Grāmatzīmes

PLANEWARS

Citi nosaukumi: PLANEWARS

Tiešsaistes spēli PLANEWARS - trīsdimensiju pārlūku MMORPG spēle. Interesē galvenokārt, ka iespēju klāsts un apvalks programmu tuvu klientu programmu līmenī, kas ir iemesls, kāpēc PLANEWARS online spēle tiek uzskatīts par jaunās paaudzes. Pievienoties spēli PLANEWARS banāls vienkārša: "pasts", "parole" un PLANEWARS reģistrāciju. Un laipni, jūs esat viens no "atgriešanās" par atjaunoto Zemes. Tālā nākotnē, faktiski no jauna radīta pasaule, jaunie likumi pastāvēšanas un izdzīvošanas ik uz soļa - šajā realitātes spēle iegremdē jūs PLANEWARS tiešsaistē.

Tātad PLANEWARS pabeigti reģistrācijas un programmatūras interfeisu priekšā jums. Iepazīties ar spēli, protams, sākot ar raksturu izvēli - grīdas (šeit viss ir skaidrs), un frakcija (Empire vai anarhisti). Pirmais - stabilizētas usurpers otrā - bezmaksas un ideoloģiskās Wanderers vēlas atdzīvināt savu planētu, nostādināšanas un sajaucot sacīkstēm. Starp citu, PLANEWARS tiešsaistes spēles, kas joprojām ir izstrādes stadijā, un drīz mēs apsolām, lai ārstētu jaunu sacīkstēm. Pa to laiku, arī sūknis savu raksturu, jūs varat pievienoties arī frakcijas pirāti.

Sāka spēlēt spēles tiešsaistē PLANEWARS, lai jūsu raksturs ienāk kosmosa kuģi, kas aprīkots ar ložmetējiem nepretenciozs. Nākamais, procesā uzkrājot pieredzi un naudu, jūs varat stiprināt savu kosmosa dažādus moduļus un iekārtu, kā arī pievienot ieroču spējas (10, no kuriem izvēlēties ieročiem).

No spēles mērķiem nozīme ir uzvarēt monstriem un ienaidniekiem, tādējādi uzkrājot punktus militāru godu un Quilpie (naudu). Var nopelnīt citos veidos, piemēram, iegūstot līdzekļus vai tīrīšanas nosēdtilpnes kuģiem pretiniekiem. Procesā nolīdzināšana savu raksturu, spēlētājs ir iespēja vērot, kā apkārtējie pasaules attīstīties, jauktas rases un ekumēniskā kādas ir iespējas, jo par to.

Kāda leģenda piedāvā mums PLANEWARS spēles tiešsaistē? Tas ir - tad, kad Zeme sasniedzis tādu līmeni, evolūcijas, ka cilvēki ir beigusi pastāvēt fiziskajā plānā, un sasniedza jaunu līmeni, nevis fiziski. Tas ļāva viņiem nodibināt kontaktus ar citām dzīvajām rasēm un ceļojumu paralēlām pasaulēm caur portāliem, kas ir speciāli pārbūvēta portobashnyah. Drīz pēc tam, klīstot pa pasaules un sasniedza pasaulē cilvēki faktiski beidz pastāvēt. Tomēr, pēc gadsimta, ir pietiekami, lai ceļotu uz citām pasaulēm, viņi gribēja, lai atgrieztos savā mītnes planētas, bet tas nebija tik viegli ... Pamesta un skumji spēlētājs, šķiet, planētas Zeme. Praktiski iznīcināta civilizācijas, un darbojas Frakciju nežēlīga imperials. Viņi iebilst anarhisti brīvību.

Faniem telpu PLANEWARS RPG spēlē būs prieks, jo reti jebkurā pārlūkprogrammu balstītas tiešsaistes spēli tik liela uzmanība pievērsta grafisko vidi. Lielisks pētījums par 3D modeļus ļauj pilnībā izbaudīt reālo situāciju. Tā spēlēt PLANEWARS divkārt aizraujošas tiem, kam patīk piedalīties izklaides zālēs visos aspektos. Šeit, cīnās un izklaides pamatlikmes. Karojošo pušu cīnās par savu kuģu prom no zemes, stratosfēras telpā vai telpā. Un tas viss ir saistīta ar atbilstīgu ainavu.

Attīstības komanda sola, ka drīzumā spēlēt spēles tiešsaistē PLANEWARS kļūs vēl interesantāku. Palielinās ieroču skaitu (līdz 50), un, kā mēs minēts, radīja desmit pilnīgi dažādas pasaules, no kurām katrai pieder atsevišķas sacīkstes. Un tas viss par augsta līmeņa 3D modelēšanu. Nu, ceram uz pilnībā pabeigtu kosmosa arcade.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more