Grāmatzīmes

Pro Evolution Soccer 2014

Citi nosaukumi: Pro Evolution Soccer 2014

Game Pro Evolution Soccer 2014 ir jauns video spēli, ko izstrādājusi žanrā sporta simulāciju. Šī spēle tiek uzskatīta par jaunu sporta futbola simulators.

Game Pro Evolution Soccer 2014 pc tiek uzskatīts desmitā versija, spēle, kas tika izlaists PC.

Grafikas PES 2014 pc ir ievērojami uzlabojusies, un ir mainījušās prasības personālajiem datoriem. Spēlēt PES 2014 Jūsu datora iestatījumus jābūt ne mazākam par šādu:

1) Intel Core 2 Duo 1,8 GHz - procesors.

2) 1 GB - RAM.

3) 8 GB - HDD.

Pirms spēles izstrādātāji ir ieteicams skatīties pro spēli PES 2014 video. Šajā video parāda visas funkcijas spēles un spēļu specifiku.

Lejupielādēt Pro Evolution Soccer 2014, tad Jūs varat pasūtīt šo spēli oficiālajā mājas lapā, kā arī citu spēļu vietnes, kas sniedz šo funkciju.

Game PES 2014, un jūs varat lejupielādēt to, izmantojot boot failus sauc torrent. Bet tas jums būs nepieciešams lejupielādēt speciālu failu un instalēt programmas uz jūsu datora.

Ar futbola spēli PES 2014 jūs būsiet spēlē ar jaunu dzinēju, kas sniegs jums ar daudzām jaunām funkcijām.

Šajā spēles versijā jūs gaida daudz reālāks attēlu un pilnīgu daudzpusību.

Šajā spēlē PES 2014 spēlētāji sāka mijiedarboties labāk ar otru un attīstīt maldinošu manevrus pret konkurentiem.

Tiks izstrādāta spēli licencēto Āzijas Čempionu līgā, un tiks iekļauta PES 2014 komanda, kas nebija iepriekš spēli.

Pirms spēlēt ar PES 2014, jums ir jāzina pamata sastāvdaļu spēli:

1) unikāls bumbu fizika. Lielāks uzsvars tiks likts uz spēles, lai pārvietotu bumbiņu, viņa ātrumu, kam pieder to. Būs redzams spēli antropometriskie spēlētāju, augstumu bumbu - tas viss būs redzams spēlē.

2) stabilizācijas sistēma un animācijas kustības. Pateicoties pilnības mākslā saviem spēlētājiem iegūs maksimālu rīcības brīvību. Viss ietekmēs viens otru, un ir ļoti skaidrs, parādīta cīņa starp spēlētājiem.

3) Emocijas. Futbola fani ietekmē emocionālo stāvokli viņa komanda. Komandas noskaņojums ietekmēs emocionālo un fizisko stāvokli komandu kopumā.

4) Individuāls stils. Šī atskaņotāja stilu, par kuru jūs saņemsiet noteiktu punktu skaitu.

5) komanda spēlē. Šajā versijā, jūs redzēsiet jaunu taktiku, liekot spēlētājiem. No kādi uzdevumi jūs likts spēlētāji būs atkarīgs viņu uzvaru.

6) kodolu. Spēle ir gaida, lai jūs iegūtu reakcijas un jūtas spēlētājiem, kā arī jauna sodu sistēma. Vēlamās formas sīki spēlētāji, viņu individuālo un kustīgās laukuma spēlētāju.

Game PES 2014 pārsteigs Jūs ar savu spēju un iezīmes pasaules futbolu. Ienirt pasaulē neticami sportu, kas jau daudzus gadus ir bijis sirdis miljoniem cilvēku.

Pieredze visvairāk neticami sajūta uzvaru ar futbola spēli PES 2014!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more