Grāmatzīmes

Pet Party

Citi nosaukumi:

Laba spēle Pet partija mazajiem. Ja jūsu bērns nekad nav bijis mājās vai mazos dzīvniekus nevar sākt dzīvniekus dēļ alerģiju vai kādu citu slimību, bet ir neliela četrkājainie draugi ir vienmēr ļoti patīk šī spēle - jūsu ideāls risinājums. Tagad bērnam būs iespēja rūpēties par bērnu dzīvniekiem ar to attīstīt, un barību. Turklāt sistēma pastāvīgi piedāvājam veikt interesantus piedzīvojumus un uzdevumus. Quests sistēma aizpildot dos papildus punktus, prēmijas un dažādas dāvanas jūsu maz radības. Pet Party online - tas ir brīnišķīgi, un sava veida spēļu izstrādātājiem Plinga Atskaņot. Šeit jūs varat saņemt prēmijas un viņas ikdienas apmeklējumu. Pēc piecām dienām, ja jūs regulāri katru dienu, devās uz spēli, sistēma dos jums pārsteiguma dāvana, un tā katru reizi! Vizualizēt to, kas tas ir par šo spēli, jūs varat pārbaudīt to, noklikšķinot uz pogas «Pamēģini» apakšā reģistrācijas formu.

Pirms tam jums bija tikt galā ar jebkuru spēli no Plinga, tad jums Pet puse reģistrācija būs ļoti ātri. Precīzāk reģistrēt jums nav, lai sāktu spēli varat vienkārši vienkārši piesakieties PP saskaņā ar tās iepriekš ievadīti dati. Ja jums tas ir pirmais paziņa, jābūt gatavam uz to, ka jums ir aizpildīt speciālu veidlapu. Ar spēles interfeisa saprotamākā runājošo spēlētāji, to var pārtulkot krievu valodā, aizstājot amerikāņu karogu, kas atrodas augšējā labajā stūrī (kas ir spēle ekrāna, nevis lapā spēles), lai krievu.

1. Tiesības vidū spēles ekrāna priekšā no jums būs jāiesniedz reģistrācijas formu. Ja vēlaties, varat ieiet savā kontā Facebook, ja ne - top box spēli sauc «E-pasts» vajadzēs nodrošināt savu e-pasta adresi.

2. Līnija "Password" būs nepieciešams aizpildīt savu unikālu paroli, lai pieteiktos savā personīgajā kontā. Iesakām izvēlēties spēcīgu paroli, pietiekami, lai spēlētu spēles Pet puse bija droša un uzticama.

3. Nākamais, sistēma lūdz ievadīt lietotāja vārdu atbilstošajā jomā. Tas ir, kā jūs rīkotos ar administrāciju un Plinga šajā un citās spēlēs šajā projektā, jo reģistrējot vienu reizi, jūs izmantot savu kontu un uzsākt citas spēles šo attīstītāju.

4. Tā, ka jūs varat pabeigt savu reģistrāciju sistēmā, cik drīz vien iespējams, un sāka spēlēt Pet puse būs nepieciešams pieņemt noteikumus lietotāja līgumu un sistēmas noteikumiem. To var izdarīt, ievietojot putns priekšā rindā "es piekrītu."

5. Ja jūs vēlaties saņemt regulārus e-pasta biļetens e-pastus no administrācijas, ielieciet putns nākamajā rindā, "Es gribu, lai parakstīties uz" ja ne, jūs varat atstāt šo aili tukšu.

6. Noklikšķiniet uz "Reģistrēties".

Kā redzams, šī spēle var aizraut bērnam labs ilgu laiku, turklāt spēlējot Pet Pusi par brīvu, un jums nav nepieciešams instalēt papildu valgi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more