Grāmatzīmes

BIZIET

Citi nosaukumi:

PERISH ir pirmās personas šāvēja spēle, ko varat spēlēt datorā. Spēlei ir laba grafika un augstas kvalitātes balss darbība.

Šoreiz jūs kļūsiet par Šķīstītavas iemītnieku. Tavs raksturs ir gars vārdā Amietri, kas lemts mūžīgai dzīvei ēnā. Veiciet Orfeja rituālus, lai iegūtu brīvību. Par laimi, galvenais varonis nav bezķermenisks spoks, bet gan taustāms karotājs, ļoti bīstams ienaidniekiem.

  • Izpētiet pazemes pasauli
  • Medīt pazudušās dvēseles, iznīcināt tās un pārdot mirstīgās atliekas priesteriem
  • Paplašiniet savu personīgo nāvējošo ieroču arsenālu
  • Šērsojiet savu ceļu no ēnu valstības uz Elysium
  • Iznīcini mazākās dievības, kas tev traucē

Šis ir neliels saraksts ar uzdevumiem, kas jums jāveic kampaņas laikā.

Spēlēt PERISH būs vieglāk, ja veiksit nelielu apmācību un apgūsit vadības pamatprasmes. Ja esat jau spēlējis šī žanra spēles, varat izlaist šo darbību.

Jums nebūs garlaicīgi, spēle sastāv no nebeidzamām cīņām dažādās vietās. Pēcnāves dzīve, kurā nokļuva jūsu varonis, ir drūma, bet tajā pašā laikā skaista. Ainavas un senā arhitektūra izskatās neticami gleznaini. Taču nezaudējiet koncentrēšanos, apbrīnojot vietējos apskates objektus, ienaidnieki slēpjas aiz katra stūra un ēnās ap jums. Papildus vienkāršajiem šīs drūmās vietas iemītniekiem, kurus jums nebūs grūti iznīcināt, jūs satiksiet arī vietējos priekšniekus. Tās ir nelielas dievības, kuras var būt grūti uzvarēt. Dažiem no tiem jums būs jāpavada vairāki mēģinājumi, līdz varēsit atrast pareizo taktiku. Tā ir pareizā taktika, kas nes vislielākos rezultātus. Tikai iet uz priekšu, pat ja jūsu varonis ir bruņots ar visnāvējošāko ieroci, nav labākais risinājums. Meklējiet ienaidnieka vājās vietas un izmantojiet tās.

Radot monstrus, izstrādātājus iedvesmoja dažādu kultūru mitoloģija, tāpēc nebrīnieties, ja daži no briesmoņiem jums šķiet pazīstami.

Spēlei virzoties uz priekšu, jūs satiksit spēcīgākus pretiniekus, taču jūsu prasmes, kā arī galvenā varoņa spēks pieaugs līdz ar pieredzi.

Ieroču saraksts, ko var pievienot arsenālam, ir milzīgs. Desmitiem skaisti dekorētu zobenu, šķēpu, dunču un cirvju nodrošinās, ka pat visprasīgākie spēlētāji atradīs sev piemērotu variantu. Ir arī vairāk tāldarbības ieroču, loku un pat šaujamieroču.

Var spēlēt kampaņu vienatnē, bet visinteresantāk to darīt sadarbības režīmā. Uzaiciniet līdz pat trim draugiem spēlēt ar jums, un jums četriem būs daudz jautrāk spēlē. Bet negaidiet pārāk vieglu uzvaru, šajā gadījumā AI ir pietiekami labs un pielāgosies, lai jūs būtu interesanti un nebūtu pārāk viegli spēlēt.

PERISH bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl jums tas neizdosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē. Pārbaudiet, vai spēle šobrīd ir pārdošanā ar atlaidi!

Instalējiet spēli un sāciet spēlēt, lai palīdzētu galvenajam varonim izkļūt no tumšās šķīstītavas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more