Grāmatzīmes

Pārgājienu Online

Citi nosaukumi: Iekarotāji

Online spēles Conqueror ir viena no tām spēlēm,, kas pirmajā iepazīšanās ar tām veicinātu sākt spēlēt. Varbūt tas veicina saukli - "atnāca, ieraudzīja un uzvarēja", un varbūt atmosfēru spēli, kas izveidota ar galveno Austrumu tradīcijām, un tā iespaidīgs grafikas nosacījumu tiešsaistes spēli Voyage popularitāti un lojalitātes auditoriju miljoniem. Salīdzinoši nesen pievienojās iekarotāji spēlēt un lietotājiem Web - parādījās kvalitatīvu rusificēts versiju spēli.

Closer iepazīšanās ar iekarotājiem, mēs sākam ar sistēmas prasībām izstrādātājiem. Starp citu, jums būs nepieciešams lejupielādēt un instalēt spēli klientu. Un tāpēc, jūs iepazīstināt ar sarakstu "vēlmju" uz jūsu datora konfigurācija:

• Procesors - Intel Pentium 1 GHz

• RAM - 128 MB,

• grafikas karti - 16 MB

• brīvas vietas uz cietā diska - 1. 5 GB

• pieejamību platjoslas interneta pieslēgumu līdz 64 kbit / s.

Register Online spēles Conqueror veic viņas oficiālajā mājas lapā. Jums būs nepieciešams segvārdu, e-pasta adresi, paroli, personas datus un kodu, lai pārbaudītu "uz bot." Tas ir jūsu Conqueror Online reģistrācija. Labi iet uz priekšu.

Tiklīdz Jūsu reģistrācija ir apstiprināta Conqueror Online, sekojiet soli rakstzīmju atlasi. Reisa tiešsaistes spēle, kurā ir sešas rakstura klasēm:

• Monks

• Ninja

• Archers

• swordsmen

• Warriors

• Priesteri (uguns un ūdens)

Class Monks - ir iespējams, visvairāk humānas raksturs klasē, viņi nodarbojas ar pašizziņu un attīstību iekšējo garīgo pasauli. To aizsardzība un ieroči - svētās krelles, kas ir jāmaksā.

Klases iznīcinātāji Ninja - izveicīgs un bezbailīgs karavīri, viņu uzbrukuma ar zibens ātrumu un spēju vienlaicīgi cīnīties divi ieroči dod viņiem lielākas priekšrocības.

Archer klases tiem, kas tiek izmantoti, lai cīnītos svārstījās, pagaidiet un medības.

Swordsmen Class, gluži pretēji - cienītājiem tuvcīņa, tie nav mazāk lietpratīgs kā ninja, arī var kontrolēt ieroci abām rokām.

Warrior klase - klases fiziski sagatavoti. Tikai Warrior uzņemas smago bruņas un spēj izturēt spēcīgāko ienaidnieks tuvcīņa.

Priestly klasi pārstāv divas pretējās filiāles

• Priesteri Fire

• Ūdens priesteri.

Clerics ūdens - tas ir mierīga burvji aizsardzība, viņi izmanto savas burvestības, lai gan labi pārvaldītu un parastajiem ieročiem.

Priesteri uguns - mistiskas būtnes, kuras izmanto varu savu viļņus uz destruktīvu darbību.

Tātad, iepazīties tuvāk ar parametriem piedāvāto nodarbību jūs izveidojat rakstzīmes un to unikāls un neatkārtojams. Starp citu, individualizācija varonis šeit viss ir labi, jūs varat mainīt savu ārējo rādītāju, izmantojot uz tā saukto pielāgošanas princips - šo principu visās savdabīgo Ķīnas tiešsaistes rotaļlietu.

Pārgājienu Online spēle ir interesanta ar savu vidi - šeit papildus parasto migrācijas mobs var arī izpildīt vienu no četriem priekšniekiem, monstriem ar lieliem burtiem, lai runāt. Zvanu viņiem katastrofāli zvērs, Sniega Banshee, Dragon teratomas. Medības no šiem monstriem vienmēr ir prioritāte, tāpat kā tiem, jūs varat saņemt ievērojamu bonusu balvu.

Attiecībā kaujas sistēmu, spēlēt Conqueror Live vienkārši nozīmē, ka nevienam nevajadzētu jautāja pirms uzbrukt, tas ir, brīvās PvP (cīņas starp spēlētājiem) princips. Bet, ja jūs neesat atbalstītājs tādā veidā kaujas, tad, lūdzu, pieteikties uz dueli, un cīņa nobly. Bez tam vienu kaujas, spēle ir pieejama iekarotājiem klases cīņas, klanu cīņas un ģildes.

Visos iepriekš jums būs spēlēt spēli online iekarotājs līdz 120 līmenim, labi, vairāk sekos procesu atdzimšanu. Tas liecina par iespējamo maiņu klana un eksterjera, jaunām prasmēm un daudz ko citu. Īsāk sakot, stimuls ilgu laiku spēlēt spēli online reisa diezgan labs. Redzēt pats.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more