidniekam. Raptor Attack - trieciens nagi un iekost, un mest.

3. Dilofozavr. Šī klase ir atbalsta klasē. Viņš var uzbrukt ienaidniekam no neliela attāluma, kā arī tālu. Viņa galvenais uzbrukums - indīga sakodiens.

4. Pteranodon. Šī klase ir reāls intelekts. Tie izskatās uz leju un saka, citi dinozauri, kur viņu ienaidnieki. Primārais Attack Pteranodon - tā iekost un saķeri.

5. Karnotavr. Šis vidējais stiprības klase. Kaujas, viņi izmanto savu unikālo ātrumu un savu svaru, lai sakaut ienaidnieku. Uzbrukums šajā klasē - un iekost spēcīgs galvenes.

6. Spinosaurus - jauna dinozaurs, kas ir aizstāt slaveno T-Rex. Viņš izskatās kā Tyrannosaurus, bet tas ir daudz jaudīgāks sitieniem.

Jo Primal Carnage spēles tiešsaistē spēlēt, jo jums būs normālā režīmā, un iespēja izmantot botus un spēle singpleera.

Spēle Primal asinspirts online vajadzētu būt līdz piecām klasēm. Jūs varat izmantot tos kā komanda. Dinozauri iespējams vadīt tikai no trešās personas, bet cilvēki no pirmās.

Piereģistrēties tiešsaistes spēli Primal Carnage par brīvu un baudīt pavadīto laiku. Kļuvusi par vienu no karojošajām pusēm un laimē pilnīgu uzvaru.

Pārliecinieties, ka laime ir vienmēr ar jums, un vissvarīgāk tiešsaistes spēli Primal Carnage vienmēr garastāvokli un novērst uzmanību no ikdienas rutīnas.

Veiksmi jums pasaulē spēļu cīņas Primal Carnage online!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more