Grāmatzīmes

Apstiprināšanu šeit

Citi nosaukumi: Moswar

Online spēles Apstiprinot šeit - ironisku populāro bezmaksas pārlūka spēle. Liktenis Development Company izlaida spēli 2010.gadā, un kopš tā laika, pateicoties viņa ārkārtas humoru, apstiprināšanu šeit internetā ir ieguvis plašu popularitāti. Apstiprināšanu šeit jūs varat spēlēt ar gandrīz jebkuru datoru. Pēc sistēmas prasības spēlē ir minimālas. Galvenais nosacījums ir klātbūtne jūsu pārlūkprogrammā. Palaist vienkāršu spēle interfeisu, jūs varat izmantot peli un klaviatūru. Nokļūt cinisks pasaulē Maskavas palīdzēs jums Apstiprinot šeit, lai reģistrētos. Var parādīties kā jaunpienācēji ir vai spēlēt lomu dzimtās krievs. Tas ir saskaņā ar jūsu vēlmēm. Reģistrācijas Validācija šeit diezgan vienkāršs process. Lai reģistrētu jaunu rakstzīmi, jums ir nepieciešams izlemt, kas jūs vēlētos, lai būtu, un ievadiet šādu informāciju:

1) Ievadiet paroli izdomāts

2) Šī e-pasta adrese

3) sākotnējais nosaukums savu raksturu

Uzklikšķinot reģistru, jūs varat nekavējoties Apstiprinot šeit spēlēt un baudīt interesantu stāstu tiešsaistes spēles. Pievienoties spēlē Validating šeit tevi iedzīvotājus virtuālajā Krievijas galvaspilsētā. Taisnīgumu, jāsaka, ka spēle parāda aktualitātes mūsdienu Maskavu, lai viss, kas notiek, ir ļoti tuvu realitātei. Paaugstināt savu galvu, iztaisnot plecus un lepni soļo pa ielu! Atcerieties, ka lai kas jūs esat, izredzes gūt panākumus neviens nevar atņemt!

Ja jūs nolemjat kļūt dzimtā krievs, lai pierādītu, ka šī pilsēta nav "gumijas", un nav iespējams saņemt ar atplestām rokām kāds nāk lielā skaitā šeit. Bet, ja Jums ir interese piedzīvot grūtības pilsētas dzīves vienkāršu provinces, un jūs nākt uz Maskavas viesis, tad jums ir iet cauri. Pierādīt, ka iekarot lielo pilsētu, kas jums ar spēku! Pēc tam, kad Maskava - ikvienam!

Online spēles Angry Mājdzīvnieki sagatavojusi aizraujošu piedzīvojumu. Ja jūs vēlaties, lai izdzīvotu šajā nežēlīgo un skaista pilsēta, tajā pašā laikā, pārliecinieties, lai sēdēt apkārt vienkārši nav.

Spēle ir labi attīstīta kvestu sistēma. Spēlēt spēli online Apstiprinot šeit, jums būs veikt dažādus uzdevumus. Un jūs varat arī piedalīties kaujās. Galu galā, PvP sistēma nav pēdējā vietā. Drosmīgs patiks cīņas "sienas līdz sienai". Piedalīties klanu karos, lūdzu, drosmi un izturību. Vēlas izbaudīt adrenalīna? Pastāv iespēja, lai aplaupītu Korowai, vai pat bankas. Izveidojiet savu bandu kopā un organizē uzbrukumus. Tāpēc būs lielāka iespēja gūt panākumus.

Vēl viens tiešsaistes spēli Apstiprinot šeit dota iespēja patrulē ielās piekukuļot policiju rakt metro līniju, iet uz darbu, iesaistīties iepirkšanās, iet uz sporta zāli, lai uzlabotu savu ķermeni, apskatīt "The mednieku klubs", kas apvieno visvairāk nelabojams krāpnieki, un vairāk. Profesijas, kā var redzēt sevi, daudz! Tomēr, lai patiešām gūtu panākumus, jums ir nepieciešams rūpēties par kapitāla uzkrāšanu. Kur iztikt bez mūsu naudu, bet! Spēle piedāvā šādus resursus:

Medus

Stars

Crystals

Gold.

Zobrati, kristāli un zelta var iegūt spēles laikā un pēc tam tērēt par dažādiem bonusiem un pirkuma lietām. Medus ir universāla valūta. Ar to, visas iegādātās preces, pateicoties viņam, jums nebūs liegta nevienā dienestā. Bet, lai iegūtu medu, var tikai ieguldīt reālu. Nopirkt medu ir iespēja jebkurā līmenī, pat sākumā spēle. Šajā gadījumā, spēlēt spēli online Apstiprinot šeit būs daudz vieglāk.

Apstiprinot šeit online spēle sastāv no 14 līmeņiem. Lai pārietu uz katru jaunu līmeni, ir jāsaņem zināma pieredze. Vymerivaetsya Calligonum vienībās. Kā līmeņa papildu iespējas atvērts. Spēle ir galā savstarpēji. Piemēram, jums ir nepieciešams apskatīt pamata diskā. Jums ir klēpjdators, un jūs varat iegādāties tikai mājās. House, savukārt, ir pieejama trešajā līmenī. Starp citu, kam ir savas mājas, jūs varat veikt īrnieks un saņemt papildus naudu. Attiecībā uz darbu, no 2 līmeņa, jūs varat saņemt tikai pusdienotājs, vai, vēl sliktāk, tīrīt tualetes par penss. Un paaugstināts iespēju, lai iegūtu labāk apmaksātu darbu. 5.līmenis sniegs piekļuvi raktuves, kas pieder rezerves kristāliem. Pie 6 līmenī, jūs jau tagad var iet uz leju tuneli, lai sekotu burtiem sauc par "Krysomahi par slepkavību, kas saņem 700 sudraba monētas. Iet uz spēli, sekot uzlabošanu tās īpašības (izturību, veselību, harizma, prasmju, aprūpes). Sūkņu raksturs, varbūt pat kļūt Major. Un tas ir dažas priekšrocības.

Kopš Apstiprinot šeit online spēle ir paredzēta, lai atpūstos visu to pašu, tā saskarne ir vienkārša pietiekami. Jums nebūs problēmas ar vadību un pieejamību vairāk informācijas atsauces. Šī Superb tiešsaistes spēle būs noteikti piesaistīs jums svaigumu viņa idejas. Humors raksturīgs spēle neatstās vienaldzīgu. Nāciet pārbaudīt un pārliecināties, tas ir lielisks veids, kā atdzīvināt atpūtas! Kas ir jūsu garša, uzvarēt vai aizstāvēt Maskavu? Ātri identificē un stūrgalvīgi aizstāvēja savu nostāju. Let Fortune smaida par jums, kurā pusē tu esi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more