Grāmatzīmes

Pēdējais bastions

Citi nosaukumi: Pēdējais bastions

Pārlūks tiešsaistes spēle pēdējais bastions slēpj milzīgu pasaule pilna ar fantāzijas piedzīvojumu. Šī brīnišķīgā rotaļlieta nav nepieciešams instalēt jebkuru tās īpatnības no datora vai mobilā tālruņa, jo tā darbojas uz platformas wml. Citiem vārdiem sakot, lai spēlēt spēli online pēdējais bastions, jums ir nepieciešams interneta pieslēgums un modernu pārlūkprogrammas veidu Opera.

Pievienoties spēlē pēdējais bastions prasa aizpildot šādās jomās:

1) Jūsu lietotājvārds (vārdu spēle).

2) Īstais vārds.

3) Pilsēta jūsu uzturēšanos.

4) Jūsu stāvs.

5) Race, kurā tu spēlē.

6) Efektīva E-pasts.

Tajā pašā lapā - Reģistrācijas pēdējais bastions - tu īsumā iepazīstināt piecas sacensības ar slotu

1. Cilvēki - ir vidējais īpašībām, bet karavīri pēc būtības.

2. Elfi - ļoti ātri un precīzi sitieni.

3. Rūķi - vienmēr bruņu (bruņas pašu kulšana), nevis vāji radības.

4. Orcs - varens Warriors savās sitienu. Svins šajā jomā.

5. Hobbits - mazākais pieaugums narodec bet ļoti uvorotlivy.

Sīkāka nospiežot pogu "spēlē" posms pēdējais bastions tiešsaistes reģistrāciju var uzskatīt veiksmīgi pabeigta.

Viņa pirmā spēle kvestu jums jau pašā sākumā - veco zvejnieku ciematā. Tikai atceraties, pirms braukšanas uz darbu, iegūt ieročus. Lai to izdarītu, izpildiet stingri uz ziemeļiem - uz pilsētas Stoungard lai tamoshnem veikalā.

Neatkarīgi no Jūsu izvēles rases, varonis būs klāt, un izstrādāt šādus piecus īpašības:

• Luck - ietekmē spēju gūt vārtus kritisko hit ("crit" nodarot maksimālu kaitējumu) un reta iespēja sniedzējas tēmu (jūs varat atrast vai izsist ar monstriem).

• Jauda - ietekmē efektivitāti jūsu uzbrukuma un aizsardzības.

• Agility - ļauj spēlēt spēli online pēdējais bastions, manevrējot ienaidnieku uzbrukumiem.

• Izturība - ietekmē pretestības varonis attiecībā uz veselību un viņa spēju atļauties, neuzņemoties izmaksas (uzskaites).

• Intuīcija - ietekmē precizitātes streiki.

Plus, pēdējais bastions tiešsaistes spēli ir sava morāle! Tomēr šeit tas darbojas kā materiālu vērtību. Tāpat kā reālajā dzīvē, morāle ir sadalīts:

) Pozitīvs → ļauj pirkt lietas veikalos par zemākām cenām;

B) → negatīva ietekme uz jaudas insults, ko izraisa ieroču spēku.

Pateicoties pēdējo bastions quests spēlēt, noteikti, tas būs daudz interesantāk, jo tās veiksmīgai īstenošanai var iegūt pieredzi, naudu, vai tās pašas tikumību. Mazliet naudas: spēle valūtā sauc par "dināru." Lai gan jūsu konta, tiklīdz jūs sākat spēlēt pēdējais bastions, un būs jāmaksā 50 Dinārs, nākotnē, "dzīvot ērti," būs jāstrādā vai piedalīties samaksāto cīņas.

Ja jūs uztraucaties, ka sakarā ar satiksmes brīvus, jums būs nekur griezties, neuztraucieties: spēlēt platība ir pietiekoši liela, lai ļautu spēlētājiem ceļot un atrast daudz šajā ķekars piedzīvojumiem. Tas pats attiecas uz ieročiem: Pēdējais bastions tiešsaistē sniedz diezgan plašu ieroču un munīcijas, un jums ir maz ticams, lai justos nevērīgi šajā jomā.

Ja jebkurā laikā uzturas milzīgu spēļu pasauli, ko sauc par Arden (tikai sūtīt jums šeit pēdējais bastions tiešsaistes spēli), jūs vēlaties, lai pārbaudītu tās vēsturi, jūs varat apmeklēt savu vietējo bibliotēku pētījumā ir Chronicles. Un turklāt, ka jūs sagaida daudz vairāk šeit visādas interesantas. Nāciet un pārliecinieties paši!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more