Grāmatzīmes

Phantomers

Citi nosaukumi:

Game Phantomers izdzīvot un glābt pasauli.

Novaya multiplayer tiešsaistes spēle Phantomers gamenet sniedz iespēju visiem militāro cīņu cienītājiem piedalīties cīņā par pazīstamās pasaules kārtības glābšanu. Spēles stāsts stāsta par slepenās organizācijas Knosis terapeitu teroristu grupu izplatību visā pasaulē. Organizāciju vadītāji, izmantojot militārus apvērsumus, meklē savu kārtību un aizņem varu pasaulē. Apvienoto Nāciju Organizācija, izmantojot savu Izlūkošanas biroju, izveidoja privātu militāro uzņēmumu Phantomers, kas ietver brīvprātīgos un regulāros karaspēkus no visas pasaules. Starpetniskās armijas mērķis ir iznīcināt visus Knosisa un viņu vadītājus.

Igrok, kas nonāca armijā ANO aizbildnībā, kļūstot par vienu no vīriešiem, kas deva rīkojumus no augšas, ir jātiek galā ar misiju, lai attīrītu teritorijas no dažādu valstu teroristiem. Šis pirmās personas šāvējs sniegs reālu izjūtu kaujas laukā, kur karavīri aprīkoti un bruņoti uz zobiem ar jaunākajām tehnoloģijām, tuvu lodes lidojumam, bet tuvākā stūra dēļ var lidot kaujas ienaidnieka drone vai lauzt mīnu blastu no kas var izdarīt lielu caurumu sienā. Īpašas operācijas tiek veiktas visā pasaulē, spēlētāji nokļūs džungļos un tuksnesī, viņiem būs jābrauc cauri savvaļas mežiem un cīnīties ielās. Vietas ir piepildītas ne tikai ar bruņotajiem ienaidnieku cīnītājiem, bet visur karavīri sagaida bīstamus slazdus un prasmīgi plānotu sabotāžu.

Poprobovat pats kā labi apmācīts profesionāls karavīrs var būt tikai tad, ja Phantomers lejupielādē kā spēļu klientu, tas ir izcilas kvalitātes grafika, reāli rakstzīmes, kas darbojas kā reāli cilvēki, daudz modernu ieroču un aprīkojuma cīnītāju. Mūzikas pavadījums un skaņas efekti rada unikālu atmosfēru un ilūziju par reālu kaujas laukumu.

Obzor spēles Phantomers.

Skachat Fantomers spēle var būt praktiski jebkurā personālajā datorā, jo tai nav nepieciešamas īpašas sistēmas prasības attiecībā uz atmiņas apjomu un brīvo vietu cietajā diskā, tas darbojas pat ar vecākām Windows XP versijām. Pirmo reizi spēlējot spēli, lietotājs iepazīstas ar savu pirmo rakstzīmi, viņa vārds ir viņa segvārds. Runājot par iesācēju Nickname labi bruņojies, viņš ir arsenālā pistole, lielgabals un snaipera šautene, tas neuzskata taktisko nazi. Pēc tam, iegūstot cīņas pieredzi, spēlētāji tiks atvērti un citi cīnītāji:

  • Viktoriya, viņa ir jauna meitene no Krievijas, brīvprātīgais savā aprīkojumā ietver aizsargājošu dronu,
  • Molot cīnītājs no Amerikas Savienotajām Valstīm, pieskaršanās minūšu priekšrocība,
  • Vorons, algotņi no Alžīrijas, izsniedza graujošu dronu,
  • Chernaya kaķis, īpašs aģents no Indonēzijas, drošības tornis,
  • Bīskops, profesionāli NATO karavīrs, Nīderlande, eiropieši meistarīgi izmanto granātmetēju.

Phantomers spēle, kurā ārstēšana ne mazāk atšķirīga nekā atrašanās vieta un karavīri, visi no tiem seši - cīņa par sevi ļauj mums attīstīt personīgās īpašības, lai uzvarētu tādā režīmā, kuru vēlaties nosūtīt uz noteiktu ienaidnieku skaitu. Team Deathmatch ļauj jums cīnīties ar citu spēlētāju grupu, kas sēž pie monitora. Viena no cīņas veidiem, spēlētāji cīnās viens pret otru, viena grupas mērķis ir apdraudēt ienaidnieka pozīciju, bet otrs - aizsargāt savu bāzi. Pārējie režīmi arī atbalsta mijiedarbību starp spēlētājiem, kuros izdzīvojušo komanda ir uzvarējusi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more