Grāmatzīmes

Pirate Galaxy

Citi nosaukumi: Pirate Galaxy

Pirate Galaxy tiešsaistē - MMORPG fantāzijas žanra, koncentrējas uz PvP cīņas. Tas ir produkts splitscreen Studios. Veidotāji ir pārliecināti, ka jums bija iespēja izvēlēties, vai spēlēt, izmantojot pārlūkprogrammu vai instalēt klientu. Turklāt, spēle neprasa finanšu ieguldījumus. Izbaudiet fun spēle, jūs varat absolūti bezmaksas. Projekta ieguvumi ietver reālistisku 3-D grafikas, zemes gabala attīstības dinamiku, klātbūtni daudzu, gan militāro un nemilitāro uzdevumu, iespēju izpētīt plašu plašumiem galaktika, un pašu savu kosmosa kuģis. Galvenais mērķis katram spēlētājam - darīt visu iespējamo, lai izraidīt augstprātīgi ārvalstniekiem no viņu mājām planēta. Pievienoties tiešsaistes kopienai, un sajust to, ko veido cilvēki, kas arī turpmāk!

Pievienoties spēlē Pirate Galaxy veiks jūs uz priekšu daudzus, daudzus gadus. Jums atrast sev laikā, kad ārvalstniekiem nolemj pārņemt zemi un iznīcināt tās bijušajiem iedzīvotājiem. Tomēr, cilvēki sacēlās un metās aizstāvēt savu dzimteni. Sāk spēlēt Pirate Galaxy, jūs noslēdzat asiņainā kara universālā mērogā. Teritorijā Zemes cīņas pārvadāto kosmosā un pat citām planētām. Ne vairāk klusums vietu absolūti nekur. Lokalizācijas uz kuģa starp zvaigznēm, jums ir jābūt pastāvīgi par brīdinājumu. Patiešām, līdz jūs sasniegsiet viena punkta uz otru, mums ir atkārtoti iesaistīties shootout.

Pirms parakstīšanas oficiālajā vietnē, pārliecinieties, ka konfigurācija datorā neizdodas. Par spēli izvirzīja šādām minimālajām sistēmas prasībām:

- Operētājsistēma Windows 98SE, ME, 2000, XP,

- Pentium 4 procesors 1Ghz;

- Video NVIDIA GeForce 2 sērija, ATI Radeon 7500 vai Intel i810G;

- 256 MB RAM

- 100 MB brīvas vietas uz cietā diska.

Pirate Galaxy gads - tiek aizpildot speciālu veidlapu ar šādām jomām: lietotāja vārds, e-pasta adresi, paroli. Bez tam, jums ir nepieciešams pieņemt Membership nolīgumu. Tagad nekas kļūt šķērslis ceļā, lai iegūtu jaunus draugus, tajā pašā laikā bīstamajā pasaulē! Laipni lūdzam! Varbūt tas ir šeit gaida, lai jūs varētu beidzot uzvarēt citplanētiešiem.

Spēle Pirate Galaxy - ir vieta, kur viņi tikās, piemēram, rases cilvēkiem, Mantis, seno un matanoidy. Un tāpēc, ka mantissas izvēlējās agresīvu inventāru, cilvēki iemeta visus savus spēkus, lai uzvarētu šos trīs metrus milži. Mantis atšķiras cietsirdību, bet cilvēki jau sen ir pazīstama ar savu izturību. Tāpēc tas vēl nav zināms, kurš uzvarēs. Kā iesācējs jūs pievienoties cilvēki don veido elites vienību un sākt veikt uzdevumus saviem uzdevumiem. Galvenais uzdevums - lai izskaustu ļauno ir izplatīties visā galaktika veidā negaidītu augstprātīgi mantissas. Sastopas ar ienaidnieku jums būs visur, kur paredzēts. Viens ir tikai, lai saņemtu no doka, jo pirms jums ir apdraudēta. Lai adekvāti atspoguļotu uzbrukumus no pretiniekiem, pārliecinieties, ka kuģis bija labā stāvoklī, un netrūka ieroču.

Play spēli Pirate Galaxy uzmanīgi. Nepalaidiet garām svarīgus mirkļus, piemēram, tirdzniecības attiecībām, vākšanu, derīgo izrakteņu ieguvi no orbītā. Lai sekmīgi pārvaldītu kuģa būs nepieciešams, lai uzzinātu, lai izmantotu ieroci, ietver aizsargājošu lauku, palaist baterijas Krionita izmantot paātrinātāju. Veicot visus šos soļus, jūs ne tikai attīstīt un gūt pieredzi, bet arī kļūt bagātāki ar katru dienu. Stunda, kad jūs varat justies Pirate Galaxy tiešsaistē diezgan pārliecināti un ērti.

Daudz interesantāk Pirate Galaxy spēlēt flotilei. Jo šādā veidā jums būs iespēja piedalīties plaša mēroga kariem, kopā ar saviem sabiedrotajiem, lai attēlotu visu planētu. Kā arī aizsardzība pret ienaidnieku kopā ir vieglāk. Neļaujiet svešiniekiem bullēns planētu sistēmas mīnu vērtīgākais resurss Krionita. Ļaujiet viņiem zināt, ko cilvēki var darīt! Samazinājās to augstprātību un veikt trīcēt jūsu spēkos! Mēs varam tikai vēlēties, ka jums bija iespēja realizēt visus savus plānus! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more