Grāmatzīmes

PES 2012

Citi nosaukumi: PES 2012

Game PES 2012 ir daudzpusīgs multi-platformu spēle, kas tika izstrādāta žanrā sporta simulāciju. Šī spēle ir devītā sērija datorspēļu Pro Evolution Soccer, un vienpadsmitais skaitā visām platformām.

Lejupielādēt PES 2012 varat izmantot piedāvātos failu downloaders tiešsaistes spēles, kā arī citas vietnes, kas sniedz piekļuvi. Jāatzīmē, ka lejupielādēt Pro Evolution Soccer 2012, jūs varat absolūti brīva, tāpēc, ka šī spēle pieder bezmaksas spēles.

Nesen izlaidusi jaunu versiju spēles - PES 2012 android. Tagad mājdzīvnieki var uzstādīt android spēli Pro Evolution Soccer savus tālruņus.

Šajā datorspēļu PES 2012 jums būs spēlēt ar pilnīgi jaunu interfeisu. Kontrole uz lauka, Jūs varat paralēli divi spēlētāji. Jums būs iespēja pārvietot savus spēlētājus, pat ja tie nav bumbu. Ar palīdzību īpašu funkciju jūs varat atvērt citiem spēlētājiem.

Pirms spēles ar Pro Evolution Soccer 2012 Pārbaudiet, vai jūsu datora sistēmas uzstādījumi nepieciešama specifikāciju

1) Core 2 Duo 2,0 GHz - procesors.

2) 2 GB - RAM.

3) 6 GB - HDD (cietā diska).

Vadība spēle PES 2012 ir daudz labākas nekā iepriekšējās versijas spēli.

Grafikas spēle PES 2012 nav daudz mainījies. Tomēr, ir uzlabota daži rādītāji

1) reālistisku spēlētāju sejas.

2) skaidra specifikācija spēlētājiem.

3) Palielinot gaismas un ēnas spēlētājiem.

4) Izmaiņas fiziku bumbu.

5) Update režģi pie vārtiem.

Šajā datorspēļu PES 2012 komanda kopā darbosies kā viens vesels. Spēlētāji uz komandas notiks tik profesionāli, ka konkurenti nevar saprast manevrus un paklupt uz citu sakāvi.

Game Pro Evolution Soccer 2012 ir šādi galvenie rādītāji:

1) uzbrukums. Jums ir nepieciešams, lai mēģinātu rīkoties agresīvi, cik vien iespējams, lai padarītu spēli interesantāku. Tas arī rada komandas garu un padarīt pretinieki nervoza. Spēlētāji rīkosies saprātīgi, lai viņi būs lielāka iespēja, lai saglabātu ballē.

2) aizstāvēšana. Konfrontēt ienaidnieku aizsardzību šajā versijā būs daudz grūtāk. Defenders uz lauka izvēlējies labāko stāvokli, un tas ļauj viņiem redzēt labāku spēli.

3) vadība. Ar īpašu pogu, jūs varat pārvietot kontroli izvēlēto atskaņotāju. Spēlētāji, kam nav bumbu, var atņemt pretiniekiem, dodot viņa komanda caurlaidi.

4) Wrestling. Sadursmes starp spēlētājiem kļūt daudz nopietnākas un ticami. Tādējādi jūs varat pilnībā kontrolēt visu kustību viņa spēlētājiem.

Šajā spēlē PES 2012 gaida jums pilnīgu īpašumtiesību situāciju, augstākās kvalitātes grafikas un bezmaksas spēles stils. Jūs varat izvēlēties sev spēles stilu, mainīt ātrumu bumbu.

Un tā daudz vairāk gaida Jūs interesē aizraujošu sporta spēles PES 2012!

Ienirt pasaulē virtuālā futbola ar PES 2012!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more