Grāmatzīmes

planētas bāze

Citi nosaukumi:

Planetbase ir ekonomiskā stratēģija ar pilsētas veidošanas un izdzīvošanas simulatora elementiem. Spēlei ir laba, reālistiska izskata grafika un labi izvēlēta mūzika. Varbūt pat kāds vēlēsies savā bibliotēkā iegūt dažus ierakstus.

Pirms sākat spēlēt Planetbase, jūs izvēlaties planētas veidu un klasi. Taču ne visas iespējas ir pieejamas spēles sākumā. Lai atvērtu dažas planētas, spēles laikā jāsaņem kartītes par noteiktiem sasniegumiem.

Tas ir diezgan grūti spēlēt, it īpaši pašā sākumā, kad jūsu rīcībā ir tikai septiņi kolonisti un pāris roboti. Vispirms ir jāizbūvē vārti ar hermētiskām durvīm, pa kurām strādnieki un roboti var iekļūt apmetnes iekšienē. Tālāk jums ir jāuzbūvē uzņēmuma kajīte, dzīvojamā istaba un saules panelis, lai ražotu elektroenerģiju.

Kad jūsu bāzes nometne kļūst apdzīvojama, jums jākoncentrējas uz resursu ieguvi, kuru spēlē ir diezgan daudz. Dažus no tiem, piemēram, metāla rūdu, jūs iegūstat raktuvēs, bet citi tiks izveidoti tieši pie pamatnes. Elektroenerģiju var iegūt no saules enerģijas vai vēja enerģijas. Plastmasu sintezē no augu cietes.

Augi nodrošina apdzīvotu vietu ar pārtiku, lai tos izaudzētu ir jāizbūvē biokupols un tajā jāierīko speciāli statīvi. Kopumā spēlē jūs pats izlemjat, ar kādām mēbelēm un ar kādu aprīkojumu aizpildīt ēkas.

Turklāt būs nepieciešams nozīmēt vairākus biologus, kuri nodrošinās, lai biokupolā esošās iekārtas darbotos bez kļūmēm.

Visi kolonisti ir sadalīti specialitātēs.

Spēlē ir piecas specialitātes:

  • Strādnieki iegūst rūdu raktuvēs, apstrādā metālus un uzrauga bioplastmasas sintēzi.
  • Inženieri galvenokārt nodarbojas ar sarežģītu iekārtu remontu un var radīt robotus, ieročus vai instrumentus.
  • Biologi uzrauga augus.
  • Mediķi dziedē ievainotos un rada augu izcelsmes zāles.
  • Sargi uztur kārtību, aizsargā bāzi.

Mēģiniet katram darba veidam norīkot piemērotu profesiju kolonistus, pretējā gadījumā viņu darba efektivitāte būs ļoti zema.

Jums nevajadzētu būt apjucis un atstāt spēli bez uzraudzības. Pirātu uzbrukumi vai asteroīdu kritieni ir diezgan izplatīti, un, ja apsargi netiek galā ar ienaidniekiem vai notrieks asteroīdus ar lāzeru, tad būs nepieciešama jūsu iejaukšanās, pretējā gadījumā kolonijai viss beigsies slikti.

Noteikti izveidojiet kosmodromu. Šī ēka ir ļoti svarīga. Tādējādi tirgotāji ar dažāda veida precēm varēs lidot uz planētu. To sortiments ir dažāds, taču tie nāk ļoti bieži, tāpēc nebūs grūti iegādāties nepieciešamo. Turklāt kosmodromā ierodas tūristi, kas nes pastāvīgu peļņu.

Planetbase bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tieši tagad, daudzas dažādas planētas gaida kolonizāciju, un cilvēcei šie resursi ir ļoti nepieciešami!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more