Grāmatzīmes

Pusdienlaiks 21.gadsimta

Citi nosaukumi: Pusdienlaiks 21.gadsimta

Kosmosa online spēle Pusdienlaika 21.gadsimta aicina Jūs veidot un attīstīt savu koloniju uz vienu no planētām Saules sistēmas, kā arī izmēģināt savu roku iekarojot jaunu teritoriju ekstrahējot unikālu resursu. At Noon 21.gadsimta tiešsaistē, jums būs jābūvē bāzes, attīstīt infrastruktūru, meklēt svarīgi, lai jūsu attīstības resursi, un tas viss fona kosmisko un pilsētu ainavas.

Game Pusdienlaika 21.gadsimta tiešsaistē izveidota motoru, Flash, tāpēc konfigurācija datorā uzrādīja dažas sistēmas prasības. Tātad, spēlēt spēles tiešsaistē Pusdienlaika 21.gadsimtā ir nepieciešams dators

• Operētājsistēma Windows 98/2000/XP vai Vistax32/Seven

• Procesors Pentium 3 800 MHz un augstāk,

• 256 MB RAM,

• 64 MB video karti vai lielāku

• stabils interneta pieslēgums.

• Adobe Flash player.

Runājot par pārlūkiem, Pusdienlaika 21.gadsimta tiešsaistes spēli, ko atbalsta visas pārlūkprogrammas.

Pievienoties spēli Pusdienlaika 21.gadsimtā sākas ar frāzi "iekļūt akadēmija", noklikšķiniet uz tā, un, pirms jūs nākt, lai aizpildītu savu lauka datus. Ievadiet

• segvārds - segvārds

• risināt pašreizējās pasts

• Password

• koda pārbaudei.

Lai pārbaudītu Pusdienlaika 21.gadsimtā ir pabeigta, lietotāja līgumu un pieņemt uz saites, lai aktivizētu savu kontu, tas ir vēstules, kas nāk uz norādīto e-pastu.

Tātad, jūsu pusdienlaikā 21.gadsimta reģistrēšanās tiešsaistē apstiprināts un pērkons starpgalaktisko karu jūs nokļūt šajā aizraujošajā kosmisko realitāti. Tu sāc spēlēt Pusdienlaika 21.gadsimta planētu Orion, tas būs jūsu personīgais vieta. Varoņi šeit ir standarta, bet jūs varat izvēlēties vienu no trīs frakcijas:

• kolonizatori

• tirgotājus

• pirāti.

Kosmosa kuģis arī piešķir standarta jūs tikai lasīt tās parametrus.

Tātad, tuvākajā nākotnē, vai jūs uzvarēt un izpētīt jaunas teritorijas, vai turiet ekonomiku, vai ceļot kosmosā pirāts ar ļauniem nodomiem. Nu, līdz šim, prioritārais uzdevums būs aprīkojot savu koloniju, lai "segtu aizmugurē."

Galvenais resurss galaktikā - ir enerģija. Jūs varat saņemt to no spēkstacijas, kas būs veidot. Cietumā, jūs varat veidot arī rūpnīcas, kas pulcinās moduļi kuģi. Tavs galvenais uzdevums šajā posmā - veidot savu floti, vienīgais veids, kā jūs varat droši pārvietoties galaktika, bet, ja uzbrukuma sniegt adekvātu atbildi.

Tikpat svarīgs resurss - Ūdeņradis, kas lido spaceships. Iegūt to tikpat svarīga kā enerģija.

Bez šiem, ir uz planētas resursiem, piemēram, vara, silīcija un zelta. Jebkurš no šiem resursiem, lai jūs varētu ražot nano-robotiem būs jūsu lojāli palīgi visos darbos.

At Noon 21.gadsimta būt īpaši interesants, jo tas var papildināt savu floti, ne tikai būvēt rūpnīcu ražošanas kuģi. Piemēram, jūs varat uzbrukt kuģiem, aplaupīt tos, ņemot uz kuģa. Un, ka jums nav obligāti jābūt kosmosa un ķekars šiks pieredzi. Šeit svarīga taktika labi un galvai, protams. Arī savu floti var pievienot dreifēšanu kuģus, ņem tos, kas vilktu, un doties uz koloniju, tur nano-robotiem būs Candy.

Lielākais drauds, jo īpaši attiecībā uz daļu no tirgotājiem ir ārvalstnieki, kuri sauc Trinnitami. Šis citplanētietis pirāti, to mērķis - karavānu resursi. Pamanīt tos nāk gandrīz neiespējami, tāpēc uzsvars uz aizstāvību pret viņiem - ir ātrums atbildi. Labi un masa - lielāka jūsu flote, vieglāk spēlēt spēli online Pusdienlaika 21.gadsimtā visiem attīstības nozarēs.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more