Grāmatzīmes

Mūžības pīlāri

Citi nosaukumi:

Pillars of Eternity ir vēl viena laba RPG spēle. Spēli finansēja paši spēlētāji. Nepieciešamā summa tika savākta dažu dienu laikā. Spēlei ir diezgan laba 3D grafika. Mūzika ir izvēlēta atbilstoši vietām, lai papildinātu atmosfēru, un izstrādātāji to izdarīja labi. Spēlē tu izpētīsi maģisko pasauli, attīstot savu raksturu un pildot dažādus uzdevumus.

Pēc palaišanas jūs tiksit novirzīts uz rakstzīmju redaktoru. Jūs izvēlaties savu rasi un izskatu, ir daudz iespēju, bet ne pārāk daudz, tāpēc šajā sadaļā jūs ilgi nepaliksit. Pēc tam jāizvēlas cita klase.

Kopā spēles klases 11

 1. Barbars
 2. Dziedātājs
 3. Cypher
 4. Druīds
 5. Cīnītājs
 6. Mūks
 7. Palladin
 8. Priesteris
 9. Ranger
 10. Piedzīvojumu meklētājs
 11. Vednis

Atkarībā no spēles stila varat izvēlēties distances vienību vai otrādi tuvcīņas karavīru. Tas ir svarīgs parametrs, taču, tā kā jums ir jābrauc ar komandu, kas tiek uzņemta spēles laikā, tas nav tik svarīgi. Jebkurā gadījumā jūsu komandā būs daudz cīnītāju, kas viens otru papildina.

Tiklīdz sāc spēlēt Pillars of Eternity, tu kļūsti par liecinieku noslēpumainam rituālam, kura laikā tavs varonis iegūst noteiktas spējas. Tad jūs mēģināt noskaidrot visas notikušā detaļas, un šeit sākas galvenā sižeta līnija.

Papildus galvenajam sižetam varat izpildīt blakusuzdevumus, kurus var iegūt no satiktajiem varoņiem. Šie uzdevumi var būt gan nenozīmīgi un niecīgi, gan interesanti uzdevumi.

Spēli var ātri izskriet, koncentrējoties tikai uz galveno sižetu, taču tajā var pavadīt diezgan daudz laika.

Spēles kaujas sistēma ir balstīta uz gājieniem, tāpēc esiet gatavi tam, ka dažas cīņas var aizņemt daudz laika, un jums pat var nākties tās iziet ar vairākiem mēģinājumiem, katru reizi mainot taktiku.

Cīņas laikā varat pauzēt, pārslēdzoties uz plānošanas režīmu, kur bez steigas varat norādīt darbību secību visiem savas komandas dalībniekiem.

Burvestības jālieto piesardzīgi, jo pēc katras mešanas tās ir jāatdzesē.

Paaugstinot līmeni, jūs varat apgūt jaunas prasmes un uzlabot jau apgūto efektivitāti.

Visiem jūsu mazās komandas karotājiem ir sava vēsture un raksturs. Viņi var piedalīties dialogos vai sniegt padomu par uzdevuma izpildi.

Viņu līmenis arī paaugstinās, neaizmirstiet izvēlēties, kuras īpašības attīstīt arī viņiem.

Aprīkojums un ieroči, ko varat iegūt no uzvarētiem ienaidniekiem vai izveidot pats. Labāk pārdod visu, kas nav vajadzīgs. Ar zelta ieņēmumiem ir iespējams iegādāties resursus priekšmetu vai ieroču radīšanai, kā arī izmantot tos jau esošā uzlabošanai.

Pillars of Eternity lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli un sāciet spēlēt tūlīt. Šeit ir viena no labākajām šī žanra spēlēm!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more