Grāmatzīmes

Portāls 2

Citi nosaukumi: Portāls 2
Spēle Portāls 2 ir cienīgs lieliska projekta turpinājums. Šis ir projekts, kas veikts sākotnējās pirmās personas žanra žanrā. Pirmā spēles daļa iznāca 2007. gadā un nekavējoties kļuva par daudzu spēlētāju mīļāko. Jau 2010. gadā izstrādātāji paziņoja par turpinājumu, un 2011. gada sākumā jau notika oficiālā prezentācija. Projekta turpinājumā tiek attīstīta iepriekš pasludināta spēle. Spēles laikā jums būs jārisina visa veida mīklas, kas veidotas, balstoties uz īpašas ierīces darbību, kas var radīt portālus vai, vienkārši sakot, vienkārši pārvietot cilvēkus no vienas vietas uz citu.

portāls 2 pc lepojas ar kooperatīvā režīma klātbūtni, pateicoties kurai misiju var pārvarēt kopā. Galvenie spēles notikumi notiek kādu laiku pēc darbības, kas aprakstītas spēles pirmajā daļā. Jūs varat personīgi apmeklēt pamestu laboratoriju, kas specializējas portālu izpētē.

Lai spēle sāktu jums, jums būs nepieciešams pirms portāla 2 lejupielāde. Līdz šim jūs varat brīvi lejupielādēt spēli no portāla Steam, kur instalācijas fails jums izmaksās tikai 12 dolārus. Pēc spēles instalēšanas datorā, jūs varat uzzināt, ka galvenais varonis paliek tas pats skaista meitene Chell, kurai būs jāsaskaras ar ne visai līdzsvarotu, bet ļoti gudru superdatoru. Tiem, kas dod priekšroku spēlēt portālā 2, izmantojot sadarbības režīmu, būs pieejams atsevišķs sižets.

Aplūkojot spēles otro daļu, tu saproti, ka tā priekštecis bija tikai veiksmīgas apmācības eksperiments pirms kaut ko izcilas. Jaunajā projektā atradīsiet lielu skaitu jaunu interesantu spēlei. Un pat neskatoties uz to, ka spēles portāla 2 ilgums ir ievērojami palielinājies, tie spēlētāji, kuri jau ir spējuši izmēģināt projektu personīgi, apgalvo, ka pārejas laiks ir vissvarīgākais trūkums. Un vēl viena problēma ir tā, ka tas kļūst neinteresanti atkārtoti palaist visas mīklas un puzles pirmo reizi ir tik pārsteidzošs, ka vienkārši ir neiespējami aizmirst savas garīgās īpašības.

Gatavojieties spēlēt portālu 2 jūs būsiet entuziasmu un mērķtiecīgi. Pēc pirmās daļas mazliet praktizējot, jūs varat droši doties uz otrā uzdevuma izpildi. Jūs būsiet patīkami pārsteigti par lielisku grafiku un augstas kvalitātes patīkamu mūziku. Ja agrāk bija nepieciešams visus līdzekļus izmantot, lai aizsargātu sevi no lodes, tad turpinājumā izstrādātāji sagatavoja vairāk oriģinālu triku, piemēram, lēcas, kas atstaro gaismu, lāzerus un citas funkcijas.

To, lai izjustu visu, protams, jums ir nepieciešams tikai lejupielādēt un personīgi pārbaudīt spēli, un jūs varat virspusēji iepazīties ar priekšrocībām, skatoties Video Trailer for Portal 2.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more