Grāmatzīmes

Planet Zhelezyaka

Citi nosaukumi: Planet Zhelezyaka

"Planet Zhelezyaka. Nav minerālvielas, bez ūdens, bez veģetācijas, apdzīvo roboti "- sauklis slavenā karikatūra precīzi apraksta pasauli spēli Planet Zhelezyaka tiešsaistē. Viens neliels, bet ļoti svarīgs precizējums - vietējās roboti ir aprīkoti ar jaudīgu kvazitronnym smadzenēs, un tāpēc tie nav bailes jebkuru telpu pirāti. Roboti ir ēkas, renovācija, karš, sabotāža un sabotāža veikta, un tikai pasmieties par otru. Viņi pārbūvēta visu planētu, ērtības un plašums pārvērta to par bruņu un pastiprināts dobu bumbu. Jums ir, lai pārvaldītu šos hardworking, gudrs, kareivīgi, gudriem un augsti mehāniskās būtnes, kas dos jums daudz prieka un baudu.

Online spēles Planet Zhelezyaka strādās naudas sodu pat uz datora "biroja konfigurācija": Pentium 4 2,33 GHz, 256 MB RAM, grafisko karti ar 128 MB grafikas atmiņas.

Pievienoties spēlē Planet Zhelezyaka nedaudz jocīgi, bet ļoti vienkārši. Izvēlieties mūsu veida robots - viens no četriem. Norādīt ASO (tā sauktā e-pasta šeit), izgudrot spēles nosaukums - Aydenik, norāda polaritāti (savu dzimumu), ievadiet PIC (paroli). Pievienoties Planet Zhelezyaka prasa, lai jūs strādātu e-pasta adresi, tas tiks nosūtīts aktivizācijas kodu. Ieviest rakstzīmes no attēla nodrošinājuma kodeksa, lasīt un apstiprina mūsu vienošanos ar spēles noteikumiem.

Pēc konta aktivizēšanas Planet Zhelezyaka online reģistrācija ir pabeigta.

Game Planet Zhelezyaka online - brīnišķīga pasaule, neparasts cilvēks. Laika vienības nav cilvēku un robotu: joprojām, tiks, slāņa vai teka, ko sauc par kārtējo gadu, un diena - tauki. Visa planēta ir klāta ar milzīgu kaudzēm metāllūžņu, no kuriem strādīgs roboti ekstrakts galveno resursu - gabals dzelzs. No viņiem Armory savākt dažādas ierīces - gizmos, gan aizsardzības un aizskaroši darbībām.

Information Center Management datubāzi, ko izmanto, lai veiktu visas galvenās darbības, kā arī jūs varat redzēt informāciju par notikumiem spēlē, un savu spēli sniegumu. Galvenais rādītājs - jūsu slīpums, augstāks tas ir, jo lielāks jūsu rangs.

Semināri savu datubāzi katru nakti izlaidusi jaunu partiju robotiem. Jūs varat arī īrēt autsaideriem, ja tās nav pietiekami. Planet Zhelezyaka online spēle turpinās tik ilgi, cik jūs varat radīt un uzturēt savus robotus. Ienaidnieki tiks traucēta jums, organizējot sabotāžu, uzbrukt un zagt jūsu gabals dzelzs. Spēcīgi aizsardzības roboti, augsto tehnoloģiju gizmos un militārā gudriem palīdzēs jums šajā grūtajā cīņā par titulu līdera stilīgākais roboti.

Lai spēlētu šo spēli Planet Zhelezyaka tiešsaistē, jums ir nepieciešams pareizi pētījumu par robotus īpašībām. Viņu spēle četrās grupās, izceļas ar vairākām dažādām kvazitronov elektronisko smadzenēs. Krāsu kvazitronov nosaka ne tikai krāsu robots, bet tā kaujas īpašības un tehniskie parametri.

Kvazitrony Red Raiders ir - ļoti kareivīgi roboti. Oranžs - labi aizsargāti smago deferorov. Zaļā kvazitrony izgatavots robotus Spicer universālo skautu un diversantu un zilā krāsā apveltīta indzherikov augsto tehnoloģiju.

Kad jūs apgūt pamatus vadības, spēlēt aptuveni, lai aizstāvētu un uzbrukums, dodieties uz īpašu vietu - Dromas. Šeit jūs varēsiet spēlēt spēli online Planet Zhelezyaka pilnā spēkā - lai konkurētu ar citiem spēlētājiem, kas pārvietojas uz augšu pa kāpnēm reitingu. Šeit jums ir visas iespējas pierādīt sevi izveicīgs meistars nerātne asprātīgs un drosmīgs komandieris jūsu robotiem.

Play Planet Zhelezyaka palīdzēs jums-game chat - Chatter, kā arī spēļu forumu.

Rakšana patieso roboti (cīnīties, aizsardzības, sabotieri un inženieriem) komanda, uzaicināt savus draugus un paziņas viņu savienību un sākt spēlēt Planet Zhelezyaka pierādīt visu savu vēsumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more