Grāmatzīmes

SpēlētājsUnknown's Battlegrounds

Citi nosaukumi:

atskaņotājsUnknown's Battlegrounds spēles kaujas lauks.

atskaņotājiUnknown's Battlegrounds, kas kļuva pieejami 2017. gada martā, pārsniedza visus pārdošanas ierakstus. Tikai trīs mēnešos to nopirka 7 miljoni cilvēku, kas uzņēmumam radīja ievērojamu peļņu. Izstrādāja Korejas kompāniju Bluehole šādām platformām:

  • Windows
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Projekts ir dzimis pateicoties Brendan Green, kurš nāca klajā ar spēles virzienu "Battle Royale". Tas viss sākās, kad viņš strādāja citos uzņēmumos dažādos projektos. Pēc tam, kad bija redzamas viņa izmantoto tehnoloģiju panākumi, Brendans nolēma, ka ir pienācis laiks solo priekšnesumam. Viņa spēle ir multiplayer šāvēja, reāls izdzīvošanas simulators, kurā visi cīnās ar visiem pieejamajiem līdzekļiem.

Izdzīvojiet par katru cenu.

Play PlayerUnknown's Battlegrounds spēlē vienlaicīgi var tūkstošiem spēlētāju piedalīties viena vai komandas režīmā. Skripts ir vienkāršs simts dalībnieku, kas tiek izmesti uz tuksnesi salas dažādās daļās. Unikalitāte ir tāda, ka jūs nolemjat, kad atstāt lidmašīnu. Dalībniekiem nav nekas, kas palīdzētu viņiem izpildīt misiju, bet visiem šiem priekšmetiem jābūt salā, un tie ir tikai jāatrod.

ir viegli pateikt, tikai uzdevuma izpilde nav tik vienkārša, jo tikai viena izdzīvojušā vai grupa var kļūt par uzvarētāju komandas spēles gadījumā. Starp citu, atlīdzība solo priekšnesuma gadījumā ir daudz dāsnāka nekā pāru versijas gadījumā. Jums ir jāatrod pirmās palīdzības aptieciņas, ieroči, tikai lietas, kas varētu būt noderīgas. Visi spēlētāji medī tos, un ir vērts atrast kešatmiņu, kad sākas īstā cīņa, kas plūst kautuvē.

Bet tas nedrīkst skandāla prom tiem, kas vēlas lejupielādēt PlayerUnknown's Battlegrounds. Gluži pretēji, ikviens varēs parādīt, ko viņš spēj pastāvīgu konfliktu apstākļos. Šeit viss ir svarīgs un spēja noslēpt uz zemes, kā arī spēja mainīt atrašanās vietu un mērķtiecīgu šaušanu.

Pistoles, aprīkojums un aprīkojums.

Ir pabeigti arī

ieroču, bet jums joprojām ir nepieciešams to iegūt. Bet uz mašīnas jūs varat pievienot daudz noderīgu gabalu no superpriceliem un palielināt veikalus ugunsdzēšanas sistēmai. Šāda šaušanas arsenāla izvēle:

  • Pistols
  • Automātiskās iekārtas
  • Screws
  • Arbalety
  • Shotguns
  • Karabīni
  • Mašīnu lielgabali

Bet papildus ugunsizturīgajam spēkam ir auksts ierocis, un, ja tas nav pieejams, pat pannas un pokers darīs.

.Piedāvā arī dažādas stiprības ķiveres un vestes. Citas drēbes ir arī pilnībā pieejamas, tāpēc saģērbt ar garšu. Ja jūs neko nesaņemat no bezmaksas izvēlnes, skatieties veikalā un iegādājieties kaut ko vairāk stilīgu, lai iegūtu naudu.

Turpinot spēlētāju spēlēt Battlegrounds spēlēt, turnīrā būs iespēja iepazīties ar automašīnas izvēli. Nav daudz automašīnu modeļu, un īpašības nav ļoti atšķirīgas, un jauda ir 2-5 cilvēku robežās. Ar asu pagriezienu, viņi var apgāzties, un arī ļoti pārsteigts, pārvietojoties zem ūdens.

Joprojām ir jārunā par zonu PlayerUnknown's Battlegrounds. Tiklīdz jūs nokļūsiet uz salas, jūs redzat sevi kartē ar trim jomām. Tavs uzdevums ir palikt baltajā zonā, novēršot savus konkurentus. Aplis pakāpeniski sašaurinās, tāpēc palielinās spriedzes pakāpe, jo ikviens vēlas to pašu, kā jūs. Ap balto marķēto zilo teritoriju. Tā ir atsvešināšanās zona, kurā dalībnieks viņa uzturēšanās laikā periodiski saņem bojājumus, kas stimulē rīcību. Trešā zona ir sarkana, tā saucamā lobīšanas zona. Virzieties apgabalā, kā jūs vēlaties, bet palikt dzīvs.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more