Grāmatzīmes

Potion Amatniecība

Citi nosaukumi:

Potion Craft ir ļoti interesants simulators un tajā pašā laikā ekonomiskā stratēģija. Grafika spēlē ir laba, šķiet, ka attēli ir zīmēti ar roku, it kā jums priekšā būtu rokraksts vai veca grāmata. Katra aina ir parādīta ļoti detalizēti. Unikālā stilā veidots arī audio pavadījums.

Šoreiz jums ir jākļūst par īstu alķīmiķi viduslaikos. Tā bija ļoti grūta profesija, bija jāspēj izdarīt daudz un strādāt no rīta līdz vēlam vakaram.

  • Savāc sastāvdaļas, lai pagatavotu dziras
  • Apgūstiet jaunas receptes un veiciet savus eksperimentus
  • Sazinieties ar apmeklētājiem un izpildiet viņu pasūtījumus

Tie ir tikai daži gadījumi starp daudziem. Spēlēt Potion Craft noteikti nebūs garlaicīgi.

Izejiet sarežģītu attīstības ceļu no brīža, kad pagatavojat savu pirmo dziru, līdz brīdim, kad kļūstat par īstu šīs profesijas meistaru.

Mitru pagatavot ir grūtāk, nekā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. Ne visas sastāvdaļas ir uzreiz piemērotas lietošanai, daudzām no tām būs nepieciešama iepriekšēja vārīšana. Sasmalciniet saknes un citas cietās sastāvdaļas javā, pagatavojiet tinktūras no augiem, sausām lapām un augļiem. Tieši gatavošanas laikā ir ļoti svarīgi uzraudzīt liesmas uzturēšanu pareizajā līmenī, lai nesabojātu dziru.

Svarīga ir arī izvēlētā bāze. Vienai un tai pašai receptei uz ūdens vai eļļas bāzes var būt pilnīgi atšķirīgas īpašības.

Izveidojiet savas receptes. Jums būs gandrīz bezgalīgs skaits iespējamo materiālu kombināciju. Alķīmiķa rokasgrāmata palīdzēs jums saprast, kā sasniegt noteiktus efektus. Centieties vadīties pēc veselā saprāta, jo ne katru mikstūru var pārdot.

Tirdzniecība veikalā. Uzmanīgi klausieties apmeklētāju lūgumus un izlemiet, kā vislabāk viņiem palīdzēt. Dažreiz risinājumi var nebūt pilnīgi acīmredzami, parādiet savu iztēli.

Sastāvdaļas var izaudzēt pašam, taču ne visas tās var izveidot šādā veidā. Dažus materiālus būs vieglāk iegādāties no ceļojošajiem tirgotājiem. Cena, ko viņi vēlas saņemt par savu produktu, ne vienmēr ir pamatota. Par laimi, jums būs iespēja kaulēties vai iegūt nepieciešamo citā veidā. Piemēram, jūs varat izdomāt, kā laboratorijā izveidot sastāvdaļu vai audzēt to dārza dobēs.

Cita starpā jums būs jāizdomā, kā pārdot savus produktus, tos noteiktā veidā izvietojot plauktos. Pudeles izskats, kā arī etiķete ietekmē arī pārdošanas cenu un pieprasījumu. Izveidojiet savu unikālo dizainu un iegūstiet vairāk naudas.

Pieaugot jūsu prasmēm, arvien vairāk cilvēku ar jums sazināsies un pasūtījumu izpildes sarežģītība palielināsies, taču šādi pasūtījumi nesīs vairāk naudas.

Pēc maksimālā līmeņa sasniegšanas jūs varat kļūt par visspēcīgāko un bagātāko cilvēku pilsētā. Tikai no jums būs atkarīgs to cilvēku liktenis, kuru rokās ir koncentrēta vara.

Potion Craft bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tagad, lai iegūtu iespēju apgūt vienu no interesantākajām viduslaiku profesijām!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more