Grāmatzīmes

Pirates Online

Citi nosaukumi: Piraty Online

Online spēles pirāti - brīnišķīgi pasaule tālu klejojumos, cīņas jūrā un uz sauszemes, milzīgo expanses no okeāna un pārsteidzošu atklājumu.

Par spēli pirāti online iederēsies jebkura biroja datoru: CPU Pentium IV 2GHz, 128MB grafikas karte, 256 MB RAM un 3,5 GB cietā diska vietas, kā arī internets.

Lai spēlētu šo spēli online Pirāti, lejupielādēt īpašu programmu - spēli klientu, kurš sazināsies ar spēļu serveri internetā. Klients neprasa instalāciju, tikai ekstrakts un palaist failu pirāti. exe.

Pievienojies spēle Pirates Pašreiz izskatās. Pirmajā lapā jūs varat uzreiz ieiet spēlē, ja Jums jau ir puse spēļu tīmeklis COD. Ja ne - jūs push pogu "reģistrs", tad ievadiet e-pasta adresi, domāt un ievadiet aizstājvārdu spēļu profilam, ievadiet to pašu numuru no attēla. Tālāk, izveidot spēles kontu: izdomāt un ievadiet vārdu - piesakieties un ir paroles, lai ievadītu spēli (lietotājvārds un parole ir savādāk! ). Un, protams, jums jāizlasa un apstiprināt pakalpojuma noteikumus. Viss par šo Pirates Online reģistrācija ir pabeigta.

Lūk, kā spēlēt spēli online pirāti. Bet vispirms jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu šo atjauninājumu, jo spēle ir pastāvīgi attīstās, kļūst interesanta un aizraujoša! Kad atjaunināšana ir pabeigta, jūs varat izlasīt pirātisku ziņas, un nokļūt spēli, noklikšķinot uzraksts ", lai sāktu spēli."

Atliek tikai izvēlēties spēļu serveri, uz kuriem jums būs pirāti tiešsaistes spēles. Tas ir ļoti svarīgs operācija. Lieberthal serverī daudz spēcīgu spēlētāju, labas tirgus preces ietekmīgi alianses. Jauda ir jau sadalīta. Jo jūs vairāk piemērotas servera Treasure Island, jums ir par nominālvērtību ar citiem iesācējiem un ātri iekarot briesmīgs pirātu krāšņumā. Un tad mēs centīsimies savu spēku un Lieberthal.

Tātad visi boring tehniskās detaļas aiz, izvēlēties spēļu servera, ievadi savu lietotājvārdu un paroli, un sākt spēlēt droši Pirates Online!

Sākumā spēle jūsu raksturs ir ostā. Jā, jums arī nepieciešams izvēlēties stāvas varoni! Ir citi, no kuriem izvēlēties divas rakstzīmes vīrieši, divas sievietes, tie visi ir dažādu izskatu un personiskās īpašības, visi dzīvojam dažādās pilsētās. Jūs varat izvēlēties izskatu, apģērbu, matu varonis, domāju, ka viņa skanīgs un briesmīgo vārdu, kā jau pienācīgas pirātu.

Pirates reģistrācija tiešsaistē, lai jums drosmīgs kapteinis, ir viltīgs tirgotāja, pētnieks un atklājēju ziņkārīgs jaunajām valstīm, un, protams, milzīgs pirāts! Spēle ir pilnībā atklāt savus talantus un tieksmes, svaigas putekļi tālu klejojumos uzliet jūs fit un labu garastāvokli.

Pirāti online spēle vienreiz un par visām reizēm, lai iekarotu savu sirdi grandiozs jūras cīņas, iesaistot desmitiem kuģu, izmantojot dažādas metodes kaujas. Jūras tirdzniecība kopš Lielās Cortez vilinātu jums ar savu popurijs, dažādiem produktiem un valstīm. Kā patiess jūrnieks, viņa sirds un dvēsele (un nauda), jūs nodot jūsu kuģa, un viņš būs jūsu labākais draugs, veiks jums tālu krastos, par to jums būs iekarot ienaidnieku, un, ja nepieciešams, saglabāt draugu no nāves. Neaizmirstiet, saskaņā ar seno jūrniecības tradīcijas, dod kuģa skaistu vārdu, kas dos jums veiksmi.

Pirāti tiešsaistes spēles - īsta vēsturiskais un ģeogrāfiskais Encyclopedia of XVI gadsimtā, un visi piedzīvojumi, ceļojumi un atklājumi tajā pārāk reāli. Vajadzētu atklāt jaunu kontinentu, lai iekļūtu noslēpumus Ēģiptes piramīdas - kādi varētu būt vilinoši?

Jums iet vairākas misijas, quests, pamazām mācīties gudrību visām spēlēm, un tad atrisināt Mulsina uzdevums, lai atrastu seno dārgumiem, dažas no tām var nodot tikai ar draugiem, sabiedrotajiem.

Spēle ir ērts un ērtu spēļu tērzēšanas forumu, kur var tērzēt ar draugiem kopā, lai atrisinātu sarežģītas, bet aizraujošs uzdevums, lai atrastu atbildes uz visiem jautājumiem par spēli, un vienkārši pavadīt laiku patīkamā saruna.

Veiksmi spēlē, drosmīgs jūrnieks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more