Grāmatzīmes

Pirates Tide of Fortune

Citi nosaukumi: Pirates Tide of Fortune

Pirates Tide of Fortune - kungi laimi.

Pirates Tide of Fortune spēle, kas iepriecinās visus cienītājiem jūras piedzīvojumu un pirātu piedzīvojumiem. Spēlētājs saņem iespēju ienirt romantiku dzīvību uz salām nebeidzamu okeānā, kur pamatdarbība ir attīstību un tās teritorijas aizsardzību no citiem spēlētājiem, izsalkuši par vieglu maltīti. Izvēloties šo spēli, lietotājs pats jākļūst džentlmenis veiksmi, kas varētu izraisīt jūsu salā uz ekonomisko labklājību un militāro. Pirates Tide of Fortune online - ir multiplayer pārlūka spēle, kas jau ir reģistrēti vairāk nekā 11 miljoni lietotāju, tie ir iespēja cīnīties ar otru, ar datoru ienaidniekiem apvienoties arodbiedrībās, un, protams, radīt Rīkojumu noslēgt tirdzniecības darījumus. Šis projekts ir iespējams militārā stratēģija, bet nevar izveidot bez izstrādājot spēcīgu armiju un ekonomikas flotes.

Nachalo spēle Pirates Tide of Fortune un tās funkciju.

Chto filibusters papildināt rindās, ir nepieciešama Pirates Tide of Fortune reģistrācija projekts. Lai to paveiktu, lietotājam ir jāaizpilda veidlapa, kas sastāv no dažas rindiņas, lai nākt klajā ar nosaukumu, e-pasta adresi un paroli. Jūs varat izveidot savienojumu ar spēli, izmantojot savu kontu sociālajā tīklā. Tūlīt pēc reģistrācijas spēlētāja hits jūrās, starp kilometriem ūdens zaudēja nelielu salu, un tas kļūs par jaunas mājas, kas sāksies ar būvniecību liels pirāts jaudu. Kā daļu no mācībām pirmā lieta spēlētājam nāksies būvēt ēku ražošanai nepieciešamajiem resursiem, ir vairāki:

  • Rom, ražots rūpnīcā, tas ir piedzēries bez izņēmuma - pirāti ņēmējiem un tiem, kas cīnās;
  • Zoloto, tās noguldījumi ir uz salas, bet ne mans nesaņēma;
  • Derevo, jo ir uz salas, kas saņemtu to, jums ir nepieciešams izciršanu.

V izņemot resursu ieguves spēle jums ir nepieciešams, lai attīstītu zinātni, kultūru un armiju. Projekta iesniegums šajā atskaņotājā ir četrdesmit dažādi armija kaujas vienības un Navy, jūs pat varat izveidot briesmīga jūras briesmonis Kraken. Arī visi armija var iedalīt tipus, katra no tām ir vienība aizstāvēt un uzbrukums:

  • Piraty
  • Naemniki
  • Eskadra
  • Armada

Dlya kas izveidot armiju un floti vajadzētu veidot komandu un cīnīties par būvniecību, uzlabotu to līmeni, lai veiktu pētījumus par uzlabotas ieročus un bruņas. Visi šie pasākumi, kā arī armijas pati prasa resursu uzturēšanas izmaksas. Tas, ka jūs varat saņemt uz salas, un pēc tam sita viļņus krastam nav pietiekami, lai radītu lielu jūras stāvokli. Lai kļūtu patiesi bagāts, tas var būt iesaistīti tikai nelegālo zveju, aplaupīt kaimiņu salām, lai uzbruktu tirdzniecības kuģiem un jūras cietoksni. Ja armija joprojām ir diezgan vāja un pat karš nav mantojums, varat izveidot tirdzniecības uzņēmums, un veikt uzņēmējdarbību. Pāri jūrai, atrodas kešatmiņas dārgumu un to konfiskācija nes ne slikts peļņu. Alone skumt, tāpēc spēlēt Pirates Tide of Fortune ir daudz vairāk jautrības ar draugiem. Šajā projektā, jūs varat doties apmeklēt un noskatīties to no citiem, lai veiktu diplomātiskās un tirdzniecības attiecības ar dažādiem dalībniekiem, akciju resursiem un zinātnes attīstību, palīdzot pārveidot militāru spēku un viņu draugus Corsairs. Šajā stratēģijā, jūs varat izveidot savu vai pievienoties rīkojumu par esošo. Rīkojums ir par reālu, kapteiņi saņems titulus un rindās. Pulcējās Rīkojumā, spēlētāji apvienoti, lai izveidotu spēcīgu efektīvu armiju, jūs varat izmantot, lai greifers kolonijas un aizsargāt viņus no karaļa karaspēku.

Pirates Tide of Fortune ļoti interesants un neticami krāsains spēle ar lielisku grafiku un skaņas dizainu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more