Grāmatzīmes

Meistari

Citi nosaukumi: Meistari

Lords internetā - bezmaksas multiplayer fantāzijas lomu spēle ar unikālu cīnīties sistēmu.

Lords Online spēle neattiecas uz spēlēm, kas prasa ļoti jaudīgu datoru spēlēt, un ir pieejama no jebkura interneta pārlūka. Spēlēt Lords, jums būs nepieciešams:

· Interneta pieslēgums

· Interneta pārlūkprogramma Internet Explorer vai līdzīgas nesen modifikācijas [ _1_]

· Flash Rlayer jaunāko versiju.

Tajā brīdī, lai uzlabotu piekļuvi spēli klienta spēli attīstīta - īpaša programma, kas būs nepieciešams instalēt datorā. Par savu ceļu ārā spēles veidotāji ir apsolījis ziņot atsevišķi.

Pievienoties spēlē līdzīga Lords uzņemšanas vairumā tiešsaistes spēles, tāpēc nav nepieciešams daudz sava laika un neradīs daudz nepatikšanas. Lai sāktu spēlēt Masters, jums būs nepieciešams tikai aizpildīt dažās jomās:

· Ievadiet vajadzīgo vārdu,

· Lai ievadītu paroli un atkārtojiet to,

· Lai ievadītu adresi, pastkastes

· Lai izvēlēties dzimumu savu raksturu,

· Vienoties ar šī līguma noteikumiem un izlasīt spēles noteikumus [ _1_]

· Ievadiet kodu no attēla.

Reģistrēties Lords jūs varētu nav nepieciešams, jo tiem, kuri vēlas, lai pārbaudītu, cik daudz viņi patīk spēle ir iespējams pārbaudīt kaujas.

Lords Online spēle ir divas karojošās nometnēs:

· Pasaules Denei

· Elgot pasauli.

Nevar uzvarēt ienaidnieka ģenerāļiem pasaules meklē viņa palīdzību. Jūs esat aicināti kļūt par vienu no šiem komandieriem puse, par kuru jums cīnīties.

Kad sākat spēlēt spēli Lords Online, jūs ievērosiet, ka šī spēle bija labākais no visiem tautas spēlēm šī žanra. Jūsu armija sastāv no radības, no kuriem katrs ieņem savu taktiku kaujas, jūs varat iegādāties sekotāji un pārvaldīt, kā arī neaizmirstiet, ka par pareizu saskaņošanu spēku jomā bieži ir atkarīga no uzvaru vai sakāvi.

Lai spēlētu šo spēli online Kungi, jums ir jāizvēlas, kuru no četrām sacīkstēm piederēs savu raksturu:

· Elfi

· Rūķi

· Undead

· Demons.

Jūsu raksturs izstrādās, paaugstinot tās līmeni cīņas laikā. Nogalināšanu monstriem, jums tiks apbalvoti ar retu artefaktiem. Lovers cīņas ar citiem spēlētājiem, protams, iepriecinās masveida cīņas kontroli pār galvenajiem resursu punktiem, reidi ienaidnieka teritorijā, kas viens pret vienu kaujas.

Spēle Lords Online ir unikāla cīnīties sistēma ar vizuālo displeju visu cīņas paņēmienus un kustības katra raksturs. Turklāt katru cīņa ir reģistrēta, un pēc tam jūs varat apskatīt to no jebkuras vietas, gan no savas armijas, un no ienaidnieka armijā, redzot sev to, ko taktiku jūsu ienaidniekiem izmanto.

Jūs varat palielināt savu armiju no sekotājiem, kas sastāv no četrām kategorijām:

· Warriors

· Magicians

· Arrow

· Charmers.

Katrai klasei ir savs attīstības ceļu, ar virkni zināšanas ir prasmju attīstība, jaunas burvestības kļūst pieejami, un pat mainīt izskatu sekotāji.

Bez tam, katrs spēlētājs būs apmierināti ar sfērisku vietu, kas spēlē vairāk nekā tūkstotis. Jūs varat apbrīnot skaisto saulrietu valstī elfi vai skumjām, kas šausmas, skatoties uz viņa kājām teritorijā dēmoniem.

Spēle ir milzīgs dažādu apģērbu, amuleti, artefaktus, ieročus, burvestības un potions. Apvienojot tos, jūs varat izveidot unikālu un patiesi neuzvarams armiju.

Labi izstrādāti uzdevumi palīdzēs attīstīt savu raksturu, kā arī dos iespēju iegūt ar retu un spēcīgu trofejas. Skaits quests pastāvīgi pieaug.

Lords Tiešsaistes reģistrācija tiks atvērta pirms jums pasauli, no kuras jūs nevēlaties nākt off drīz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more