Grāmatzīmes

Pēdējā kauja

Citi nosaukumi: Pēdējā Combat

Pēdējā kauja online - multiplayer lomu spēlē loģikas spēle fantasy stilā.

Online spēle Pēdējā kauja neparedz īpašas sistēmas prasībām, ja vien jums ir interneta pieslēgums un pārlūkprogramma.

Pievienoties spēlē Pēdējā kauja prasa iesauku - nosaukumu jūsu raksturu, jābūt uzmanīgiem, jo ​​jūs nevarat mainīt savu pseidonīmu. Tad jums ir nepieciešams, lai ievadītu un pastu, paroli un norādiet dzimuma raksturs. Pēdējā kauja Online reģistrācija aizveras izvēloties vēlamo sacensību un ievadot kodu no attēla, lai pārliecinātos, ka jums nav bot. Neaizmirstiet lietot lietotāja līgumu.

Pēdējā kauja tiešsaistes spēli piedāvā izvēlēties divām sacīkstēm:

- Noble elfidy

- Brave nekrolandtsy.

Šajā brīdī spēle pārstāvjiem abās sacīkstēs apmēram vienādi. Svarīgi, ko rases izvēlaties būs atkarīgs no interfeisa spēli, kad jūs spēlēt spēli online Pēdējā kauja. Elfidy meklēt gaismu un labestību, un nekrolandtsy - lai ļauno iznīcināšanu. Sacensības ievērojami atšķiras pēc izskata, kā arī to bruņas un munīcijas. Turklāt, dažādi komplekti drēbes tiek iepazīstināti rakstzīmes dažādu dzimumu.

Pēdējā kauja tiešsaistes spēli ir ļoti oriģināls kaujas sistēmu. Pakļaujot trīs secīgus mikroshēmas (akmeņi vai galvaskauss) no vienas krāsas, cīnoties tirdzniecības sitieniem. Tāpēc rezultāts kaujas ir atkarīga ne tikai no līmeņa cīnītājs, kurš ir vai nu burvis vai karavīrs, ne tikai viņa bruņas un ieročus, bet arī no loģiskās domāšanas spēlētāju un prasmes, ar kuru viņš atbrīvojas no pieejamajiem resursiem. Tāpēc iesaka spēlētāji apskatīt forumā, kas ir dzīva diskusija par iespējamo taktiku un stratēģiju, kas var novest pie win cīņā.

Cīņas, ir divas iespējas:

- Duel. Jums cīnīties viens pret vienu ar raksturu jūsu līmeni.

- Haotiska kaujas. Šī cīņa pasniedz īpašu pieteikumu, un visi, kas bija vienu minūti vēlas piedalīties cīņā, nejauši sadalīta divās komandās.

Ja esat izlaidis cīņas laikā vairāk nekā trīs pagriezienus, jums tiks diskvalificēts. Uzvaru jums gūt pieredzi un naudu.

Turklāt par slepkavību spēlētāja rakstura taisnīgā cīņā, jūs varat saņemt medaļu, uzlabojot noteiktas īpašības. Nu, ja ne laimīgs, medaļas var iegādāties dimantiem.

Jūsu raksturs, ja jūs spēlēt pēdējās kaujas, iegūt savu īpašumu, kurā viņš var audzēt garšaugus sadzīšana potions un potions, kas palielina jaudu (tas būs viņu pašu pavārs ar javu un piestu). Eliksīru var dzert tikai pirms cīņas. Īpašums joprojām var sniegt īpašu statuju pakājē, kuru jūs pēc tam atradīsiet retas eliksīru. Ja šāds satraukums jūs neesat apmierināts, standarta komplekts eliksīru un potions var iegādāties īpašā veikalā. Bez tam, pilsētā, jūs varat atrast daudz dažādu institūciju ar dažādām funkcijām, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi spēlēt Pēdējā kauja. Tas

- Shop

- Pirkšana,

- Smēde

- Krogs

- Banka.

Veikalā var iegādāties daudzas lietas, un bruņas, bet daži no šiem posteņiem jums būs iespēja kleita sasniegt tikai noteiktu līmeni. Turklāt, ir nepieciešams remonts bruņas vai savākt sevi no atlūzām, kas paliek uz kaujas pēc sakāva pretinieku.

Kad jūs spēlēt tiešsaistes spēles Pēdējā kauja, tad jums būs iespēja, lai iekļūtu ES nolīgumi ar citiem spēlētājiem, un quests - uzdevumi ar daudz gudrs Puzzles un slēpjot briesmas dzīves raksturu.

Maksimālais līmenis raksturu attīstību šobrīd - vienpadsmitais. Spēle ir beta testēšana.

Pēdējā kauja Reģistrācija atvērsies jūsu priekšā neliela, bet aizraujoša pasaulē, kur ne tikai spēks un līmenis, bet loģika var palīdzēt sasniegt uzvaru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more