Grāmatzīmes

faraons

Citi nosaukumi:

Faraons ekonomiskā stratēģija ar pilsētas veidošanas simulatora elementiem. Spēle iznāca jau sen, jo tajā esošā grafika nevienu nespēs satricināt ar reālismu, lai gan izlaišanas brīdī tā bija viena no labākajām. Pasaule kopumā, visas ēkas un vienības ir uzzīmētas pietiekami detalizēti. Atmosfēra ir labi atveidota. Skaņas dizains ir labs. Spēli pelnīti var uzskatīt par vienu no labākajām savā žanrā. Šādām spēlēm nav obligāti jābūt ultramodernai grafikai, lai ieinteresētu spēlētāju. Šeit ir mūžīga klasika.

Lai varētu spēlēt faraonu, jums ir jāizvēlas spēles režīms.

Šeit ir uzņēmums, kas ir sadalīts piecos periodos. Kampaņas norises laikā jūs izpildāt uzdotos uzdevumus, pēc panākumu sasniegšanas jūs gaida jauni grūtāki uzdevumi. Spēlē ir 36 no tiem plus 4 papildu. Jūs varēsiet atgriezties pie jebkura jūsu izvēlēta uzdevuma, lai veiktu to vēlreiz, iespējams, izvēloties citu stratēģiju savu mērķu sasniegšanai.

Papildus kampaņai var izvēlēties karti no pieejamajām un spēlēt gan brīvajā režīmā, gan cenšoties izpildīt noteiktus spēles sākumā uzstādītos uzdevumus.

Grūtības režīms tiek izvēlēts pirms misijas uzsākšanas. Tas ietekmē sākumā pieejamos resursus un dievu labvēlību.

Šeit ir pieci dievi, un katrs no tiem būs jāgodina, lai spēles laikā saņemtu palīdzību.

  • Ozīriss lauksaimniecības un Nīlas plūdu dievs
  • Ra Karalistes Dievs
  • Ptah amatniecības dievs
  • Iznīcināšanas dieva komplekts
  • Pavārda dievs

Katram no dieviem ir jābūt tempļiem, pretējā gadījumā viņi tiks aizvainoti, un šajā gadījumā jums noteikti būs problēmas. Turklāt laiku pa laikam rīkojiet dieviem veltītas brīvdienas. Tas var būt izdevīgi. Ja dievi ir apmierināti ar svētkiem, viņi var dubultot ražu vai piepildīt noliktavas ar resursiem.

Nepieciešams sekot līdzi pilsētas stāvoklim un savlaicīgi izbūvēt nepieciešamos servisus. Ugunsdzēsēji palīdzēs cīnīties ar uguni, likumsargi būs nepieciešami noziedzības apkarošanai. Arhitekti rūpējas, lai visas jaunās ēkas tiktu projektētas droši.

Lai iedzīvotāji varētu atpūsties, būs nepieciešami spēļu nami un teātri.

Uzceliet pili un nodokļu iekasētāja māju pēc iespējas ātrāk. nodokļu iekasētāji jums būs nepieciešami vairāk, kad jūsu pilsētas iedzīvotāju skaits ievērojami pieaugs. Tikai tādā veidā jūs varēsiet aizpildīt pilsētas budžetu. Jūs pats nosakāt nodokļu apmēru.

Pasaules karte palīdzēs izveidot tirdzniecību. Preču piegāde vislabāk ir pa ūdeni, taču tam ir nepieciešami kuģi, kurus var būvēt kuģu būvētavās.

Neaizmirstiet būvēt ceļus, tas lielā mērā ietekmē cilvēku kustības ātrumu. Tādējādi resursu ražošana un savākšana notiek daudz ātrāk.

Sarežģītākās struktūras ir piramīdas, obeliski un lieliski tempļi. To izveide prasīs daudz resursu, naudas un laika. Bet atlīdzība par to būvniecību būs ievērojama. Dievi būs apmierināti un noteikti atalgos jūs.

Faraoh lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Palīdziet faraonam valdīt pār vienu no vecākajām civilizācijām pasaulē, sāciet spēlēt tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more