Grāmatzīmes

Full Pi

Citi nosaukumi: Full P

Full Pi online - ir pārlūka tiešsaistes piedzīvojumu spēle radīta stilā ironisku komikss, post-apocalyptic trilleris ar daudz dažādiem ar humora novilkta mutanti, zombijiem un monstriem.

Uzzīmē ir šāds: pasaules katastrofa pēc sprādziena Hadron Collider spiesti izdzīvojušie cīnās par savu dzīvību atmosfērā Pastardiena. Sagadīšanās, vaininieks par to, kas noticis, ir jūsu raksturs, kas tagad ceļo mainīgajā pasaulē, unraveling juceklis gabalu mīklas un iznīcināt rāpojošs pēc mutācijas radības. Un vēl pastāv Full pi, jums ir saglabāt visu cilvēci.

Sistēmas prasības ir niecīga, jo šīs pārlūkprogrammas spēle. To var spēlēt no jebkura datora ar interneta pieslēgumu, tas neprasa iepriekš uzstādīšana. Lai spēlētu spēli online Full pi, jums ir nepieciešams bezmaksas Full Reģistrācija Pi.

Pievienoties spēlē Full Pi iet kā šis: tiešsaistes spēles, noklikšķiniet uz "Play", tad ievadiet savu pieteikumvārdu (savu vārdu spēle), izvēlieties savu dzimumu un rakstura veidu.

Tālāk jums ir nepieciešams, lai izveidotu, vai vēlāk nav jābūt pieteicies ar to pašu pieteikumu. Noklikšķiniet uz "Reģistrēties" pogu, ievadiet savu e-pasta adresi un paroli. Pie šī Pi Full reģistrācija ir pabeigta. Tagad jūs varat spēlēt spēli online Full pi.

Spēle dod jums iespēju izvēlēties no trīs veidu vīriešu burtiem un trīs sievietes, kas atšķiras pēc to īpašībām.

  • Stūres - muskulatūras priekšrocības un Amazon
  • Stunt Bestia un izmantot cīņai triks
  • Mums ir Egghead un gudrs zināšanas , lai palielinātu aizsardzību

Built spēle Full Pi tiešsaistē, galvenokārt uz tādu uzdevumu veikšanai, un kvestu kaujās pret datoru monstriem un citiem spēlētājiem. Darot darbu, jūs saņemsiet atlīdzību, ieročus un noderīgas lietas. Uzdevumi tiek veikti stingrā secībā.

Cīņai spēle noritēs pa posmiem, katra kārta ir ierobežota laikā. Ja jums nav laika, lai pārvietotos, jums tiks ievietots izlases uzbrukumu un insultu iet uz pretinieku.

Šis tiešsaistes spēle Full P ir divu veidu vietās: kaujas un miera. Kaujas jūs staigāt atrašanās vietas uzdevumu, tie ir pilns ar zombijiem un mutantu, to iznīcināšana būs palielināt savu līmeni un papildināt ieroču arsenālu un piegādēm. Arī tur var atrast vērtīgas lietas, ko viņi pēc tam var izmantot, vai pārdod, lai ražotu ieroču.

Miera laikā vietām cīņas tiek turēti, jums nāks atpakaļ, lai nopirktu nepieciešamās lietas kaujās vai pārdot kaut ko, kas jums nav nepieciešams iegādāties norādījumus, lai iegūtu jaunas lietas un iegūt jaunas darba vietas.

Full Pi online spēle iezīmes daudz dažādu, izvēloties ieročus, tā ir daļa no kopuma drēbes katra raksturs. Ieroči, ko iepērk, jūs varat iet bojā uz briesmonis, vai darīt to pats saskaņā ar instrukcijām. Attiecībā uz aizsardzību, daži bruņas aizsargā pret noteikta veida zaudējumiem:

  • Fiziskā
  • Fire
  • Ballistisko

Arī par uzvaru pār ienaidnieku, jums būs pieejams:

  • "Ukrashaki" , kas uzlabo spēju raksturu;
  • Raskhodka Papildu ieroči un bruņas (uzbrucējs, stimulatori, granātas, bumbu)
  • Fitch spējas (pārdabiskās raksturs parādās pēc negadījuma), lai palīdzētu jums spēlēt Full Pi. Tie var bojāt ienaidnieks, kā arī dziedēt īpašnieks

Lai palīdzētu raksturs, jūs varat izvēlēties vienu no trim satelītiem mājdzīvniekiem: Raven - vairāk piemērots rakstzīmes aizsardzības Vargan - par varas simboliem Kisssa - par talantīgs. Augstākajos līmeņos, var būt pilnīgi Pee spēlē pieradināja jaunus satelītus, ja ir nepieciešamie resursi. Visiem mājdzīvniekiem ar katru līmeni palielinās savas spējas, palielinot iespējas rakstura un palīdzēt viņam kaujā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more