Grāmatzīmes

Kopējā dominēšana

Citi nosaukumi: Kopējā dominēšana
Spēle Total Domination atšķiras ar neaizmirstamu grafiku, augstas kvalitātes balss darbību un plašas interaktīvās iespējas spēlētājiem.

Sistēmas prasības

Sistēmas prasības iepriecinās ikvienu: lai izmēģinātu roku pēc apokaliptiskām cīņām, jums būs nepieciešams tikai dators un internets. Kredīti tiek saņemti kā nodokļi par nozares iedzīvotājiem. Vairāk cilvēku - vairāk naudas.

  • Kristāli - var iegūt, paaugstinot līmeni un veicot uzdevumus. Šis ir universāls resurss, kuram tiek iegūtas visas pārējās.

Tehnoloģijas

Tehnoloģijas koks sola spēlētājam zināšanu bagātību un iespēju pārvadāšanu. Katra jaunā tehnoloģija tiek atvērta tikai pēc visu iepriekšējās filiāles pētījumu. Dažas no tām nevar tikt pētītas, neizbūvējot noteiktas ēkas. Līdz ar to daudzas nozares ēkas nevar tikt būvētas, kamēr nav izpētītas dažas tehnoloģijas.

Building

Lai spēlē ir daudz dažādu ēku, no kurām katra pilda savu lomu. Kopumā ir 5 veidu iekārtas, kā arī iespēja paplašināt nozari un izmantot Melnā tirgus pakalpojumus. Pieejamās ēku kategorijas:

  • Resource - jebkuras ēkas, kas saistītas ar urāna, titāna vai kredītu iegūšanu.
  • Komandas - dažāda veida koordinācijas centri.
  • Militārās bāzes un rūpnīcas militārā aprīkojuma ražošanai.
  • Aizsargājošas konstrukcijas, piemēram, sienas, vārti, torņi un ieroči.
  • Dekoratīvie - papildu noderīgi nozares rotājumi. Piemēram, robota remontētājs.

Troops

Player ir pieejams 4 veidu karaspēks, no kuriem katrs piedāvā plašu vienību skaitu:

  • Iespēja.
  • Automātiskie transportlīdzekļi.
  • Artillery.
  • Avācija.

Play

process

Vispārējā dominēšana tiešsaistē ļauj jums attīstīt savu sektoru, iegūstot resursus, veidojot ēkas un apgūstot tehnoloģiju. Esošo spēku veiksmīga izplatīšana ļaus viņiem paplašināt savu īpašumu un stiprināt armiju. Pasaules kartē papildus jūsu sektoram ir arī citu spēlētāju nozares, kā arī brīvas vietas, kuras var aplaupīt vai aizsargāt pret laupīšanu. Spēlē Total Domination vietas - drošs papildu pieredzes un pat militāro vienību avots. Izpētīt un uzbrukt, lai papildinātu savus resursus. Ieejot klanā, jūs saņemsiet papildu prēmijas. Galu galā, vai ir daudz iespēju vienam cilvēkam saglabāt savu pozīciju kaujas laukā?

Kā uzvarēt bez donāta?

Spēle nodrošina iespēju iegūt papildu virtuālus "maizītes" reālai naudai. Daži spēlētāji ir diezgan apmierināti ar šo iespēju, bet citi kategoriski atsakās kaut ko ieguldīt spēļu pasaulē. Vai es varu uzvarēt bez donāta? Jā. Total Domination stratēģija ir brīva spēlēt. Ne tikai spēlēt, bet arī uzvarēt. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešama pacietība un zināšanas par visām spēles iezīmēm, tās ekonomiku un karadarbības stratēģiju. Bet galvenais ierocis jūsu rokās būs diplomātija. Sazināties ar citiem spēlētājiem, meklējiet draugus un sabiedrotos, pievienojieties klānam un neviens ziedotājs nespēs uzvarēt.

The spēle Total Domination pārsteidz ar post-apokaliptisko pavadījumu un darbības jomu. Šī stratēģija sniedz plašas iespējas mijiedarbībai starp spēlētājiem: jums ir jāatrod sabiedrotie, jāaizsargā jūsu nozare no ienaidniekiem, uzbrūk konkurentu nozarēm, tirdzniecība ar kaimiņiem. Total Domination spēlē MMO spēļu faniem ieteicams spēlēt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more